1

@MYTO dla mnie zwycięstwo to byłoby coś niezwykłego . Jesteśmy zajechani i nie mamy ławki rezerwowych.

0

@Tomek54321 Cubarsi ma więcej , w meczach z Realem , Atletico , Borussią, Interem , Benficą i tak można wymieniać do woli .

0

@Szymemdymek jest dobry na boku obrony ale nie na stoperze , czasami ma odklejki jak ostatnio kiedy sprokurował karnego .

1

@FCB_dimiC jako że mamy dramat w obronie i bez szału w ofensywie myślę że byłoby dobrze zdominowana nowac środek pola czwórką pomocników a potem , patrząc na rozwój sytuacji w razie potrzeby odrabiania wprowadzić Ferrana a jeśli trzeba by bronić to wtedy stopera na DMa.

1

@FCB_dimiC Ferrana oczywiście , gość nie grał w ostatnich tygodniach .

0

Kurde liczyłem bardzo na Christensena w wyjściowej jedenastce a jak myślę o środku z babolarzem Cubarsim a obok niego niepewni Araujo i Garcia to po prostu strach bo wtedy zapewne Kounde , który głową jest na pokazie mody w Mediolanie wystąpi na PO .

5

@4drian0 czyli ze 3 bramki dostaniemy na pewno .

0

@FCB_dimiC optymalny skład to Casado w pierwszym składzie w środku z Frenkiem , Pedrim i Ferminem.

0

O boże , czyli ktoś z dwójki Cubarsi-Garcia na stoperze .
Dramat totalny.

0

@JordiAlbion w tym sezonie już nie.

2

W sumie dobrze że Carvajal i Trent wrócili do składu Realu . Obaj nie dają rady w obronie na dobrego skrzydłowego a wtedy może Valverde zagra w pomocy z Tchouamenim a wtedy Real sporo traci w drugiej linii .

1

@Gacek5 + kurs na symulkę Mbappe 1.01

0

@Azazel_Pazuzu no i Galacticos zdobyli 4 bramki mniej niż ta cienka Barcelona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@kamiVeB dali mu mecz na przełamanie .

1

Eric na PO a na środku Christensen z Araujo .

0

@papryk13 jaki mieli szpital ? Nie mieli PO i stopera.

1

@July_6_BcN ja tam bym się akurat cieszył że człowiek nie idzie w żaden melanż tylko dobrze się wyśpi . Na co komu melanż?

0

@Culer9002 jak dla mnie to bez szału .

0

@Guillegavira jaki Kounde i jaki Cubarsi xD

1

@Destroyer_of_Worlds nie musiał , już z Juve byli złodziejami . To co odwalił sędzia przy faulu Diaza to kryminał.

5

@KamQiX bardzo dobrze zrobił . Niech debil ma nauczkę .
No widać jak wystarczyło poczekać aż potem wspaniały kierowca wpadł na pomysł żeby dać lewy kierunek i jechać dalej pod prąd xD

0

@partymaker jeszcze pamiętam wtedy grał bardzo dobre mecze ale po pół roku wszystko się zepsulo i trwa.

0

@buglikos w zeszłym sezonie u nas w ataku prawie nikt nie wypadał .

1

@Spacedragon Ronaldinho

2

@insp1re jak dla mnie mamy takie same szanse jak i Real . Bardzo chciałbym zobaczyc Casado , Pedriego , De Jonga i Fermina w środku , z przodu Rashford i Yamal na prawym skrzydle . Myślę że przejęli byśmy kontrolę w środku i zagrażali im szczególnie na skrzydłach gdzie Real ma ostatnio braki .

0

@Wojcio my cały czas tracimy bramki w banalnych sytuacjach gdzie gra Cubarsi , więc też bym postawił na Araujo-Christensen.

1

@Zelazny_Mike wow właśnie odkryłes jak funkcjonuje świat! Porównywalnie Polska jest takim Nepalem świata gdzie za daną robotę zgarniają 4-5 razy więcej niż w Polsce .

0

@Maker0 dlatego liczę na środek Pedri-De Jong-Cadado-Fermin.

2

@mientusek1407 i to w LM? Cały świat w szoku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?