ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@natanvip nie był tragiczny bo dobrze się wywiązywał ze swoich zadań .
Tak samo jak komentatorzy zauważyli , Casado grał dobrze ale się dublował rolą z Pedrim , dlatego został zmieniony.
0
@Skowa ,, Casado" zaliczył 6 strat w ciągu całej połowy , więc bez przesady .
0
Z jednej strony fajnie że Real dostał manitę a z drugiej zajebiście
0
@jacobFCB Zakk kozak ale Black Label Society nigdy mi nie siedziało xd jest masa innych zespołów xd
0
@Destroyer_of_Worlds z naszą obroną to w LM będzie bardzo ciężko .
0
Weekend się zaczął ale jak zobaczyłem jak info z Garcią to mówię ,, nosz kurwa mać " .
Nasza obrona to cieniasy a teraz jak przyjdą ciężkie mecze i później El Classico to wypada taki kozak z bramki .
5
Ja pierdole co za dramat.
0
@Proxi oni nie mają zbytnio powodu do nauki angielskiego xD
1
@tbas już bez przesady , zanim Oviedo strzeliło to mogliśmy zdobyć kilka bramek .
5
@Quahoo bo tylko Labamba uważa go za flopa. Olmo ratował nam dupę w tamtym sezonie wiele razy a co do zdrowia to się okaze w tym sezonie , by poprzedni sezon miał bez presezonu przecież .
W tym sezonie 360 minut bo dzieli minuty z Ferminem .
Nie uważam go za flopa i uważam że w przeciągu sezonu to będzie bardzo ważny zawodnik .
2
@patrickjacob my przecież też smieszkujemy z ostatniej asysty Modrica dla Realu Madryt przy bramce Kounde .
Więc mamy remis xD
2
@Kszysiek7 bez różnicy , jak jednemu nie będzie szło to wejdzie drugi .
0
@Kinginiesta niee , w jednym z ostatnich spotkań miał serię jakichś kilku głupich strat pod rząd . Nie wiem czy to z Getafe czy wcześniej .
1
@Zoker to jest taki film na raz . Pomysł i ekranizacja super ale czasami bardzo nudny.
1
@Huck przecież Rapha na 10tce to była kompletna pomyłka i nie wiedział w ogóle gdzie biegać . Graliśmy w 10ciu wtedy .
@Kinginiesta zależy na jakiego rywala , z niektórymi rywalami nawet Pedri robi proste błędy a tak jak wczoraj komentatorzy zauważyli , Casado nie zszedł bo grał słabo tylko dublowali się zadaniami bo obaj rozgrywali od tyłu .
De Jong też popełnia proste straty z tyłu , nie wspominając już o Kounde , Martinie czy Araujo .
@KierownikLucas nie , tak po prostu to wygląda ze względu na nasze braki w postaci Yamala , Fermina czy Gaviego.
0
@Roobo ja bym przesunął Pedriego wyżej . Frenkie obok Casado a Pedri na 10 .
Potem Olmo in za któregoś z dwójki Frenkie/Casado i Pedri wraca niżej .
0
Nigdy za nim nie przepadałem ale na DMie przez wiele lat był topem .
Barcelona niestety zbyt późno się go pozbyła .
0
@Derean jak zacznie tak grać cześciej niż 5 meczów w sezonie.
0
@Em_DzeJ oglądam wszystkie od dawien dawna .
Żeby taką piłkę od De Jonga zobaczyć to pewnie trzeba się cofnąc pewnie sezon albo dwa.
0
@kamiVeB Casado kryminał ? Żartujesz sobie ?
0
To co dzisiaj zobaczyłem wprawiło mnie w kompletny szok . De Jong zagrał bardzo dobre podanie w pole karne .
0
Ferran pierwszy do zmiany , chłopa nie ma dzisiaj + Christensen za Cubarsiego żeby atakował przy stałych fragmentach bo teraz będziemy bić w mur.
5
Czyli w zarządzie miasta panuje OPTYMIZM!
1
Ale mecz z Gironą już na pewno na CN xD
4
@gumaz raczej kto wytrzyma dłużej:
@Kessie bez kradzieży .
@clyde bez chłopa
@Luciano99 jego seria nietrafionych typów.
1
@Azi ja tam bym zobaczył co piszą ludzie , którzy są tam na miejscu .
Już dawno było że niby Rosja miała problem z paliwem a się okazalo że nic takiego nie miało miejsca i dostawy pięknie płyną.
1
@Pomimo27 i bez Stanów Zjednoczonych, Niemców, Belgów, Wielkiej Brytanii ...
0
@Comentateiro jak dla mnie cały turniej jest ważny . Jak można mówić o kimś że jest kozakiem jak 10/12 spotkań grał gówno?
0
@Comentateiro to dla najlepszego zawodnika ocenia się tylko finał ?
0
@OldMc84 z drugiej strony jak już nie był wiceszefem sędziow to komu będziesz wystawiał faktury żeby wyprowadzać pieniądze?