0

@barteq jak na razie .

0

@barteq sam się robi bez mydła . Chyba nie śni nawet że będzie miał jakieś minuty.

0

Jak odejście Inigo ma coś wspólnego z brakiem odejścia ter Stegena to mam dość .

1

Szkoda bo Inigo to wojownik i reszta może się od niego uczyć.

4

@kuz jeszcze Frenkie De Jong .
Potem jeszcze pół kadry , które dostało baty od Eintrachtu i Manchesteru United xDD

1

@PatrychoO albo ,, hej , towarzyszcze''

0

Loże VIP na murku przy orliku.

1

@tbas najważniejsze że socios są wniebowzięci .

1

@Astad no i specyfiki zapodane xD

0

@mekston no nie wiem , w presezonie jego skuteczność była na tym samym poziomie co wcześniej .

7

@Rifek od dłuższego czasu artykułu to tylko lanie wody dla kliknięć

0

@Kazragore musimy.

2

@Criss18Barca także że nie chce odejść gdzieś gdzie może być numerem jeden i przygotować się normalnie do MŚ .
A tak to nie będzie grał ale Hajduk będzie pobierał i jeszcze będzie ingerował w przewidywania kiedy powróci do składu .
Już kiedyś płakał o miejsce w składzie i widać po latach że nie ma jakiejkolwiek godności .

2

@Astad to trzeba chyba nawalać podciągnięcia prawie codziennie . Niesamowite.

0

@Frimpong fajne te ceny takie bardzo miarodajne .
Co tam że Wirtz przyszedł za 125 a Emituje za 90 .

0

@damian16161212 na papierze Liverpool mocny ale to nie znaczy że będą grali kozacko.

1

@Popitek12 Vinicius nie będzie prezydentem .

2

@malicinho wątpię . Ludzie uwielbiają metal , szczególnie odgrywany live .
Wątpię żeby jakiś metalowiec szedł słuchać muzy z pendrive'a.

0

@Kszysiek7 listopadzie , grudniu 2026 przy dobrych wiatrach .

0

@ATT najlepiej jakby koszulka była na Zalando , to jak rozmiar będzie nie taki to odsylasz i hejo.

1

@macio_944 ja myślę że upokorzyć to jeszcze ich możemy bardziej , bo mamy bardziej kompletny skład niż w poprzednim sezonie a młodzi nabierają doświadczenia .

0

@ATT ja mam bardzo podobne parametry i ogólnie L siedzi jak należy .

0

@sendesara i to że ter Stegen się kompletnie posypał w dwa lata.

0

@Don_Padree Martin gra bo poza nim jest trójka stoperów. Cubarsi , Christensen i Araujo .
Kounde i Garcia widać już są przyspawani na PO .

0

@MirusAmisz jak mecz na youtubie

1

@Don_Padree raczej szykowaniem Christensena do podstawy z Cubarsim .

0

@Litman często w kluczowych momentach ? Wymienisz je może?

4

Jak dla mnie super .

0

@BorzyKrzys ale wiesz że Ty też niszczysz uprawy , warzywa , owoce bo też je wpieprzasz xd

0

@Eklerek miałem na myśli Barcelonę :) mogłem sprecyzować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?