ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ mnie zadziwili komentatorzy , mówiący że przeszkadza mu w rozegraniu to że gra jako lewy stoper ale szczerze to właśnie tam zagrywał dobre górne piłki a na prawym stoperze już nie .
2
@EsteBlanco @mientusek1407 dla mnie Huijsen dostał czerwo tylko dlatego że Cortouis był ponad 20 metrów od bramki i Oyarzabal mógłby ładować do pustej bramki , bo Cortouis nie byłby interweniować rękami .
2
@EsteBlanco ale ich statystyki są totalnie z dupy i bez znaczenia .
Np. żółte kartki w latach ...... .
W Realu grał pan ,, czerwo i żółta kartka " Ramos , który swoimi idiotycznymi faulami zgarniał żółtą prawie co mecz i to na być wielce argument że Real był karany bardziej niż Barcelona przez sędziów.
Albo że var anulował więcej bramek Realu niż Barcelony . Totalnie z dupy
11
@ZwyklyCuler48 ich trzeba był wysłać do Choroszczy .
Ich kibice myślą że przez Negreire ich klub był gwałcony na Camp Nou po 5:0 i bardzo by chcieli żeby coś na nas wyszło bo mieli by usprawiedliwienie od tego że byli żałośni i dlatego wygrywaliśmy Laligę.
0
@Damiain niech Valencia dziękuje właścicielom za swój los.
0
@Lionel_Messi10 to po uj zaczynać ligę na dwie kolejki żeby potem robić tyle przerwy.
2
@Stanio87 myślę że aktualnie nie ma podstawego zawodnika na 10tke.
0
@Stanio87 @Azazel_Pazuzu akurat na cały sezon potrzebujemy ich obu w optymalnej formie . Dobrze że wczoraj obaj wpisali się do raportu meczowego i oby tak dalej .
0
@karci0 nie , po prostu zagrał tragicznie . Na tle tak zwanego rywala i słabego Gayi gość nie wszedł w udany drybling ani razu .
0
@Kazragore tak ale to był pierwszy mecz . Potem w dwóch meczach wbiliśmy im 12 bramek .
0
@partymaker zgadzam się , cała linia obrony top .
3
@APTAPT przecież gra dalej .
0
@barteq zgadza się .
0
@rodineusz synu ale asystę Ferrana to Ty szanuj .
4
@prosto. Na razie Partaczi.
1
Barca z zeszłego sezonu zjadła by tą Valencie znowu i by było z 4:0 do przerwy .
Ale teraz mamy brak skrzydeł bo Rashford grał chyba pod sklejki na YouTube a Roony widać że bardzo chce ale stremowany .
0
@directedbyfcb co do Olmo się nie zgodzę, gdyby był skuteczny to bardzo dobre spotkania .
0
@directedbyfcb Fermina w pierwszym i braku Raphy się nie spodziewałem . Liczyłem też na Robercika w podstawie.
2
@Kessie Carabao Cup tak nie wygląda.
0
Ale Fuhrer namieszał , liczę na dobre meczycho .
0
@kuz szkoda ale my to możemy sprowadzić kogoś za 20 mln i i tak będą spore problemy z zarejestrowaniem .
2
@Mixtape gdyby Sociedad nie było plackami to też by strzelili bo mieli szansę.
3
Wiecie co tak oglądam powtórki i myślę że czerwona kartka się utrzymała przez ustawienie Cortouis .
Gdyby Oyarzabal przejął piłkę to mógłby strzelać do pustej bramki bo Cortouis był 20 metrów od bramki.
0
@adi7adi8 własnie wiesz co , mysoe że dali czerwo bo zobacz gdzie był Cortouis 20 metrów od bramki . Oyarzabsl moglby strzelić.
12
Nie no ja bym dał żółtą .
Czaicie że w El Clasico Ferran byłby sam na sam i Tchouameni dostał żółtą a tu czerwo xD
4
Czyli po meczu . Sociedad od ponad roku nie potrafi odwrócić wyniku .
0
@Herato tak jak ,, Barcelona puszcza zawodnika z dolegliwościami na zgrupowanie" xD
0
@kamiVeB Oby Olmo w podstawie , jak celownik będzie ustawiony to dużo lepszy piłkarz niż reszta.
0
@ViscaelBarca2007 @snupson myślę że zaczniemy z Rashfordem na LS a w drugiej wejdzie Roony na PS i Rapha pójdzie na LS .
0
Mam nadzieję że Ropny będzie na liście powolanych .
Zobaczymy czy zagra na PS czy zaczniemy z Raphinhą na PS i Rashfordem na LS.