0

@OldMc84 przy jakiej decyzji skorzystaliśmy w tym sezonie? Bo zostaliśmy skrzywdzeni już kilka razy .

0

@Fantastyczny Chłopiec mam nadzieję że będzie elastyczny ale szczerze wątpię bo po wpadkach z PSG i Sevillą graliśmy to samo z Gironą.

3

@Fantastyczny Chłopiec ja myślę podobnie . Aktualnie nie mamy zawodników na trzymanie linii defensywy tak wysoko , w dodatku pressing leży na całej linii i trzeba będzie się cofnąć .
W pierwszym meczu chyba był nawet na 8 spalonych z tego co pamiętam xd

0

@4drian0 no tak , dlatego jego pominąłem .

1

@4drian0 ale to co wyrabia Kounde w tym sezonie to przebija wszystkie błędy Araujo . Chłop ma problem z przyjęciem piłki , nie mówiąc już o myśleniu na boisku .

0

@MessiForeverTheBest Cubarsi-Garcia na duet Vinicius-Mbappe? Dlaczego tak źle życzysz Barcelonie xd

0

@4drian0 ale kogo za niego ?

1

Nie wiem jak Wy to widzicie ale na Real wyszedłbym linką obrony Araujo na prawej , Garcia z Christensenem na stoperze i Balde na lewej .
Kounde to jest taki nieogar w tym sezonie że szok .

0

@OldMc84 ale co Cię nie przekonuje? Że arbiter stoi dwa metry od Araujo , który dostaje łokcia w ryj i nie gwiżdże karnego ani nie jest to sprawdzane na Varze?

6

@Kinginiesta mnie po sędziowaniu w ostatnim klasyku w lidze nic już nie zdziwi . Nie pamiętam bardziej sprzedanego meczu i utwierdza w przekonaniu że po prostu jest gwizdane pod Real .

0

@mishyhill ale skoro faul był oczywisty to lepiej dla nas bo stoper powinien wylecieć .

8

@siael a ja mam odwrotnie , jak można było nie widzieć łokcia na Rashfordzie? A we wcześniejszych meczach np. łokcia na Araujo w polu karnym przeciwnika? .
A potem taki mecz Villarealu z Realem i chłop nie dotknął ręką twarzy Viniciusa ale ten pada jak postrzelony i oczywiście żółtko i czerwo dla rywala .
Wszyscy to dobrze wiedzieli , po prostu są obsrani nagonką z Madrytu .

1

@bartekvisca oni mają drewno w pomocy ale mają tyłu pomocników że wystarczy że nas zabiegają i będzie koniec + my mamy największe drewna w obronie .

0

@majkiii a ja myślę że będzie jak ostatnio kiedy mieliśmy aż tyle kontuzji . Oby nie.

0

Dziś zmarł Sam Rivers , basista Limp Bizkit.

0

@APTAPT ostatnio jak mieliśmy obsencje przez kontuzje to nas pojechali wbijając nam 4 bramki .

1

@turhiay no jak to nie widziałeś . Przecież Olmo był zbędny bo Dro i Toni to dla wielu kozaki do gry na 10tce

9

@karoleq992 Casado gra dobrze akurat . Gość odbiera na wyprzedzenie, walczy .
Nie rozumiem pretensji do niego .

0

@norbi77 i co z tego ? Cubarsi to gość na poziomie Osasuny .

0

Gra wygląda fatalnie i Flick widać że nieogarnia totalnie .
No ale jak gość wystawia parę stoperów Cubarsi-Garcia to czego oczekiwać.

0

@Laminedependencia nie , wypowiadal się że na 10tce najbardziej lubi grać.

0

@pride1899 @Laminedependencia jego ulubiona pozycja to 10tka.

0

Jak w takim meczu Roony nie dostaje szans od początku to wiele mówi.

0

Żadnego Dro w wyjściowej jedenastce . Pedri na 10tke a za nim De Jong z Casado .

0

@Nightraider jakich problemów byś uniknął bez Olmo ? Aktualnie teraz nie ma kto tam grać . Poza Ferminem nie ma żadnego piłkarza , który ogarnia grę na 10tce .

0

Nic dziwnego , jesteśmy w totalnej dupie finansowej od lat a ludzie tu gadają o Alvarezie co ma 500 mln euro klauzuli xD

0

@tomek8756 wysłał mu kwiaty i pomarańcze.

0

@fart to że najlepszy zawodnik całego turnieju został wybrany na podstawie 4 meczów.

0

@fart tak bardzo dobrze wyglądał że PSG ledwo wyszło z fazy grupowej LM .

0

@Pomimo27 chyba 1.5 roku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?