ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron a ja myślałem że mówi o grze Chelsea xD
0
@Recha_0684 ogarnij się
0
@Recha_0684 wiem że tam byłeś i ich przeszukiwałes.
0
@JohnKennedy no i gitarka , teraz mandaciki , grzywne i piekna premia wleci .
0
@Mezocyklon87 najważniejsze żebyś miał papierowe słomki bo inaczej świat wyjebie od środka.
0
@Kellanved95 filmiki sobie daruję , bo w Polsce używali filmików gdzie polscy muzułmanie świętowali koniec ramadanu pisząc że to nowoprzybyli inżynierzy po decyzjach Tuska xD
0
@Recha_0684 to nie musi być biały gość , tylko ktoś z dokumentami z Ukrainy . Z Ukrainy dostają azyl taki jak pisałem wyżej.
0
@marcin62 to ogólnie są niedoinformowani , bo Niemcy cofają zazwyczaj Ukraińców do Polski , którzy dostali azyl do najbliższe bezpiecznego państwa czyli do Polski . To znaczy że z każdego innego państwa będą transportować ich z powrotem do Polski xd
0
@clyde bo z tostami to jest tak że albo jesz raz na rok albo codziennie przez trzy miesiące .
1
@blakkudium ale brzydale.
2
@blakkudium chłop obok gaśnica do karkówki xd
1
@JohnKennedy nie był najlepszym , więcej rywale partolili setki niż Marc bronił .
3
@JohnKennedy można by tak powiedzieć jeśli ter Stegen grał na poziomie przez te 10 lat . Ale od lat gra mega przeciętnie a teraz jest po poważnych kontuzjach .
To co ? Zrobimy dom spokojnej starości za zasługi ? Nie , pograles u nas kupę lat ale się nie nadajesz i wzmacniamy skład innymi zawodnikami , na razie .
3
@Kgorecki2500 ja tam uwielbiam raz na jakis czas angielskie śniadanie , wchodzi pięknie .
4
@PatrychoO z całym szacunkiem ale na przyszły sezon to nie ma na razie ani jednej fajnej koszulki xD
0
@draxidox dobrze że tego zjeba już nie ma w kadrze.
25
@Karol145 piłkę nożną kobiet ludzie e oglądają dla kobiet , nic więcej .
Ich gra na poziomie 12letnich dzieci nie jest niczym atrakcyjnym i główny problem jest w tym że domagają się tych samych pieniędzy , mówiąc że robią to samo .
Nie , nie robią tego samego co profesjonalni piłkarze .
Robią to co robią 12letni piłkarze , którzy nie zarabiają żadnych pieniędzy.
1
@MirusAmisz Yamal jest osobą publiczną, więc jego zachowanie będzie komentowane . Może go akurat dobrze .
Oprócz tego towarzystwa Neymara czy lasek z OF dobrze nie wróżą ale obyśmy się wszyscy mylili .
4
@MirusAmisz głównie to raczej się wywodzi z tego że ludzie zdejmowali nakrycie głowy kiedy się z kimś witales jako wyraz szacunku czy nie noszenie w kościele itp . Stąd też wzielo się że nie nosi się czapki w domu np przy jedzeniu .
U mojej babci tak było i jest .
Kiedyś ludzie tak byli wychowywani .
2
@Luciano99 nie jestem ani trochę zdziwiony że Popitek tak wygląda .
0
@reloaded myślisz że muslimy nie chleją? XDDD
0
@Jersi1 to sobie obejrzyj jego grę w naszych barwach i statystyki w tym sezonie na rozegrane minuty
0
@Bogan na 9tce jest Lewy , Ferran i dopiero na 3cim miejscu Olmo.
0
@MeAndSwan no chyba że treningowke to zgadzam się.
0
@MeAndSwan t90 ? W żadnym stopniu nie przypomina nic co było związane z t90 .
3
@Tasde ja tam w Holandii mieszkam nad morzem , idę do knajpy gdzie mają świeże ryby i Kibelindżek z frytkami za 15 jurków xD
7
@karolszymek prosto z pontonu .
2
@Lukikiki ekino-tv
0
@Aragorn33 pewnie nie chcieli mówić że są z Polski bo by do nich wołali to co do każdego polskiego turysty czyli ,, Lewandowski" !
4
@Joe_Pesci Hołownia od zawsze był memem .