ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mint a co najlepsze , Pena miał niektóre bardzo dobre mecze , kiedy już zaczynał rywalizację ze Szczęsnym .
Ale to Barcelona , od nas jak już ktoś kogoś chce to za reklamówkę pomarańczy albo za darmo a my i tak się zgodzimy .
0
@JanneAhonen oczywiście . Dlatego pytam o te wcześniejsze kozackie transfery , które według Was świadczą o tym że Atletico powinno więcej wygrywać .
0
@Kozinho. @JanneAhonen Ale jakie te wzmocnienia ? Poza ostatnimi dwoma latami to kogo tam wymienisz jako rzeczywiście wzmocnienie do walki o tytuły? Griezmanna i kogo jeszcze ?.
W porównaniu do Realu i Barcy to poza Griezmannem , Alvarezem, Le Normandem czy Sorlothem to powiedziałbym że same sredniaki .
3
@marcin62 ja tam akurat znam ludzi co rzucili palenie bo fajki za drogie , więc kto wie .
1
@macio_944 i dodatkowy plus że długo będą czyste bo nie ma ich kto ubrudzić xDD
1
Ciekawe co grubcio wymyśli kolejnym razem na konferencji .
Idzie nam świetnie , działamy , panuje optymizm , już zaraz w zasadzie 1:1 xD
0
@Gregor1899 nic dziwnego . Skoro nie może grać w weekend to przynajmniej będzie w rytmie meczowym .
3
@Values dobrze , im bardziej się jaraja to tym bardziej się zdziwią w kolejnym klasyku .
0
@BorzyKrzys jak widzisz jakis rozwój u polskich drużyn to miło .
3
@Mixtape a co to jest Watykan ? Myślisz że część pedofili , która tam się znajduje ma coś wspólnego z wiarą? I kim jest niby papież żeby odmawiać podania ręki komukolwiek? XD
0
@Destroyer_of_Worlds to że Bodo tak zrobiło nie znaczy że polskie zespoły na gównianym poziomie również dojdą do poziomu LM .
Ogólnie nazywanie LKE mnie bawi . To są rozgrywki dla jeszcze większych leszczy niż LE , żeby nałupać hajsu .
0
@Encore albo zjadali by się nawzajem .
0
@marcin62 ja grałem z kuzynem od małego . Silent hill na ps1 czy później na pierwszym xboxie360 Resident Evil 5 po północy , sami w domu , ciemno i dźwięk na kinie domowym .
Ehh piękne czasy .
0
@masik86 a kto ma oglądać zespoły , które nie mają pieniędzy i muszą ogarniać zawodników za darmo albo na wypożyczenie? Zobacz sobie listy królów strzelców 15-18 lat temu jak to wyglądało .
W pierwszej 10tce miałeś samych bardzo dobrych zawodników z różnych zespołów ale do tego trzeba pieniędzy .
0
@Eto'o9 R10 @slayer a kto jest za aktualnym podziałem praw telewizyjnych że wszystko bierze prawie Barca , Real i Atletico a reszta dostaje ochłapy? . Podziel tu ani po wszystkich to i będzie problemów.
Real , Atletico , Bilbao , Villareal , Sociedad zarejestrowali sobie piłkarzy . Niektórzy wydali setki milionów a niektórzy są na plusie .
W takich klubach jak Sevilla , Valencia , Barca czy inne głównym problemem są zarządy.
2
@Mow_mi_Douglas proszę Cię , to nie kwestia położenia tylko ludzi u góry, którzy po prostu się do tego nie nadają .
My oddaliśmy Yaya Toure czy Thiago Alcantare po 20kilka milionów
Yaya Toure , który takie staty wykręcał w Premier League że szok .
0
@Derean takiego zagrania to spodziewalbym się bardziej po De Jongu xD
0
@PepGuardiola1971 raczej zaorać zarząd Barcelony.
8
@NeroTFP1 kibole to ta sama półka co patostreamy itp . Najgorszy syf w kraju .
Ale na granicę wielce pojadą prawić ,, patriotyczne" teksty xd
0
I to jest dobra wiadomość.
0
@Senstin no Griezmann wszedł typowi dwiema nogami ale jak się poslizgniesz itp to co zrobisz .
0
@Bogan przecież to Mbappe staje mu ją nodze i robi nura.
1
@cules100pro za to dali karnego Realowi? XD
2
@Cvzx full sprint xDD tam się jeszcze skończy rokiem opóźnienia .
0
Cyrk na kółkach . Nie dziwi mnie to wcale .
0
@rasta212 jeśli się poślizgnął to nie ma czerwonej . Griezmannowi anulowali w tamtym roku czerwo jak zobaczyli na powtórce że się poślizgnął .
1
Fakt że Raphinha się poślizgnął akurat mógł decydować o braku czerwonej kartki .
Griezmann w tamtym sezonie dostał czerwo za wejście obiema nogami w rywala ale jak na powtórkach zobaczyli że przed tym się poślizgnął to anulowali czerwo i dali mu żółtko .
0
@Karol145 nie są pro russia , wystarczy obejrzeć filmy od zwykłych podróżujących Polaków, których jest sporo xD
0
@LukaszFan mają po 40-50 centów, więc jest git .
1
@Roobo byłem dzisiaj w Czarnogórze , jechałem busem jakieś 7 godzin jako pasażer i był luzik .