0

@Sau_Ron a ja myślałem że mówi o grze Chelsea xD

0

@Recha_0684 ogarnij się

0

@Recha_0684 wiem że tam byłeś i ich przeszukiwałes.

0

@JohnKennedy no i gitarka , teraz mandaciki , grzywne i piekna premia wleci .

0

@Mezocyklon87 najważniejsze żebyś miał papierowe słomki bo inaczej świat wyjebie od środka.

0

@Kellanved95 filmiki sobie daruję , bo w Polsce używali filmików gdzie polscy muzułmanie świętowali koniec ramadanu pisząc że to nowoprzybyli inżynierzy po decyzjach Tuska xD

0

@Recha_0684 to nie musi być biały gość , tylko ktoś z dokumentami z Ukrainy . Z Ukrainy dostają azyl taki jak pisałem wyżej.

0

@marcin62 to ogólnie są niedoinformowani , bo Niemcy cofają zazwyczaj Ukraińców do Polski , którzy dostali azyl do najbliższe bezpiecznego państwa czyli do Polski . To znaczy że z każdego innego państwa będą transportować ich z powrotem do Polski xd

0

@clyde bo z tostami to jest tak że albo jesz raz na rok albo codziennie przez trzy miesiące .

1

@blakkudium ale brzydale.

2

@blakkudium chłop obok gaśnica do karkówki xd

1

@JohnKennedy nie był najlepszym , więcej rywale partolili setki niż Marc bronił .

3

@JohnKennedy można by tak powiedzieć jeśli ter Stegen grał na poziomie przez te 10 lat . Ale od lat gra mega przeciętnie a teraz jest po poważnych kontuzjach .
To co ? Zrobimy dom spokojnej starości za zasługi ? Nie , pograles u nas kupę lat ale się nie nadajesz i wzmacniamy skład innymi zawodnikami , na razie .

3

@Kgorecki2500 ja tam uwielbiam raz na jakis czas angielskie śniadanie , wchodzi pięknie .

4

@PatrychoO z całym szacunkiem ale na przyszły sezon to nie ma na razie ani jednej fajnej koszulki xD

0

@draxidox dobrze że tego zjeba już nie ma w kadrze.

25

@Karol145 piłkę nożną kobiet ludzie e oglądają dla kobiet , nic więcej .
Ich gra na poziomie 12letnich dzieci nie jest niczym atrakcyjnym i główny problem jest w tym że domagają się tych samych pieniędzy , mówiąc że robią to samo .
Nie , nie robią tego samego co profesjonalni piłkarze .
Robią to co robią 12letni piłkarze , którzy nie zarabiają żadnych pieniędzy.

1

@MirusAmisz Yamal jest osobą publiczną, więc jego zachowanie będzie komentowane . Może go akurat dobrze .
Oprócz tego towarzystwa Neymara czy lasek z OF dobrze nie wróżą ale obyśmy się wszyscy mylili .

4

@MirusAmisz głównie to raczej się wywodzi z tego że ludzie zdejmowali nakrycie głowy kiedy się z kimś witales jako wyraz szacunku czy nie noszenie w kościele itp . Stąd też wzielo się że nie nosi się czapki w domu np przy jedzeniu .
U mojej babci tak było i jest .
Kiedyś ludzie tak byli wychowywani .

2

@Luciano99 nie jestem ani trochę zdziwiony że Popitek tak wygląda .

0

@reloaded myślisz że muslimy nie chleją? XDDD

0

@Jersi1 to sobie obejrzyj jego grę w naszych barwach i statystyki w tym sezonie na rozegrane minuty

0

@Bogan na 9tce jest Lewy , Ferran i dopiero na 3cim miejscu Olmo.

0

@MeAndSwan no chyba że treningowke to zgadzam się.

0

@MeAndSwan t90 ? W żadnym stopniu nie przypomina nic co było związane z t90 .

3

@Tasde ja tam w Holandii mieszkam nad morzem , idę do knajpy gdzie mają świeże ryby i Kibelindżek z frytkami za 15 jurków xD

7

@karolszymek prosto z pontonu .

2

@Lukikiki ekino-tv

0

@Aragorn33 pewnie nie chcieli mówić że są z Polski bo by do nich wołali to co do każdego polskiego turysty czyli ,, Lewandowski" !

4

@Joe_Pesci Hołownia od zawsze był memem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?