6

@BARCA1899Messi dzisiaj ? Dzisiaj to był mecz , który mieliśmy wygrać , bez żadnego luzu jeśli chodzi o wynik . To nie był mecz żeby sobie jarząbków wprowadzać.

1

@MOLESTA w tym brak żółtka dla Borjy to kryminał totalny.

0

Jedno do czego można się przyczepić poza fatalną obroną w pierwszej połowie to brak minut dla Partacziego i kolejne 90 Yamala .

0

Frenkie De Jong pięknie , najpierw złamana linia spalonego a potem w miejscu sobie czekał aż Borja uderzy xD

0

@slayer oczywiście że musi ale to nie w meczu gdzie trzeba na pewno wygrać .

0

@Gacu95 ale on jest DMem a nie od gry do przodu . On ma rozgrywac z tyłu i nie tracić piłki .

0

@Wiktor91 niby czemu ? Co Casado robi źle na DMie ?

0

@Wiktor91 Bernal to jak dostał ostatnio dwie szansę to nie wiedział gdzie jest.

0

@Laminedependencia podpowiem Ci :
- nic.

3

@gumaz później się dziwić że @VegetaPolska ma problem z kobietami

0

@Quero20718 mówię o np. całym poprzednim sezonie .

0

@marcin62 Fermin jak i Olmo muszą być w formie i regularni .
Fermin gra połowę spotkań super a połowę beznadziejnie . Jak kiedyś z Dembele .

35

,, Real Madryt jest klubem z klasą" xDDDDD kiedy ten klub miał klasę? Nie miał jej przed Galacticos , nie miał jej kiedy byli Galacticos , potem był Mourinho zero klasy a później nic się nie zmieniło xD

0

@Quero20718 my wygrywaliśmy i mieliśmy wynik i Yamal dalej grać cały mecz .

0

@MOLESTA po pierwsze to nie bredzę a po drugie o tym że poza Christensenem każdy obrońca prezentuje w tym sezonie żenujący poziom .

2

A czemu miałby go De La Fuente nie powoływać? 90 minut zagrał ostatnio

1

@MOLESTA przynajmniej zagra te 90 minut na dobrym poziomie .
Nie to co cała reszta amatorów z linii defensywnej .

1

@PIWOSZ89 to samo miało być już po poprzedniej przerwie na repkę.

1

@Zoker będzie się robił rosołek ma weekend

1

@spiderman1899 24 roku*

1

@wawrzyn1 szczególnie że madrycioki krzyczą najwięcej mimo że w LM sędziowie pięknie polecieli z brakiem czerwa Diaza z Juve i brakiem ręki Tchouameniego z Liverpoolem .

1

@GeneralXavi kolejny z płaczem o Olmo .

1

@Azazel_Pazuzu i warto zaznaczyć że ostatnio Borja strzelił nam hattricka xd

0

@Szymemdymek ja polecam jakiś kawowy , latte itp.
Słodkie zamulają.

2

@Stagiryta bo Ćwiakała to chorągiewka jak pół larambli .

0

@Odcinkowy @Ryoumen no to jeszcze dolicz ze sto za sam transfer , prowizje agenta itp xD

2

@peetwithbarca dokładnie , mieliśmy bardzo dobre okazje , strzał Rashforda lewą nogą tuż nad poprzeczką, poprzeczką Kounde , słupek Fermina , zmarnowane dwie setki przez Ferrana i Yamala . Można było to wcześniej zamknąć .

1

@Nightraider nie przemowiss ,tu co niektórzy mówią że w lato trzeba ruszyć po Alvareza xD
@KamilVeB mnie bardziej martwi Kounde . Balde wczoraj jeszcze z przodu coś śmigał z Rashfordem ale Kounde to dramat , nawet jak się znajdzie w dobrej sytuacji to i tak marnuje.

1

@Zoker ogólnie gdyby Hakimi nie doznał urazu to Diaz czerwa by nie dostał . Niestety pechowo mu się ta stopa ułożyła .

0

@MichuZ44 niestety nie stać nas na takie rzeczy . Chłop zarabia ponad 2 mln funtów miesięcznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?