ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd to samo bezwstydni Amigosi . Prime już dawno za sobą ale latali po podwyżeczki do biur .
0
@daniel32778 mieliśmy mnóstwo sytuacji? W sensie 4 okazje w meczu z Sevilla gdzie na środku obrony grał Marcao i Azpilicueta to mnóstwo ? Serio? .
Po drugie , która obrona lepiej funkcjonowała ta gdzie traciliśmy 2-3-4 bramki w meczu?
8
@blakkudium już widzę jak Barca bierze udział z tą reszta drużyn xd
26
@Lionel_Messi10 nic takiego nie będzie miło miejsca . Alvarez nie do wyjęcia .
0
@Eto'o9 R10 wczoraj nie było ani jednego dobrego piłkarza Barcelony w tym meczu . Wszyscy grali gówno , w każdej akcji zbyt wolni i spóźnieni .
2
@Titi900 na co bronić Lewego skoro cała drużyna zagrała gówno?
2
@ProMILs jak zaczną treningu już wcześniej to raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby grali od razu .
1
@Nightraider nie ufa i sam sobie Hansi grób wczoraj podkopał wystawiając skrzydła Ferran- Rashford i do tego jego Anglik na prawej stronie .
Przecież Ferran nie ma za grosz dryblingu , wczoraj jak dostał dobrą piłkę od Olmo i miał tylko starego Azpilicuete przed sobą a gość aż się przewrócił próbując nie stracić piłki .
Trzeba było dać Roonyego od początku a nie odwalać takie cyrki .
1
@szymonekk tego stopera z którym w składzie traciliśmy na lajcie po 2-3 bramki w meczu ? XD
4
@JanuszKorwinMikke i kim chcesz grać , Cubarsim? XD
5
@sebo939 wysoką linia obrony to już samobójstwo , każdy rywal przeczytał Barcelonę a my nie mamy piłkarzy na bokach , tylko wozy z węglem bez techniki jak Kounde czy Martin do takiej gry .
0
@barcasempre z Inigo też traciliśmy masę bramek .
1
Mieć karnego i dwie setki . Zjebać a potem dostać bramkę z takiego kąta.
2
Błąd Szczęsnego , z takiego kąta wpuścić .
0
Ja nie wiem co Ci obrońcy odpierdalają dzisiaj .
0
@Wojcio chyba sabotażyści bo jest ich 4 .
3
Czaicie ze w obronie Sevilli jest Azpilicueta i Marcao a my dwie akcje zrobiliśmy przez ponad 45 minut? XDDDD
1
@turhiay tam każdy jest do zmiany chłopie xD
7
Czyli Araujo dostaje łokciem w ryj i tego nikt nie sprawdza?
6
Skład dobry , trzeba wbić 3 bramki i najważniejsi do bazy .
1
A gdzie sklady reszty spotkań LALIGA?
0
@Walpiano jakbyś ćpał tyle ile muzycy w tamtych czasach to też różne melodie przychodziły by do głowy a potem na płytę.
2
@kanver_ zmasakrowalismy tylko Bayern . Benfika wbiła nam sporo bramek a w rewanżu z BVB już wracały demony z przeszłości jak wbili bramki na początku .
Z Interem straciliśmy 7 bramek w dwóch meczach ...
0
Nie no a gdzie statystyki? Przy Rashfordzie ,, zaliczył wiele udanych akcji ofensywnych" .
Poza asystą jakie to były akcje?
3
@MichuZ44 i zdjęcie z Yamalem .
0
@Who_you_mam ale jak trzeba walczyć o posiadanie to nie zdejmujesz Pedriego , który wcześniej gra po 90 minut a w bardzo ważnym meczu go ściągasz i wstawiasz Bernala, który nie wiedział gdzie jest .
To już lepiej było dać Araujo na stopera a Christensena wyżej .
0
@Who_you_mam a kto dojechał wczoraj?
2
Ale zmiany wczoraj mnie rozwaliły a mianowicie Robert , Bernal czy Balde .
Nieźle sobie Flick grób podkopał.
My nie mieliśmy piłki a wprowadziliśmy Roberta , który żyje z podań . Bernal który zagrał kilka minut od roku i Balde , który nie grał od miesiąca .
0
@lucca87 Rashford poza asystą gość zniknął w meczu , więc nie wiem gdzie było tak dobrze .
W drugiej połowie cała drużyna nie istniała a ostatnie 30 minut to modlenie się na swojej połowie .
0
@mientusek1407 no to musisz obejrzeć jeszcze raz . Sam Lee który wszedł w końcówce miał setkę ale trafił w słupek .