ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT jak ostatnio mieliśmy braki to nas pojechali po 4:0 czy 4:1
1
@turhiay Ferran nie jest kontuzjowany.
1
@MesQueUnClub_87 dla mnie to takie te filmy średnie .
Oddaj ją i obecność to takie do obejrzenia ale bez szału kompletnie i w ogóle nie straszne.
1
@brzucho @tbas ja byłem w RIU Cabo Verde . Wspaniały hotel , woda super , nurkowanie z żółwiami , ziplining czy wchodzenie do wody na mielizny między metrowe rekiny ,.który pływały przy nodze a w oddali 20-30 metrów pływały już większe .
No i oczywiście molo w Santa Maria , coś pięknego .
1
@Eklerek polecam się tam wybrać kiedyś na wakacje na wyspę Sal .
Bardzo mocno polecam . Najlepszy hotel 5 gwiazdkowy w jakim kiedykolwiek byłem to właśnie na Sal .
No i tam mają jedynie 5 dni deszczowych w roku xD
1
@mordini123 Grupa E to grupa śmierci .
Tylko izreal wychodzi z pierwszego , nawet jak nie zdobędzie punktów.
0
@Gary no to przecież możesz odpowiedzieć do autora postu że ,, nic " xD
0
Ale na mecz z Athletikiem to już na pewno .
4
@Arden brak bycia karłem .
1
@ProMILs ale to nie tylko spowodowanie wypadku tylko jeszcze nie udzielenie pomocy i zabronienie osobom trzecim w pomocy .
0
@Pomimo27 są . Już dwójka dzieci nie żyje akurat przez to .
0
@tadzik447 bo niezdrowe jest w większej ilości .
Jak zaczniesz jeść samego McDonalda albo same warzywa to umrzesz . Czy mają w takim razie tego zakazać?
8
@Lionel_Messi10 jemu od klamst rośnie bebzol.
0
@tbas presezonem .
0
@tbas przede wszystkim to piłkarze są zajechania fizycznie , dlatego nie ma agresji + kontuzje , nie ma kogo wprowadzić a wyniki albo trzeba było gonić albo były na styku.
1
@Muszynianka w Barcelonie to jest normalne.
0
@betonito jak strzelał bramki w lidze w zeszłym sezonie .
0
@betonito aktualnie Barcelona ma większe problemy niż forma Olmo , gdzie obrona kaleczy totalnie , mamy problem z kontuzjami a przed nami kolejne lata bez kasy mimo że zaraz Robert odejdzie z Barcelony.
Umówmy się , Olmo nas uratował swoją grą w lidze w zeszłym roku .
A kto kozacko zaczął ten sezon ? Raphinha? Lewy ? Frenkie? Cubarsi+ boki obrony?
0
@Seneka zniesienie kary śmierci to plus .
Wyobraź sobie stołki obsadzone fałszywymi ludźmi osadzającymi bez dowodów.
1
@PatrykBarca wygląda dobrze dopóki nie ma szybkiego skrzydłowego na swojej stronie .
Wtedy bez problemu mijają go jak tyczkę.
@loswariatofano Guardiola kombinował jak nie miał wyjścia i grali tam czy to Yaya Toure , Abidal , Adriano etc.
Problem w tym że Abidal wtedy był już starym wyjadaczem .
0
@Cules69 to tylko dyskomfort także wróci pewnie od razu na ligę.
4
@L4ngusta tak. .
3
Czyli mamy przejebane .
0
@Andi18 jako szpital skoro po przerwie na repkę wraca Raphinha , Yamal , Fermin .
0
@Rupert_Haubica gdyby był lepszy to nie grałby w Brazylii i nie uchodził za największego flopa w historii Barcelony.
0
@blondasek niby tak ale na 10tce mieliśmy największe rotację + grał czasami jako 9tka . A że Flick ceni sobie pressing przez 90 minut to dzielił minuty z Ferminem a czasami i z Gavim .
0
@Rupert_Haubica tak jak np. Coutinho ? XD
1
Ludzie , chłop doznał urazu może lekkiego po prawie 3 miesiącach gry a wy gadacie o połowie sezonu xD
W tamtym sezonie gdzie każdy narzekał opuścił łącznie 20 spotkań ale to łącznie z repką Hiszpanii .
2
@Coveta nie pieprz głupot ,chłop w zeszłym sezonie nam ratował dupę w lidze.
0
@szela1899 dlatego tracimy milion bramek .