0

@SelloutCrowd to samo bezwstydni Amigosi . Prime już dawno za sobą ale latali po podwyżeczki do biur .

0

@daniel32778 mieliśmy mnóstwo sytuacji? W sensie 4 okazje w meczu z Sevilla gdzie na środku obrony grał Marcao i Azpilicueta to mnóstwo ? Serio? .
Po drugie , która obrona lepiej funkcjonowała ta gdzie traciliśmy 2-3-4 bramki w meczu?

8

@blakkudium już widzę jak Barca bierze udział z tą reszta drużyn xd

26

@Lionel_Messi10 nic takiego nie będzie miło miejsca . Alvarez nie do wyjęcia .

0

@Eto'o9 R10 wczoraj nie było ani jednego dobrego piłkarza Barcelony w tym meczu . Wszyscy grali gówno , w każdej akcji zbyt wolni i spóźnieni .

2

@Titi900 na co bronić Lewego skoro cała drużyna zagrała gówno?

2

@ProMILs jak zaczną treningu już wcześniej to raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby grali od razu .

1

@Nightraider nie ufa i sam sobie Hansi grób wczoraj podkopał wystawiając skrzydła Ferran- Rashford i do tego jego Anglik na prawej stronie .
Przecież Ferran nie ma za grosz dryblingu , wczoraj jak dostał dobrą piłkę od Olmo i miał tylko starego Azpilicuete przed sobą a gość aż się przewrócił próbując nie stracić piłki .
Trzeba było dać Roonyego od początku a nie odwalać takie cyrki .

1

@szymonekk tego stopera z którym w składzie traciliśmy na lajcie po 2-3 bramki w meczu ? XD

4

@JanuszKorwinMikke i kim chcesz grać , Cubarsim? XD

5

@sebo939 wysoką linia obrony to już samobójstwo , każdy rywal przeczytał Barcelonę a my nie mamy piłkarzy na bokach , tylko wozy z węglem bez techniki jak Kounde czy Martin do takiej gry .

0

@barcasempre z Inigo też traciliśmy masę bramek .

1

Mieć karnego i dwie setki . Zjebać a potem dostać bramkę z takiego kąta.

2

Błąd Szczęsnego , z takiego kąta wpuścić .

0

Ja nie wiem co Ci obrońcy odpierdalają dzisiaj .

0

@Wojcio chyba sabotażyści bo jest ich 4 .

3

Czaicie ze w obronie Sevilli jest Azpilicueta i Marcao a my dwie akcje zrobiliśmy przez ponad 45 minut? XDDDD

1

@turhiay tam każdy jest do zmiany chłopie xD

7

Czyli Araujo dostaje łokciem w ryj i tego nikt nie sprawdza?

6

Skład dobry , trzeba wbić 3 bramki i najważniejsi do bazy .

1

A gdzie sklady reszty spotkań LALIGA?

0

@Walpiano jakbyś ćpał tyle ile muzycy w tamtych czasach to też różne melodie przychodziły by do głowy a potem na płytę.

2

@kanver_ zmasakrowalismy tylko Bayern . Benfika wbiła nam sporo bramek a w rewanżu z BVB już wracały demony z przeszłości jak wbili bramki na początku .
Z Interem straciliśmy 7 bramek w dwóch meczach ...

0

Nie no a gdzie statystyki? Przy Rashfordzie ,, zaliczył wiele udanych akcji ofensywnych" .
Poza asystą jakie to były akcje?

3

@MichuZ44 i zdjęcie z Yamalem .

0

@Who_you_mam ale jak trzeba walczyć o posiadanie to nie zdejmujesz Pedriego , który wcześniej gra po 90 minut a w bardzo ważnym meczu go ściągasz i wstawiasz Bernala, który nie wiedział gdzie jest .
To już lepiej było dać Araujo na stopera a Christensena wyżej .

0

@Who_you_mam a kto dojechał wczoraj?

2

Ale zmiany wczoraj mnie rozwaliły a mianowicie Robert , Bernal czy Balde .
Nieźle sobie Flick grób podkopał.
My nie mieliśmy piłki a wprowadziliśmy Roberta , który żyje z podań . Bernal który zagrał kilka minut od roku i Balde , który nie grał od miesiąca .

0

@lucca87 Rashford poza asystą gość zniknął w meczu , więc nie wiem gdzie było tak dobrze .
W drugiej połowie cała drużyna nie istniała a ostatnie 30 minut to modlenie się na swojej połowie .

0

@mientusek1407 no to musisz obejrzeć jeszcze raz . Sam Lee który wszedł w końcówce miał setkę ale trafił w słupek .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?