- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
0
To piłkarze biegają na boisku, a nie trener więc uważam, że wczoraj piłkarze zawiedli
1
@CurryTheGoat30 popatrzmy szerzej. Byłoby inaczej gdyby klub zrobił wzmocnienia jakie były potrzebne. Wystarczy parę absencji i wyglądamy miernie. Obrona to już wychudzona jak kobieta w anoreksji. Wina jest po stronie Laporty. To on odpowiada za to że klub nie był gotowy na okienko i że zamiast się wzmocnić, osłabił się.
0
@Nightraider też uważam, że są potrzebne ale patrząc na finanse i orły siedziace odpowiadające za klub to raczej ich nie bedzie
0
@CurryTheGoat30 też tak uważam. Nawet zasada 1:1 to mało. Będą potrzebne środki by móc z tej zasady korzystać a to nie jest oczywiste. Bo przydałoby się kogoś sprzedać ale też kogo skoro ten zespół jest już do bólu wychudzony. Chyba tylko na bramce mamy realny overbooking- 3 w kadrze i z 3 wypożyczonych.
Jednak nie winiłbym za wszystko piłkarzy. Wąską kadra a zespół wychudzony. Nie ma za bardzo kogo wpuszczać z ławki po paru urazach. A środek obrony to już zupełny eksperyment i szukanie najmniej szkodliwego wariantu.
0
@Nightraider Środek obrony zdecydowanie się zgadzam, odejście Inigo było straszną głupotą. Ale poza tą pozycją nie zgadzam się że mamy wąski skład. Pomoc i atak nie wygląda źle, zwłaszcza biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację finansową.
0
@Nieznajomy Patrząc na nasze wykończenie to atak nie do końca tak super działa. Coś Hansi też nie do końca Roonyemu ufa.
1
@Nightraider nie ufa i sam sobie Hansi grób wczoraj podkopał wystawiając skrzydła Ferran- Rashford i do tego jego Anglik na prawej stronie .
Przecież Ferran nie ma za grosz dryblingu , wczoraj jak dostał dobrą piłkę od Olmo i miał tylko starego Azpilicuete przed sobą a gość aż się przewrócił próbując nie stracić piłki .
Trzeba było dać Roonyego od początku a nie odwalać takie cyrki .
0
@Nightraider No nie działa, ale tak na prawdę ostatnio większość ofensywnych piłkarzy pierwszego składu przebywa w szpitalu a nie na boisku (Ferran, Yamal, Raphinha), to są straty które muszę być widoczne. Tylko oni w końcu wyzdrowieją i będzie dobrze. Natomiast w obronie jest dramat pomimo pełnej głębi składu.