ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq jak na razie .
0
@barteq sam się robi bez mydła . Chyba nie śni nawet że będzie miał jakieś minuty.
0
Jak odejście Inigo ma coś wspólnego z brakiem odejścia ter Stegena to mam dość .
1
Szkoda bo Inigo to wojownik i reszta może się od niego uczyć.
4
@kuz jeszcze Frenkie De Jong .
Potem jeszcze pół kadry , które dostało baty od Eintrachtu i Manchesteru United xDD
1
@PatrychoO albo ,, hej , towarzyszcze''
0
Loże VIP na murku przy orliku.
1
@tbas najważniejsze że socios są wniebowzięci .
1
@Astad no i specyfiki zapodane xD
0
@mekston no nie wiem , w presezonie jego skuteczność była na tym samym poziomie co wcześniej .
7
@Rifek od dłuższego czasu artykułu to tylko lanie wody dla kliknięć
0
@Kazragore musimy.
2
@Criss18Barca także że nie chce odejść gdzieś gdzie może być numerem jeden i przygotować się normalnie do MŚ .
A tak to nie będzie grał ale Hajduk będzie pobierał i jeszcze będzie ingerował w przewidywania kiedy powróci do składu .
Już kiedyś płakał o miejsce w składzie i widać po latach że nie ma jakiejkolwiek godności .
2
@Astad to trzeba chyba nawalać podciągnięcia prawie codziennie . Niesamowite.
0
@Frimpong fajne te ceny takie bardzo miarodajne .
Co tam że Wirtz przyszedł za 125 a Emituje za 90 .
0
@damian16161212 na papierze Liverpool mocny ale to nie znaczy że będą grali kozacko.
1
@Popitek12 Vinicius nie będzie prezydentem .
2
@malicinho wątpię . Ludzie uwielbiają metal , szczególnie odgrywany live .
Wątpię żeby jakiś metalowiec szedł słuchać muzy z pendrive'a.
0
@Kszysiek7 listopadzie , grudniu 2026 przy dobrych wiatrach .
0
@ATT najlepiej jakby koszulka była na Zalando , to jak rozmiar będzie nie taki to odsylasz i hejo.
1
@macio_944 ja myślę że upokorzyć to jeszcze ich możemy bardziej , bo mamy bardziej kompletny skład niż w poprzednim sezonie a młodzi nabierają doświadczenia .
0
@ATT ja mam bardzo podobne parametry i ogólnie L siedzi jak należy .
0
@sendesara i to że ter Stegen się kompletnie posypał w dwa lata.
0
@Don_Padree Martin gra bo poza nim jest trójka stoperów. Cubarsi , Christensen i Araujo .
Kounde i Garcia widać już są przyspawani na PO .
0
@MirusAmisz jak mecz na youtubie
1
@Don_Padree raczej szykowaniem Christensena do podstawy z Cubarsim .
0
@Litman często w kluczowych momentach ? Wymienisz je może?
4
Jak dla mnie super .
0
@BorzyKrzys ale wiesz że Ty też niszczysz uprawy , warzywa , owoce bo też je wpieprzasz xd
0
@Eklerek miałem na myśli Barcelonę :) mogłem sprecyzować.