ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mientusek1407 na szczęście Bellingham będzie wpychany do jedenastki i dalej cały środek Realu nie będzie funkcjonowal . Tchouameni jak ggra z Valverde i Bellinghamem to jest tak betonowy środek że szok .
0
Szybki Barcola , Mendes , Hakimi kontra wolni Kounde i Martin . Ciekawe.
1
@Who_you_mam tak , na pewno xDD
0
@ali3gator czasami wystarczy mała niefortunna kępka trawy i jest po wszystkim.
0
@masik86 nie prawda , my nigdy nie potrafiliśmy sprzedać piłkarzy . Tak było z Thiago , Alexisem czy Yaya Toure.
0
@Zed1992 Alvarez ma pół miliarda klauzuli , także tego .
3
@Vurt i to mi się podoba .
0
Co do dzisiejszego meczu mam jedną obawę a mianowicie o naszych środkowych pomocników w defensywie , w naszym polu karnym .
W ostatnich spotkaniach w momencie minięcia przez rywala naszego bocznego obrońcy ( Martina czy Kounde ) zawsze w polu karnym rywal ma jednego ze swoich zawodników na 7-10 metrze w ogóle nie krytego .
Coś podobnego przytrafiło się z Gordonem przeciwko Newcastle kiedy nie trafił w piłkę. W kolejnych meczach sytuacja miała miejsce kilka razy ale na szczęście źle podali .
0
@draxidox ciekawe czy wszystko ma z plastiku tak samo jak japę.
0
@Walpiano niestety klauzula w Atletico i dziękujemy .
0
@Culer9002 przecież to stare .
0
@Deathwing112 pewnie , tym bardziej że to Twój chłopak.
1
@clyde wzajemnie ziom!
11
@Antimadridista_WR najbardziej przekręcony mecz to był ten gdzie uznali bramkę Mbappe mimo stempla Valverde na Yamalu , zabrakło czerwa i karnego przez Tchouameniego czy anulowanie prawidłowo zdobytej bramki przez Fermina.
0
@Frimpong czyli Balde jednak nie był kontuzjowany.
0
@sokot przecież dzisiejszy wynik o niczym nie będzie znaczył .
0
@Murazor nie , to tak jakby porównywać statystyki Mbappe z Roonym.
1
@Cules69 różnica tylko taka że Rashford jest 5 lat starszy.
1
@Bolton a ja sobie dam rękę uciąć że byśmy go nie chcieli .
Aktualnie potrzebujemy kozackiego napadziora a nie półśrodków a o takich nie ma żadnych plotek
0
@FCB_dimiC zobaczymy , PSG ma bardzo szybkich piłkarzy a szybcy piłkarze jadą z Martinem bez problemu.
0
@norbi77 Ferran to jest całkowicie inny typ piłkarza , on nigdy taką 9tką jak Polak nie będzie . Lewy z brze się ustawia w ataku jest zawsze na pozycji żeby wygrać główkę czy wykończyć akcję. Gdyby sędzia był normalny to Zubeldia na faulach na Robercie dostaje czerwo i dziękujemy .
Ferran jest młody , szybki , może wychodzić z linii ataku i zamieniać się pozycjami z 10tką lub wychodzić na szybkość na wolne pole .
0
@damian16161212 to chyba pierwszej połowy nie oglądałeś. Było klepane ale 30 metrów od bramki przeciwnika.
0
@girlanda z całym szacunkiem ale graliśmy przeciwko rywalowi ,.który nawet nie udawał że presuje, więc rozgrywać 50 metrów od bramki to nic trudnego .
Gorzej że jak Sociedad zaczęło cisnąć to straciliśmy pod koniec kontrolę i Sociedad często dochodziło do akcji .
1
@arasz1819 od lat xD
0
@partymaker dla mnie tak samo . Czasami zbyt długo zajmuje mu proste opanowanie piłki pod nogami .
0
@norbi77 a jak miał inaczej wyglądać skoro ani skrzydłowi ani eksperyment z 10tką grali totalne dno i kiedy mogli zagrać do Roberta , kiedy był dobrze ustawiony to albo zbyt długo zwlekali albo podawali niecelnie? .
Lewy był na swoim miejscu ale bez dogrania co ma robić ? Cofnąć się na 30metr i rozgrywać? .
Nie mówiąc już o tym że to właśnie po faulach na nim Zubeldia powinien zobaczyć czerwo .
1
@kcule14 nieuzasadnione. Chłop miał ze dwa momenty .
1
@Commando no gra całkiem dobrze , do tknął piłkę ze 4-5 razy i w tym raz fajnie wypuścił Roonyego.
1
Wiecie czego według mnie bardzo brakuje ? Żeby Rashford robił z lewego skrzydła roluch do środka za plecy obrońców jak kiedyś robił to Raphinha .
Są idealne warunki do tego .
1
Roony i Dro porażka totalna , do zmiany już teraz.