ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Czy dziwi mnie brak czerwonej dla Diaza za atak wyprostowaną nogą od tyłu w achillesy rywala gdzie nawet przez moment nie próbował cofnąć nogi podczas gdy sędzia stał 2 metry obok i widział wszystko jak ma dłoni?.
Absolutnie nie.
0
@bartekvisca mam nadzieję że wyjdziemy środkiem Pedri-Casado-De Jong- Fermin żeby przejąć środek pola i sporo pressować.
0
@derus a co mamy grać jak tyle kontuzji wyskoczyło na raz? Ani zawodników w ataku nie było ani do rotacji żeby odpoczęli .
El Clasico od zawsze rządzi się swoimi prawami i decyduje dyspozycja dnia a nie forma przed meczem . Milion razy okazywało się że faworyt w El Clasico nie dał rady .
0
@derus a Real coś gra wybitnego ? Mają drewnianą pomoc i multum kontuzji w obronie .
0
@Piecu11 potrafi też dużo symulować
0
@Bocheno1 a naszych parodystow widziałeś w obronie? My gramy z byle leszczami i dostajemy bramkę xD
1
@Pedri16Future jak dla mnie to Fermin może zagrać na LS + Casado-Pedri-De Jong w środku i Rashford na szpicy .
1
@Felippe96 ja 5079 więc też podobnie xD
0
@damian16161212 socios uwierzą we wszystko, więc zapewne tak . Pewnie jakbyś ich spytał gdzie gra Barcelona to by odpowiedzieli że od roku na Camp Nou .
0
@MessiForeverTheBest ja go nie doceniam , poza pressingiem nie wnosi nic szczególnego i jak dla mnie jest po prostu zbyt słabym zawodnikiem na pierwszy skład Barcelony + irytują mnie jego debilne zachowania przy łapaniu głupich żółtych kartek , przec co i tak musi być zmieniony .
0
@Gacek5 coś pięknego że Rapha nie wyjdzie w pierwszym składzie a poza tym nie grał miesiąc .
6
@Michael24 a co ma Liverpool do tego że obrona Barcelony prezentuje się żałośnie?
4
Carragher ma rację. Nie mamy ani jednego solidnego obrońcy na poziomie na ten moment .
0
@RoberDzik aktualnie nie ma ani jednego obrońcy w składzie Barcelony , który byłby w formie . Eric co chciał zrobić wczoraj przy sprokurowanym rzuecoe karnym to tylko on wie .
1
@matirix20 a ja bym nie brał komentarzy Labamby na poważnie . Tutaj są same chorągiewki.
Chłop w zeszłym sezonie strzelił 10 bramek w lidze przy 1200 minutach .
Tu się pojawiają komentarze że na co Olmo skoro jest Dro czy Fernandez xDDD
2
@Sysia11 bramkarz Meksyku , mówi Ci to coś?
0
@Andi18 do osiągnięcia sukcesu potrzebujemy i Olmo i Fermina . Im szybciej to ludzie skumają tym lepiej .
Oprócz tych dwóch nie ma nawet pół zawodnika , który by się tam tak dobrze odnajdował jak ta dwójka.
1
@pluszek ale jaką symululkę? Casado został zahaczony w twarz i żeby sędzia to zauważył to padł na murawę.
Drugie żółtko i dziękuję.
Balde za mniejsze przewinienie ręką dostał również żółtko .
0
@Sysia11 naprawdę dobry skład xD tam jest dobry Alvarez , Sorloth i to by było na tyle . Reszta wypaleni albo średniej klasy piłkarze.
1
@krycha2201 asysta a poza tym nic nie pokazał .
1
@RosjaninBut czerwo żart a Balde dostał żółtą za jeszcze bardziej delikatną rękę.
Nie wspominając już o braku obejrzenia sytuacji gdzie mógł być drugi karny na Rashfordzie.
7
Czy w tym studiu to siedzą sami d**ile? Gość myśli że piłkarze padają bo ich boli a nie kuma że w dzisiejszych czasach trzeba tak zrobić bo inaczej sędzia nie zauważy i nie odgwizdał faulu .
0
@Kozinho. Czego tu nie rozumieć? Asystujący był na spalonym , gdyby sędzia uznał że Eric nie zagrał ręką to bramka byłaby anulowana.
1
Meczyk przyjemny , teraz najważniejsi zjazd do bazy . Niech wchodzi De Jong za Pedriego , Partaczi za Yamala i może Rashford niech odpocznie .
0
@Gacek5 no tak , przed takim rywalem jak Olympiakos na pewno narobił w gacie xD
3
@krefi10 przy dobrym wyniki jak najbardziej.
1
@slayer rządził ? Jaja sobie ze mnie robisz panie czy nie oglądałeś zeszłego sezonu ? Nikt z linii defensywnej nie zawalił tyle razy co Cubarsi . Prokurowane karne , gubienie krycia , łamanie linii spalonego ... Byle tego mnóstwo .
0
@Esteban_ dobrze , niech odpoczywa ma El Clasico . Że słabszymi rywalami niech szansę dostają leszcze typu Cubarsi .
1
@LeszekFCB dokładnie , polsko-niemieckich i polsko-rosyjskich .
1
@lucca87 cała trójka Ferran , Rapha , Olmo by się mega przydała.