3

A co on ma taką minę? Naderwał coś?

0

@MsBarca może przez to że będzie grał Araujo to jednak zmienili na zwinnych piłkarzy z przodu a wysokich i tak im nie brakuje xd

0

Czyli transfer skrzydłowego na LS już znamy .

0

@F3DO dobra już nie gadaj . My tracimy bramki co chwilę , nawet z Araujo na ławce.

0

@adamek20151 no to jeszcze lepiej.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 poza Christensenem nie mamy stopera , który nie zawala bramek .

2

Grimaldo drugi gol z wolnego w ciągu chyba tygodnia .
A u nas nikt nie potrafi wolnego bić.

5

@BulaKG obczaj czy @Luciano99 nic nie wrzucał i obstaw odwrotnie.

0

@pbrzeczek my wygrywaliśmy wtedy , po prostu LM się nie udało .
To że doprowadził klub do ruiny to ja dobrze wiem o nawet nie śmiem tego bronić.

0

@CPuyol ja myślę że kłamie prosto w oczy , żeby nikt nie pomyślał żeby go w końcu wywieźć na taczkach .

0

Ale Grubas z zarządu to jest oszust .

1

@ViscaelBarca2007 zarząd Laporty to cyrk na kółkach ? Nowe , nie znałem .

0

@pbrzeczek jego zarządzanie finansami te była kpina ale sklad mieliśmy kozacki .

5

@RAFI9 absolutnie , skład dalej był kozacki ale.jak Rakieta już mówił ,,.myśli że już wygrali" i trzeba było się pożegnać po odpadnięciach z Romą , Liverpoolem czy Juve po meczu 6:1 z PSG.

0

Cwany Barto , chciał najeżdżać na Pique i resztę amigosow żeby ratować klub przed dramatem finansowym . Bohater .

0

@Variouspeak7 w ataku tak , w obronie już gorzej .

1

@SenoX lepiej Christensen Araujo , proste.

0

@Konradowskyy dziękujemy głównie Cubarsiemu i Inigo Martinezowi.
Araujo zawalił jedynie przy jednej z siedmiu .

0

@Hlopek do zagrania do przodu musi być każdy zawodnik w linii pomocy .
W tamtym sezonie asysty z Realem czy Bayernem piękne.

3

@PJ777 Casado jest równie dobry z piłką przy nodze i do tego gra duzo bardziej twardo niż De Jong .
No i nie boi się zagrywać do przodu w przeciwieństwie do Holendra.

3

Z racji powrotu do LM przypomnijmy sobie naszą żałosną obronę z dwumeczu z Interem i frajersko stracone bramki.
Smacznej kawusi .

0

@SenoX a Cubarsi jest? XD

1

@reloaded no gdzie dwóch karłów na stoperze.

0

@Tasde najlepsze jest to że w ciągu tych wszystkich lat miał trzy można powiedzieć gwiazdy w zespole: Griezmann , Alvarez , Sorloth .
Poza tym przez lata zawsze cienka linia pomocy.

4

To będzie wymiana ciosów i swoich dobrych sił .
Oni będą dominować w powietrzu , my musimy na ziemi i wykorzystywać zwrotność i szybkość naszych zawodników.

0

@beter2 na razie to Liverpool gra gówno , przepchnęli kilka spotkań .

0

@Kszysiek7 dzień dobry , poza dobrą knajpą to resztę znajdziesz w google według swoich upodobań . Pozdrawiam

0

@Gall teraz zawodnicy mają się lepiej . Pedri gra od deski do deski a celem sztabu na ten rok było zadbanie o dyspozycję Olmo , zobaczymy jak pójdzie .

1

@macio_944 a miał wtedy zacząć biegać

0

@Gall Dembele i Pedri też co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?