ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A co on ma taką minę? Naderwał coś?
0
@MsBarca może przez to że będzie grał Araujo to jednak zmienili na zwinnych piłkarzy z przodu a wysokich i tak im nie brakuje xd
0
Czyli transfer skrzydłowego na LS już znamy .
0
@F3DO dobra już nie gadaj . My tracimy bramki co chwilę , nawet z Araujo na ławce.
0
@adamek20151 no to jeszcze lepiej.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 poza Christensenem nie mamy stopera , który nie zawala bramek .
2
Grimaldo drugi gol z wolnego w ciągu chyba tygodnia .
A u nas nikt nie potrafi wolnego bić.
5
@BulaKG obczaj czy @Luciano99 nic nie wrzucał i obstaw odwrotnie.
0
@pbrzeczek my wygrywaliśmy wtedy , po prostu LM się nie udało .
To że doprowadził klub do ruiny to ja dobrze wiem o nawet nie śmiem tego bronić.
0
@CPuyol ja myślę że kłamie prosto w oczy , żeby nikt nie pomyślał żeby go w końcu wywieźć na taczkach .
0
Ale Grubas z zarządu to jest oszust .
1
@ViscaelBarca2007 zarząd Laporty to cyrk na kółkach ? Nowe , nie znałem .
0
@pbrzeczek jego zarządzanie finansami te była kpina ale sklad mieliśmy kozacki .
5
@RAFI9 absolutnie , skład dalej był kozacki ale.jak Rakieta już mówił ,,.myśli że już wygrali" i trzeba było się pożegnać po odpadnięciach z Romą , Liverpoolem czy Juve po meczu 6:1 z PSG.
0
Cwany Barto , chciał najeżdżać na Pique i resztę amigosow żeby ratować klub przed dramatem finansowym . Bohater .
0
@Variouspeak7 w ataku tak , w obronie już gorzej .
1
@SenoX lepiej Christensen Araujo , proste.
0
@Konradowskyy dziękujemy głównie Cubarsiemu i Inigo Martinezowi.
Araujo zawalił jedynie przy jednej z siedmiu .
0
@Hlopek do zagrania do przodu musi być każdy zawodnik w linii pomocy .
W tamtym sezonie asysty z Realem czy Bayernem piękne.
3
@PJ777 Casado jest równie dobry z piłką przy nodze i do tego gra duzo bardziej twardo niż De Jong .
No i nie boi się zagrywać do przodu w przeciwieństwie do Holendra.
3
Z racji powrotu do LM przypomnijmy sobie naszą żałosną obronę z dwumeczu z Interem i frajersko stracone bramki.
Smacznej kawusi .
0
@SenoX a Cubarsi jest? XD
1
@reloaded no gdzie dwóch karłów na stoperze.
0
@Tasde najlepsze jest to że w ciągu tych wszystkich lat miał trzy można powiedzieć gwiazdy w zespole: Griezmann , Alvarez , Sorloth .
Poza tym przez lata zawsze cienka linia pomocy.
4
To będzie wymiana ciosów i swoich dobrych sił .
Oni będą dominować w powietrzu , my musimy na ziemi i wykorzystywać zwrotność i szybkość naszych zawodników.
0
@beter2 na razie to Liverpool gra gówno , przepchnęli kilka spotkań .
0
@Kszysiek7 dzień dobry , poza dobrą knajpą to resztę znajdziesz w google według swoich upodobań . Pozdrawiam
0
@Gall teraz zawodnicy mają się lepiej . Pedri gra od deski do deski a celem sztabu na ten rok było zadbanie o dyspozycję Olmo , zobaczymy jak pójdzie .
1
@macio_944 a miał wtedy zacząć biegać
0
@Gall Dembele i Pedri też co nie?