ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BARCA1899Messi dzisiaj ? Dzisiaj to był mecz , który mieliśmy wygrać , bez żadnego luzu jeśli chodzi o wynik . To nie był mecz żeby sobie jarząbków wprowadzać.
1
@MOLESTA w tym brak żółtka dla Borjy to kryminał totalny.
0
Jedno do czego można się przyczepić poza fatalną obroną w pierwszej połowie to brak minut dla Partacziego i kolejne 90 Yamala .
0
Frenkie De Jong pięknie , najpierw złamana linia spalonego a potem w miejscu sobie czekał aż Borja uderzy xD
0
@slayer oczywiście że musi ale to nie w meczu gdzie trzeba na pewno wygrać .
0
@Gacu95 ale on jest DMem a nie od gry do przodu . On ma rozgrywac z tyłu i nie tracić piłki .
0
@Wiktor91 niby czemu ? Co Casado robi źle na DMie ?
0
@Wiktor91 Bernal to jak dostał ostatnio dwie szansę to nie wiedział gdzie jest.
0
@Laminedependencia podpowiem Ci :
- nic.
3
@gumaz później się dziwić że @VegetaPolska ma problem z kobietami
0
@Quero20718 mówię o np. całym poprzednim sezonie .
0
@marcin62 Fermin jak i Olmo muszą być w formie i regularni .
Fermin gra połowę spotkań super a połowę beznadziejnie . Jak kiedyś z Dembele .
35
,, Real Madryt jest klubem z klasą" xDDDDD kiedy ten klub miał klasę? Nie miał jej przed Galacticos , nie miał jej kiedy byli Galacticos , potem był Mourinho zero klasy a później nic się nie zmieniło xD
0
@Quero20718 my wygrywaliśmy i mieliśmy wynik i Yamal dalej grać cały mecz .
0
@MOLESTA po pierwsze to nie bredzę a po drugie o tym że poza Christensenem każdy obrońca prezentuje w tym sezonie żenujący poziom .
2
A czemu miałby go De La Fuente nie powoływać? 90 minut zagrał ostatnio
1
@MOLESTA przynajmniej zagra te 90 minut na dobrym poziomie .
Nie to co cała reszta amatorów z linii defensywnej .
1
@PIWOSZ89 to samo miało być już po poprzedniej przerwie na repkę.
1
@Zoker będzie się robił rosołek ma weekend
1
@spiderman1899 24 roku*
1
@wawrzyn1 szczególnie że madrycioki krzyczą najwięcej mimo że w LM sędziowie pięknie polecieli z brakiem czerwa Diaza z Juve i brakiem ręki Tchouameniego z Liverpoolem .
1
@GeneralXavi kolejny z płaczem o Olmo .
1
@Azazel_Pazuzu i warto zaznaczyć że ostatnio Borja strzelił nam hattricka xd
0
@Szymemdymek ja polecam jakiś kawowy , latte itp.
Słodkie zamulają.
2
@Stagiryta bo Ćwiakała to chorągiewka jak pół larambli .
0
@Odcinkowy @Ryoumen no to jeszcze dolicz ze sto za sam transfer , prowizje agenta itp xD
2
@peetwithbarca dokładnie , mieliśmy bardzo dobre okazje , strzał Rashforda lewą nogą tuż nad poprzeczką, poprzeczką Kounde , słupek Fermina , zmarnowane dwie setki przez Ferrana i Yamala . Można było to wcześniej zamknąć .
1
@Nightraider nie przemowiss ,tu co niektórzy mówią że w lato trzeba ruszyć po Alvareza xD
@KamilVeB mnie bardziej martwi Kounde . Balde wczoraj jeszcze z przodu coś śmigał z Rashfordem ale Kounde to dramat , nawet jak się znajdzie w dobrej sytuacji to i tak marnuje.
1
@Zoker ogólnie gdyby Hakimi nie doznał urazu to Diaz czerwa by nie dostał . Niestety pechowo mu się ta stopa ułożyła .
0
@MichuZ44 niestety nie stać nas na takie rzeczy . Chłop zarabia ponad 2 mln funtów miesięcznie.