ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Stachursky , który nie ma głosu i wali z playbacku a tego trzeciego to nawet nie znam xd
0
@cules100pro no i tak to właśnie tutaj bywa xd
4
Czyli kolejne dwa mecze będą transmitowane za darmo , pierwszy też po części był i ludzie stracili na tym wykupieniu a ja wychaczylem bana bo zapytałem o streama na priv .
Moderacja czasami jest poważnie żałosna .
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Recha_0684 do wszystkich bo to nic nie znaczący mecz .
1
@Kapitan hawk pojebany
1
@DragonxNF poza metalem sluchalbym zdecydowanie muzyki klasycznej .
To też dlatego że uważam pop , rap za mega nudne a techno płytkie .
Oczywiście to tylko moje zdanie.
1
@Lionel_Messi10 u niego akurat geny po ojcu to połowa sukcesu . Zanim zaczął ćwiczyć i robić karierę w strongmenach i siłowniach to już grając w koszykówkę był przeogromny i silny.
0
@Gall Cubarsi jak dla mnie szalu nie robi ale Yamal ...
0
@Pnog37 Yamal nie ma dobrego uderzenia , mało okazji wykorzystuje przez to . Czasami wyszło mu fajne uderzenie z dystansu ale nie były one silne , tylko mega precyzyjne .
0
@tbas w pierwszym może tak ale ogólnie daleko byśmy bez masii nie zajechali bo nie stać nas na zakupy .
A jednak grał Pena, Cubarsi , Balde, Eroc Casado , Martin , Fermin, Yamal , Olmo , potem Gavi , Bernal chwilę także trochę było . Tych zawodników to pół kadry w sumie .
0
@Pnog37 przecież Yamal nie potrafi wolnych bić .
1
@zulugula pod koniec listopada . Zarząd jest optymistycznie nastawiony .
0
@Colon to post bez sensu .
To było w sytuacji gdzie Mbappe był opatrywany i Rapha zajumał im apteczkę , dobra akcja xD
A później przy Raphie to był Lucas i Tchou xd
3
Dziwne bo Pena jedzie , więc rzeczywiście trochę kapa .
Ter Stegen jakby był zdrowy to też pewnie by poleciał .
2
Oj gruby gruby i to jego lanie wody .
0
@AlwaysBlaugrana jak dla mnie żaden z nowych młodych nie zaskoczy w tym sezonie i nie będzie ogrywał żadnej roli w pierwszym zespole.
Pozycje są obstawione a młody z Kopenhagi jak dla mnie jest po prostu słaby .
3
@Karol145 to pokazuje ile znaczy dobry agent .
Najlepszy sezon pod względem G/A zaliczył właśnie w Bemfice xd
2
@Lionel_Messi10 pewnie wieść idzie tą samą drogą co pieniądze z Korei
20
@sebasarna chłopie tego kwiatu pół światu xD odłóż alko debilu i się ogarnij .
Masz 23 lata to całe życie przed Tobą i jeszcze poznasz kogoś takiego że o tamtej zapomnisz .
0
Lapcio można powiedzieć skopiował odpowiedź Guardioli jak pytali go czy ma coś przeciwko kiedy Grealish i reszta chłopaków wyszła nawalona z klubu pewnego wieczoru xd
0
@directedbyfcb szkoda że nie w meczach kiedy dostawał szansę .
0
@ViscaelBarca2007 a ile tych ciekawych 9 jest na rynku ? . Nie ma nikogo do wyciągnięcia za normalne pieniądze .
Czy ktoś chce Haalanda ,Alvareza czy Isaaka to musi spokojnie 100 mln wydać.
0
Ciekawe czy Korea nam zapłaciła czy jednak trzeba będzie wracać przy przesiadce.
0
@cules100pro a kogo innego , kto czeka na płatność na godziny przed wylotem xD
0
@barteq Roque , Andre Gomes, Yerry Mina itp
0
@Rifek dali mu milion , więcej , nie robił bym z tego dramy .
Bardziej bym się zastanowił nad np. De Jongiem.
0
@BIGCULES wow , wyłącz internety bo to chyba nie dla Ciebie xd
0
@Rifek ale w Barcelonie jak sobie spojrzysz na zarobki to są one bardzo niskie. Gość zarabia tyle co zarabiał w marnym Southamptonie xD
A to miał zarabiać mniej niż Gironie? xd
1
@KrwawiaceoczyVEB absolutnie , Casado trzeba ogrywać i będzie pomocnik na lata.