0

@robsesh Elastico też potrafi i wyjebać się na piłce sekundę po tym też potrafi xD

3

Najgorsze: brak Raphinhi , Lewego , Olmo , Christensena , Joana Garcii i może Gaviego .
Wraca pierwsza 5tka i robimy ich znowu 4:0 .
Zapamiętajcieoje słowa , jak nie będzie szpitalu jak teraz to jedziemy ich u siebie bez problemów .

0

@partymaker tyle że ma to wiele wspólnego z kontuzjami . Nie zmienisz zawodników w ważnym meczu jak nie masz kim ich zastąpić.

0

@Klejnot_Nilu niby tak ale u nas Ferran ,Kounde mieli setki , Fermin zepsuł też setkę jak byliśmy 3vs 2 .
I Kounde miał setkę przy stanie 2:1 w 88ej a Real grał na czas .

0

@Gaucho same zmiany , za Ferrana musiał grać Araujo na szpicy czy później De Jong na stoperze .
Raphinha , Lewy , Olmo , Christensen , Gavi do pressingu .

13

Dla mnie ten klasyk utwierdza mnie w przekonaniu że wracają kontuzjowani i robimy ten Real na miękko.
Goście przy takich naszych brakach grali na czas i musieli się bronić .

0

@Barca_bwo przy drugiej to masterclass De Jonga i Cubarsiego .

0

@Rhaan ale dają zmiany chłopie . Ferran nie miał siły biegać a my bez napastnika z Araujo na szpicy . Fermin w drugiej połowie mało widoczny .
Czaisz różnicę że mógłby tam być Lewy , Olmo i inni ? .
Gavi wychodził w podstawie w klasyku za Flicka , więc w tym może wyszedłby tak samo .
W końcówce spotkania De Jong na stoperze a mógłby być Christensen .

1

Czaicie , Barca z 6cioma kontuzjowany mi zawodnikami a oni jaki cudowny Real i Xabi Alonso majstersztyk xD

0

@jawor2201 ale wykreował najlepsza sytuację dla nas.

0

@MeMyselfAndI Real nie miał jednego stopera i PO i to tyle . Nie było Mendyego ale był Fran , nie było Carvajala to mógł grać Valverde albo Vasquez .

0

@Rhaan chłopie to wszystko są piłkarze , którzy mogą zmienić obraz meczu .
Raphinha , Lewy , Olmo , Joan Garcia , Gavi , Christensen.

1

No i karniaczek . Eryczek to jest mistrz .
Brawa dla Hansiego .

0

@Rhaan chłopie co Ty gadasz , my przegrywamy 2:1 bo nie mamy 6 zawodników z których pewnie 4 grałoby w wyjściowej jedenastce.
Wyjmij tyłu że składu Realu i możemy rozmawiać.

0

@AmigoBlancos bo wiedzą że muszą nas zabiegać i wprowadzić zmiany a my nie mamy ławki .

0

@Ptasior przecież gdybyśmy grali z Lewym , Raphinhą , Garcią, Olmo i innymi to pewnie byłoby jak w zeszłym roku .
Teraz jest inaczej bo nie mamy kim z przodu poszaleć.

5

Yamal może nauczy się zamykać mordę przed meczem kolejnym razem xD
Szkoda można powiedzieć że setki Ferrana no i że Garcia nie ruszył przy różnym na długim słupku .

0

@JordiAlbion bo to my mamy połowę składu kontuzjowaną i nie ma komu grać.

0

Najlepsze jest to że ten mecz o niczym nie zdecyduje a od kilku godzin jestem zdenerwowany jak nie wiem xD

0

@Nicko z nami zbierał sporo wysokich wyników. Jak napastnik gra dobrze to i Cortouis nie wyratuje.

0

@Nightraider ale jest jeszcze Fermin .

0

@Nightraider żeby przykryć Yamala to już potrzebują dwóch zawodników, jeśli kolejny będzie ślepo biegał za Pedrim to będą mieli ogromną dziurę w środku pola .

0

@Torion2007 pierwszy skład mamy porównywalny . Mają lepszy atak a my pomoc . Obrona różnie bywa bo mają Valverde na PO a reszta też nie jest pewna do końca.

1

@Torion2007 dwa miliony czyli brak PO i jednego stopera? Aha.

1

@zabibarca Ferran oczywiście.

1

@MessiForeverTheBest Camavinga to raczej po to żeby asekurować lewą stronę z Carrerasem .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Korsain kluczowa będzie gra w obronie .

1

@Filipem ta , pewniakiem jest jego bramka albo więcej .
Jak my wyjdziemy wysoki linią obrony to nie ma bata że nie strzeli .

0

@FCB24 nie mówiąc już o stałych fragmentach gdzie mamy samych niskich gości .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?