1

@mint a co najlepsze , Pena miał niektóre bardzo dobre mecze , kiedy już zaczynał rywalizację ze Szczęsnym .
Ale to Barcelona , od nas jak już ktoś kogoś chce to za reklamówkę pomarańczy albo za darmo a my i tak się zgodzimy .

0

@JanneAhonen oczywiście . Dlatego pytam o te wcześniejsze kozackie transfery , które według Was świadczą o tym że Atletico powinno więcej wygrywać .

0

@Kozinho. @JanneAhonen Ale jakie te wzmocnienia ? Poza ostatnimi dwoma latami to kogo tam wymienisz jako rzeczywiście wzmocnienie do walki o tytuły? Griezmanna i kogo jeszcze ?.
W porównaniu do Realu i Barcy to poza Griezmannem , Alvarezem, Le Normandem czy Sorlothem to powiedziałbym że same sredniaki .

3

@marcin62 ja tam akurat znam ludzi co rzucili palenie bo fajki za drogie , więc kto wie .

1

@macio_944 i dodatkowy plus że długo będą czyste bo nie ma ich kto ubrudzić xDD

1

Ciekawe co grubcio wymyśli kolejnym razem na konferencji .
Idzie nam świetnie , działamy , panuje optymizm , już zaraz w zasadzie 1:1 xD

0

@Gregor1899 nic dziwnego . Skoro nie może grać w weekend to przynajmniej będzie w rytmie meczowym .

3

@Values dobrze , im bardziej się jaraja to tym bardziej się zdziwią w kolejnym klasyku .

0

@BorzyKrzys jak widzisz jakis rozwój u polskich drużyn to miło .

3

@Mixtape a co to jest Watykan ? Myślisz że część pedofili , która tam się znajduje ma coś wspólnego z wiarą? I kim jest niby papież żeby odmawiać podania ręki komukolwiek? XD

0

@Destroyer_of_Worlds to że Bodo tak zrobiło nie znaczy że polskie zespoły na gównianym poziomie również dojdą do poziomu LM .
Ogólnie nazywanie LKE mnie bawi . To są rozgrywki dla jeszcze większych leszczy niż LE , żeby nałupać hajsu .

0

@Encore albo zjadali by się nawzajem .

0

@marcin62 ja grałem z kuzynem od małego . Silent hill na ps1 czy później na pierwszym xboxie360 Resident Evil 5 po północy , sami w domu , ciemno i dźwięk na kinie domowym .
Ehh piękne czasy .

0

@masik86 a kto ma oglądać zespoły , które nie mają pieniędzy i muszą ogarniać zawodników za darmo albo na wypożyczenie? Zobacz sobie listy królów strzelców 15-18 lat temu jak to wyglądało .
W pierwszej 10tce miałeś samych bardzo dobrych zawodników z różnych zespołów ale do tego trzeba pieniędzy .

0

@Eto'o9 R10 @slayer a kto jest za aktualnym podziałem praw telewizyjnych że wszystko bierze prawie Barca , Real i Atletico a reszta dostaje ochłapy? . Podziel tu ani po wszystkich to i będzie problemów.

Real , Atletico , Bilbao , Villareal , Sociedad zarejestrowali sobie piłkarzy . Niektórzy wydali setki milionów a niektórzy są na plusie .

W takich klubach jak Sevilla , Valencia , Barca czy inne głównym problemem są zarządy.

2

@Mow_mi_Douglas proszę Cię , to nie kwestia położenia tylko ludzi u góry, którzy po prostu się do tego nie nadają .
My oddaliśmy Yaya Toure czy Thiago Alcantare po 20kilka milionów
Yaya Toure , który takie staty wykręcał w Premier League że szok .

0

@Derean takiego zagrania to spodziewalbym się bardziej po De Jongu xD

0

@PepGuardiola1971 raczej zaorać zarząd Barcelony.

8

@NeroTFP1 kibole to ta sama półka co patostreamy itp . Najgorszy syf w kraju .
Ale na granicę wielce pojadą prawić ,, patriotyczne" teksty xd

0

I to jest dobra wiadomość.

0

@Senstin no Griezmann wszedł typowi dwiema nogami ale jak się poslizgniesz itp to co zrobisz .

0

@Bogan przecież to Mbappe staje mu ją nodze i robi nura.

1

@cules100pro za to dali karnego Realowi? XD

2

@Cvzx full sprint xDD tam się jeszcze skończy rokiem opóźnienia .

0

Cyrk na kółkach . Nie dziwi mnie to wcale .

0

@rasta212 jeśli się poślizgnął to nie ma czerwonej . Griezmannowi anulowali w tamtym roku czerwo jak zobaczyli na powtórce że się poślizgnął .

1

Fakt że Raphinha się poślizgnął akurat mógł decydować o braku czerwonej kartki .
Griezmann w tamtym sezonie dostał czerwo za wejście obiema nogami w rywala ale jak na powtórkach zobaczyli że przed tym się poślizgnął to anulowali czerwo i dali mu żółtko .

0

@Karol145 nie są pro russia , wystarczy obejrzeć filmy od zwykłych podróżujących Polaków, których jest sporo xD

0

@LukaszFan mają po 40-50 centów, więc jest git .

1

@Roobo byłem dzisiaj w Czarnogórze , jechałem busem jakieś 7 godzin jako pasażer i był luzik .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?