ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie ocena Raphinhi jako jednoznaczna z Olmo to kabaret .
Raphinha miał najlepsze okazje z całego zespołu trzykrotnie i trzykrotnie spartolił .
0
@Gall jesli ktoś wali babole co chwilę to albo jest słaby albo nie uczy się na błędach .
Nikogo nie było obchodzi wiek , skoro grasz w podstawie Barcelony to albo prezentujesz dany poziom albo znaczy że dla Ciebie jeszcze za wcześnie.
My z Interem straciliśmy 7 bramek ale Araujo winny bo nie przykrył przy ostatniej xD i nie , to nie był najważniejszy moment , najważniejsze były całe 180 minut dwumeczu i obrona grała po prostu żenująco .
0
@Derean ale po meczu wszyscy skupieni żeby krytykować Olmo , mimo że to Rapha zagrał dużo gorzej i zawalił lepsze sytuację.
1
@Eto'o9 R10 to co powiedzieć o Raphinhi w takim razie? Miał dwie jeszcze lepsze sytuację niż Olmo a raz zamiast wystawić patelnię Ferranowi do pustej to najpierw się pochamił i w bramkę nie trafił a przy drugiej okazji źle podał .
0
@partymaker Araujo zawalił bramkę z Interem ale Cubarsi zawalił kilka wcześniejszych w tym dwumeczu . To że Araujo zawalił ostatnią to nie znaczy że grał gorzej niż Cubarsi .
Ja po prostu rozliczam każdego za błędy i nie interesuje mnie że ktoś ma 18lat .
Jeśli wiek jest ciągłym tłumaczeniem błędów, które popełnia co chwilę to znaczy że jest za słaby na pierwszy skład Barcelony i tyle .
0
@partymaker nie? A kto prokurowal karnego z Interem i popełniał błędy przy innych bramkach w tym dwumeczu ?
0
@partymaker gdyby jego każdy błąd był rozliczany jak Araujo to już by go w klubie nie było .
0
@Gall najlepsze co mamy ? Gdyby Co człowiek wymienił ile błędów robił w ciągu roku to szukałbyś nowego stopera.
1
@Czyhrynski Cubarsi tworzył świetny duet , który ciągle tracił masę bramek xD
0
@Andrzej_Majonez
1
Kozacka umowa , więc może Alvarez już zimą.
0
@esem91 akurat większość dobrych zespołów nas przeczytała już sezon temu . Benfica , Borussia , Real ( ale łapali się na minimalne spalone) , Inter itp
3
@manero ale go dlatego że w Premier League jest podział po równo a w Laliga Barca Real Atletico dostają sporo a reszta nic .
To z czego ten klub ma zrobić transfer żeby mieć lepszych piłkarzy i być bardziej atrakcyjnym do oglądania?
0
@Transu96 nie chodzi o samograja ale zespół który żegna się z najlepszymi gwiazdami no go trochę lipa .
Żeby tylko jedna odeszła to git ale tyłu to kapa.
0
@Stinger_ racja , mój błąd.
1
Ale za rok to już na pewno będziemy mogli działać na zasadzie 1:1 .
Na 150% .
1
@Lanosss Griezmann to akurat liczby robił a grał nie na swojej pozycji .
1
@malicinho na pozycję 9tki masz co najmniej dwóch zawodników, dwóch LO , jednego LSa i 5ciu zawodników, którzy mogą zagrać na stoperze jak coś .
3
@Comentateiro bardzo ciężko pojąć że pewnie Ten Hag powiedział że jak nie będzie wzmocnień to ma wywalone .
Goście sprzedali mu Taha, Frimponga , Ekitike ,Wirtza, Boniface'a , Xhake i innych a wzmocnienia gdzie? .
Na bank poszło o to i dobrze że sobie to darował .
0
@sebo939 już bez przesady z tym łomotem od Rayo .
Mieliśmy tyle setek że ten mecz powinniśmy zamknąć w pierwszej połowie i byłby spokój a niektóre setki Rayo i tak byłyby anulowane przez Var.
0
@ViscaelBarca2007 nie ,to raczej bezsens . Po pierwsze zawodnik po jednym treningu nie ma jakiegokolwiek zgrania ani feelingu z kolegami jeśli chodzi o grę.
Więc jego występ był bardziej symboliczny niż sensowny w celu uzyskania dobrego wyniku .
@Fake69 ale to już nie chodzi o tego zawodnika . Oprócz niego mogli być inni piłkarze.
1
@ViscaelBarca2007 po jednym treningu żaden zawodnik na świecie praktycznie nigdy nie gra . A na pewno nie z bardzo dobrym rywalem .
0
@prodigy lepszy z 4tej ligi? XD
1
Ja tam się z nim zgadzam . Przychodzi młody , nieograny , który jeszcze nic nigdy nie pokazał , po jednym treningu i minuty z Realem .
0
@krol211 to chyba trzeba że trzy dźwignie do tego .
0
@norbi77 obejrzyj sobie mecz jeszcze raz . Olmo dużo fajnie rozegrał kiedy dostawał piłkę z obrony z chłopem na plecach + znajdował się w dogodnych sytuacjach i grał kombinacyjnie .
Fermin był na boisku wczoraj ? Nie widziałem .
0
@Maoao ja szczerze mówiąc dziwiłem się że Barca nigdy się Isim nie zainteresowala.
0
@adukla Olmo zagrał nieskutecznie ale dobry mecz akurat .
4
@Krzeczo kiedy Ferran w piłkę nie trafił ? Chyba że mówisz o złym podaniu Raphinhi do niego .
0
@szkudi7 różnica taka że Martin wszedł z Rashfordem , więc nie musiał wychodzić do przodu bo mieliśmy skrzydłowego .
Przed tymi zmianami Balde osamotniony bez skrzydłowego, więc musi wychodzić wyżej .