ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsesh Elastico też potrafi i wyjebać się na piłce sekundę po tym też potrafi xD
3
Najgorsze: brak Raphinhi , Lewego , Olmo , Christensena , Joana Garcii i może Gaviego .
Wraca pierwsza 5tka i robimy ich znowu 4:0 .
Zapamiętajcieoje słowa , jak nie będzie szpitalu jak teraz to jedziemy ich u siebie bez problemów .
0
@partymaker tyle że ma to wiele wspólnego z kontuzjami . Nie zmienisz zawodników w ważnym meczu jak nie masz kim ich zastąpić.
0
@Klejnot_Nilu niby tak ale u nas Ferran ,Kounde mieli setki , Fermin zepsuł też setkę jak byliśmy 3vs 2 .
I Kounde miał setkę przy stanie 2:1 w 88ej a Real grał na czas .
0
@Gaucho same zmiany , za Ferrana musiał grać Araujo na szpicy czy później De Jong na stoperze .
Raphinha , Lewy , Olmo , Christensen , Gavi do pressingu .
13
Dla mnie ten klasyk utwierdza mnie w przekonaniu że wracają kontuzjowani i robimy ten Real na miękko.
Goście przy takich naszych brakach grali na czas i musieli się bronić .
0
@Barca_bwo przy drugiej to masterclass De Jonga i Cubarsiego .
0
@Rhaan ale dają zmiany chłopie . Ferran nie miał siły biegać a my bez napastnika z Araujo na szpicy . Fermin w drugiej połowie mało widoczny .
Czaisz różnicę że mógłby tam być Lewy , Olmo i inni ? .
Gavi wychodził w podstawie w klasyku za Flicka , więc w tym może wyszedłby tak samo .
W końcówce spotkania De Jong na stoperze a mógłby być Christensen .
1
Czaicie , Barca z 6cioma kontuzjowany mi zawodnikami a oni jaki cudowny Real i Xabi Alonso majstersztyk xD
0
@jawor2201 ale wykreował najlepsza sytuację dla nas.
0
@MeMyselfAndI Real nie miał jednego stopera i PO i to tyle . Nie było Mendyego ale był Fran , nie było Carvajala to mógł grać Valverde albo Vasquez .
0
@Rhaan chłopie to wszystko są piłkarze , którzy mogą zmienić obraz meczu .
Raphinha , Lewy , Olmo , Joan Garcia , Gavi , Christensen.
1
No i karniaczek . Eryczek to jest mistrz .
Brawa dla Hansiego .
0
@Rhaan chłopie co Ty gadasz , my przegrywamy 2:1 bo nie mamy 6 zawodników z których pewnie 4 grałoby w wyjściowej jedenastce.
Wyjmij tyłu że składu Realu i możemy rozmawiać.
0
@AmigoBlancos bo wiedzą że muszą nas zabiegać i wprowadzić zmiany a my nie mamy ławki .
0
@Ptasior przecież gdybyśmy grali z Lewym , Raphinhą , Garcią, Olmo i innymi to pewnie byłoby jak w zeszłym roku .
Teraz jest inaczej bo nie mamy kim z przodu poszaleć.
5
Yamal może nauczy się zamykać mordę przed meczem kolejnym razem xD
Szkoda można powiedzieć że setki Ferrana no i że Garcia nie ruszył przy różnym na długim słupku .
0
@JordiAlbion bo to my mamy połowę składu kontuzjowaną i nie ma komu grać.
0
Najlepsze jest to że ten mecz o niczym nie zdecyduje a od kilku godzin jestem zdenerwowany jak nie wiem xD
0
@Nicko z nami zbierał sporo wysokich wyników. Jak napastnik gra dobrze to i Cortouis nie wyratuje.
0
@Nightraider ale jest jeszcze Fermin .
0
@Nightraider żeby przykryć Yamala to już potrzebują dwóch zawodników, jeśli kolejny będzie ślepo biegał za Pedrim to będą mieli ogromną dziurę w środku pola .
0
@Torion2007 pierwszy skład mamy porównywalny . Mają lepszy atak a my pomoc . Obrona różnie bywa bo mają Valverde na PO a reszta też nie jest pewna do końca.
1
@Torion2007 dwa miliony czyli brak PO i jednego stopera? Aha.
1
@zabibarca Ferran oczywiście.
1
@MessiForeverTheBest Camavinga to raczej po to żeby asekurować lewą stronę z Carrerasem .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Korsain kluczowa będzie gra w obronie .
1
@Filipem ta , pewniakiem jest jego bramka albo więcej .
Jak my wyjdziemy wysoki linią obrony to nie ma bata że nie strzeli .
0
@FCB24 nie mówiąc już o stałych fragmentach gdzie mamy samych niskich gości .