0

@liber02 wszystko , dlatego polecam zapoznać się z zasadami gry zamiast pisać takie debilizmy .

1

@Tom111 oczywiście że nie . Po pierwsze dlatego że akcja działa się szybko i było to przypadkowe , po drugie noga zbyt nisko .
Za to nigdy nie zobaczysz czerwonej.

2

PSG pokazało ile znaczą szybcy ofensywni boczni obrońcy . Tam Mendes z Hakimim a u nas Kounde i Martin zero w ataku .

1

@Who_you_mam bardziej rozczarowuje Cubarsi
A przecież to był przekozak zdaniem Labamby .
Po drugie jest nagonka na Olmo no bo na kogo innego ? Ferran strzelił ale pierwszą setkę zmarnował , Rashford poza asystą jak dla mnie fatalny . A gdzie był De Jong jak Pedri zszedł ? Cała linia obrony objeżdżana tak że jedynie trzeba dziękować Bogu że PSG bo osłabione .

0

@Luciano99 oj Lucek obejrzyj sobie mecz jeszcze raz . To jakie setki u nich marnowali Barcola i inni to my nawet takich nie mieliśmy .

0

@Gibbon_FCB @macio_944 z całym szacunkiem ale jak dla mnie po utracie bramki i w drugiej powie to byliśmy beznadziejni .
To jak wyglądała pomoc i obrona w drugiej połowie ( bo ataku w ogóle nie było ) to graliśmy jak jakieś Bilbao.

0

@malypuzon wybacz , poprawie jedną literówkę żeby Twój mózg był w stanie wtedy zrozumieć to jakże trudne zdanie , z którym nie dałeś sobie rady .
,, pewnie tylko Ciebie, bo każdy widział że Ferran podawał po ziemi".
Jak z tym też sobie nie poradzisz to daj znać.

1

@marcin62 PSG przy minimalnie większym szczęściu mogło nam spokojnie z 5 bramek wbić .

1

@mientusek1407 @Barca-Messi10 dobrze mówi . W samej drugiej połowie i ostatnich 30 minutach PSG miało więcej groźnych akcji i setek niż my w całym meczu .

0

@Kluivert189806 a my dlaczego ? Chyba nie palniesz głupotą o sytuacji z De Jongiem .

0

@malypuzon pewnie tylko Ciebie by każdy widział że Ferran podawał po ziemi .

1

@KrychaFCB w tym meczu akurat to było dużo gorszych zawodników niż Olmo .

0

@mmaciass to też pokazuje jak wygląda środek pomocy po zejściu Pedriego . Frenkie nie istniał .

7

Nie pozostaje nic dziwnego innego jak pogratulować PSG .
W drugiej połowie jechali z nami jak chcieli i Bogu dzięki że PSG przyjechało osłabione bo z tą linią obrony Kounde-Eric-Cubarsi-Martin czy nawet Balde to możemy w lidze hiszpańskiej powalczyć a nie w LM z silnym rywalem .

0

@barcowy1899 @PepGardiola tak ? To po proszę o konkrety Rashforda poza asystą.
Oglądam mecz od 3ej minuty. Jakoś strzał konkretny ? Napędzanie akcji ?

0

@Seledynowy w tym ? Połowa tamtego sezonu to był dramat w jego wykonaniu .

0

Wszystko fajnie hulało do zdobycia bramki . Były akcje kombinacyjne , piłka na wolne pole .
Potem standardowo wylew Cubarsiego , Rashford poza asystą tragedia totalna .

1

Kolejny raz Cubarsi , ten gość jest fatalny .

0

Ciekawe będą stałe fragmenty , poza Martinem to szału nie ma .
Oby Cubarsi nic nie odwalił jak to ma w standardzie.

1

Dwóch Cubarsich?

0

@Who_you_mam nie śmiej się bo pewnie jeden z nich nam strzeli xD

0

Cubarsi , czyli dramat.

0

@Zed1992 nie ale bez klauzuli wiadomo że łatwiej .
Po drugie dla mnie ona transfery są nierealne , Haaland ma pensję ponad 2 mln funtów miesięcznie.

0

@TheKlucha @noface Mbappe dogonić? serio?
Po drugie Vinicius też sprinterem nie jest . Szybkimi obrońcami to był Walker , jest Mendes itp .
Kounde bardzo wolny nie jest ale do szybkich to mu brakuje.

0

@maj1 ale światowej klasy i umiejętności .

0

@masik86 co z tego że ktoś chciał wypchnąć? Yaya Toure poszedł do City za grosze i był w ścisłej topce w Premier League na swojej pozycji .

0

@Zieliniak tak .

3

@mientusek1407 na szczęście Bellingham będzie wpychany do jedenastki i dalej cały środek Realu nie będzie funkcjonowal . Tchouameni jak ggra z Valverde i Bellinghamem to jest tak betonowy środek że szok .

0

Szybki Barcola , Mendes , Hakimi kontra wolni Kounde i Martin . Ciekawe.

1

@Who_you_mam tak , na pewno xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?