0

Dla mnie ocena Raphinhi jako jednoznaczna z Olmo to kabaret .
Raphinha miał najlepsze okazje z całego zespołu trzykrotnie i trzykrotnie spartolił .

0

@Gall jesli ktoś wali babole co chwilę to albo jest słaby albo nie uczy się na błędach .
Nikogo nie było obchodzi wiek , skoro grasz w podstawie Barcelony to albo prezentujesz dany poziom albo znaczy że dla Ciebie jeszcze za wcześnie.
My z Interem straciliśmy 7 bramek ale Araujo winny bo nie przykrył przy ostatniej xD i nie , to nie był najważniejszy moment , najważniejsze były całe 180 minut dwumeczu i obrona grała po prostu żenująco .

0

@Derean ale po meczu wszyscy skupieni żeby krytykować Olmo , mimo że to Rapha zagrał dużo gorzej i zawalił lepsze sytuację.

1

@Eto'o9 R10 to co powiedzieć o Raphinhi w takim razie? Miał dwie jeszcze lepsze sytuację niż Olmo a raz zamiast wystawić patelnię Ferranowi do pustej to najpierw się pochamił i w bramkę nie trafił a przy drugiej okazji źle podał .

0

@partymaker Araujo zawalił bramkę z Interem ale Cubarsi zawalił kilka wcześniejszych w tym dwumeczu . To że Araujo zawalił ostatnią to nie znaczy że grał gorzej niż Cubarsi .
Ja po prostu rozliczam każdego za błędy i nie interesuje mnie że ktoś ma 18lat .
Jeśli wiek jest ciągłym tłumaczeniem błędów, które popełnia co chwilę to znaczy że jest za słaby na pierwszy skład Barcelony i tyle .

0

@partymaker nie? A kto prokurowal karnego z Interem i popełniał błędy przy innych bramkach w tym dwumeczu ?

0

@partymaker gdyby jego każdy błąd był rozliczany jak Araujo to już by go w klubie nie było .

0

@Gall najlepsze co mamy ? Gdyby Co człowiek wymienił ile błędów robił w ciągu roku to szukałbyś nowego stopera.

1

@Czyhrynski Cubarsi tworzył świetny duet , który ciągle tracił masę bramek xD

0

1

Kozacka umowa , więc może Alvarez już zimą.

0

@esem91 akurat większość dobrych zespołów nas przeczytała już sezon temu . Benfica , Borussia , Real ( ale łapali się na minimalne spalone) , Inter itp

3

@manero ale go dlatego że w Premier League jest podział po równo a w Laliga Barca Real Atletico dostają sporo a reszta nic .
To z czego ten klub ma zrobić transfer żeby mieć lepszych piłkarzy i być bardziej atrakcyjnym do oglądania?

0

@Transu96 nie chodzi o samograja ale zespół który żegna się z najlepszymi gwiazdami no go trochę lipa .
Żeby tylko jedna odeszła to git ale tyłu to kapa.

0

@Stinger_ racja , mój błąd.

1

Ale za rok to już na pewno będziemy mogli działać na zasadzie 1:1 .
Na 150% .

1

@Lanosss Griezmann to akurat liczby robił a grał nie na swojej pozycji .

1

@malicinho na pozycję 9tki masz co najmniej dwóch zawodników, dwóch LO , jednego LSa i 5ciu zawodników, którzy mogą zagrać na stoperze jak coś .

3

@Comentateiro bardzo ciężko pojąć że pewnie Ten Hag powiedział że jak nie będzie wzmocnień to ma wywalone .
Goście sprzedali mu Taha, Frimponga , Ekitike ,Wirtza, Boniface'a , Xhake i innych a wzmocnienia gdzie? .
Na bank poszło o to i dobrze że sobie to darował .

0

@sebo939 już bez przesady z tym łomotem od Rayo .
Mieliśmy tyle setek że ten mecz powinniśmy zamknąć w pierwszej połowie i byłby spokój a niektóre setki Rayo i tak byłyby anulowane przez Var.

0

@ViscaelBarca2007 nie ,to raczej bezsens . Po pierwsze zawodnik po jednym treningu nie ma jakiegokolwiek zgrania ani feelingu z kolegami jeśli chodzi o grę.
Więc jego występ był bardziej symboliczny niż sensowny w celu uzyskania dobrego wyniku .
@Fake69 ale to już nie chodzi o tego zawodnika . Oprócz niego mogli być inni piłkarze.

1

@ViscaelBarca2007 po jednym treningu żaden zawodnik na świecie praktycznie nigdy nie gra . A na pewno nie z bardzo dobrym rywalem .

0

@prodigy lepszy z 4tej ligi? XD

1

Ja tam się z nim zgadzam . Przychodzi młody , nieograny , który jeszcze nic nigdy nie pokazał , po jednym treningu i minuty z Realem .

0

@krol211 to chyba trzeba że trzy dźwignie do tego .

0

@norbi77 obejrzyj sobie mecz jeszcze raz . Olmo dużo fajnie rozegrał kiedy dostawał piłkę z obrony z chłopem na plecach + znajdował się w dogodnych sytuacjach i grał kombinacyjnie .
Fermin był na boisku wczoraj ? Nie widziałem .

0

@Maoao ja szczerze mówiąc dziwiłem się że Barca nigdy się Isim nie zainteresowala.

0

@adukla Olmo zagrał nieskutecznie ale dobry mecz akurat .

4

@Krzeczo kiedy Ferran w piłkę nie trafił ? Chyba że mówisz o złym podaniu Raphinhi do niego .

0

@szkudi7 różnica taka że Martin wszedł z Rashfordem , więc nie musiał wychodzić do przodu bo mieliśmy skrzydłowego .
Przed tymi zmianami Balde osamotniony bez skrzydłowego, więc musi wychodzić wyżej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?