0

@BorzyKrzys Stachursky , który nie ma głosu i wali z playbacku a tego trzeciego to nawet nie znam xd

0

@cules100pro no i tak to właśnie tutaj bywa xd

4

Czyli kolejne dwa mecze będą transmitowane za darmo , pierwszy też po części był i ludzie stracili na tym wykupieniu a ja wychaczylem bana bo zapytałem o streama na priv .
Moderacja czasami jest poważnie żałosna .

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Recha_0684 do wszystkich bo to nic nie znaczący mecz .

1

@Kapitan hawk pojebany

1

@DragonxNF poza metalem sluchalbym zdecydowanie muzyki klasycznej .
To też dlatego że uważam pop , rap za mega nudne a techno płytkie .
Oczywiście to tylko moje zdanie.

1

@Lionel_Messi10 u niego akurat geny po ojcu to połowa sukcesu . Zanim zaczął ćwiczyć i robić karierę w strongmenach i siłowniach to już grając w koszykówkę był przeogromny i silny.

0

@Gall Cubarsi jak dla mnie szalu nie robi ale Yamal ...

0

@Pnog37 Yamal nie ma dobrego uderzenia , mało okazji wykorzystuje przez to . Czasami wyszło mu fajne uderzenie z dystansu ale nie były one silne , tylko mega precyzyjne .

0

@tbas w pierwszym może tak ale ogólnie daleko byśmy bez masii nie zajechali bo nie stać nas na zakupy .
A jednak grał Pena, Cubarsi , Balde, Eroc Casado , Martin , Fermin, Yamal , Olmo , potem Gavi , Bernal chwilę także trochę było . Tych zawodników to pół kadry w sumie .

0

@Pnog37 przecież Yamal nie potrafi wolnych bić .

1

@zulugula pod koniec listopada . Zarząd jest optymistycznie nastawiony .

0

@Colon to post bez sensu .
To było w sytuacji gdzie Mbappe był opatrywany i Rapha zajumał im apteczkę , dobra akcja xD
A później przy Raphie to był Lucas i Tchou xd

3

Dziwne bo Pena jedzie , więc rzeczywiście trochę kapa .
Ter Stegen jakby był zdrowy to też pewnie by poleciał .

2

Oj gruby gruby i to jego lanie wody .

0

@AlwaysBlaugrana jak dla mnie żaden z nowych młodych nie zaskoczy w tym sezonie i nie będzie ogrywał żadnej roli w pierwszym zespole.
Pozycje są obstawione a młody z Kopenhagi jak dla mnie jest po prostu słaby .

3

@Karol145 to pokazuje ile znaczy dobry agent .
Najlepszy sezon pod względem G/A zaliczył właśnie w Bemfice xd

2

@Lionel_Messi10 pewnie wieść idzie tą samą drogą co pieniądze z Korei

20

@sebasarna chłopie tego kwiatu pół światu xD odłóż alko debilu i się ogarnij .
Masz 23 lata to całe życie przed Tobą i jeszcze poznasz kogoś takiego że o tamtej zapomnisz .

0

Lapcio można powiedzieć skopiował odpowiedź Guardioli jak pytali go czy ma coś przeciwko kiedy Grealish i reszta chłopaków wyszła nawalona z klubu pewnego wieczoru xd

0

@directedbyfcb szkoda że nie w meczach kiedy dostawał szansę .

0

@ViscaelBarca2007 a ile tych ciekawych 9 jest na rynku ? . Nie ma nikogo do wyciągnięcia za normalne pieniądze .
Czy ktoś chce Haalanda ,Alvareza czy Isaaka to musi spokojnie 100 mln wydać.

0

Ciekawe czy Korea nam zapłaciła czy jednak trzeba będzie wracać przy przesiadce.

0

@cules100pro a kogo innego , kto czeka na płatność na godziny przed wylotem xD

0

@barteq Roque , Andre Gomes, Yerry Mina itp

0

@Rifek dali mu milion , więcej , nie robił bym z tego dramy .
Bardziej bym się zastanowił nad np. De Jongiem.

0

@BIGCULES wow , wyłącz internety bo to chyba nie dla Ciebie xd

0

@Rifek ale w Barcelonie jak sobie spojrzysz na zarobki to są one bardzo niskie. Gość zarabia tyle co zarabiał w marnym Southamptonie xD
A to miał zarabiać mniej niż Gironie? xd

1

@KrwawiaceoczyVEB absolutnie , Casado trzeba ogrywać i będzie pomocnik na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?