0

@Nightraider Toniego i Dro? Serio? Żaden z nich na razie nie pokazał nic na poziomie Laliga a uważasz że są to opcje na tą pozycję w Barcelonie?

1

@lucca87 Rapha pokazał z Levante ze na pozycję 10tki to się nie nadaje.

0

@lucca87 Cubarsi na ławę.

2

@VeB 1899 skoro nie jesteśmy w formacie 1:1 to sprzeda Fermina nie ma żadnego sensu .

0

@Dawidfcb1998 dokładnie , mam nadzieję że ironia wyczuwalna

0

@Patro98 Casado starał się grać do przodu ale każdy kto oglądał mecz widział że nie było do kogo dograć .
Casado rozgrywał całą połowę z Pedrim , Raphinha biegał jak kurczak po boisku a pozostała trójka była kryta i nikt się tam nie ruszał , nie było do kogo zagrać.
Dopiero wejście Olmo zmieniło obraz meczu .

1

@Laminedependencia chłopie nie gadaj głupot , the szwagers wykonują wspaniałą robotę i już zaraz będzie zasada1:1 .

0

@betonito co to za pytanie , Olmo to klasa wyżej .

0

@partymaker w czym ? Poproszę o konkrety .

3

@VeB 1899 ale co się nasluchamy o świetnej robocie zarządu to nasze xD

8

O kurde czyli wspaniały plan Laporty czyli brak jakiegokolwiek planu nic nie pomogło ? No patrz.

0

@partymaker ja bym powiedział że aż 5.5 no chyba że damy mu 8 za głupie faule .

2

Minus przy Casado o zdecydowaniu w ofensywie , serio? .
Przez to że Raphinha nie ogarnął kompletnie gry na 10tce to i Casado czy Pedri nie mieli do kogo grać w pierwszej połowie .
Mimo to był ciągle pod grą i piłka przechodziła przez niego wiele razy .

Z drugiej strony Gavi , głupio faulujący co chwilę ,, często pokazywał się do gry " i ocena lepsza o 1.5 . Gdzie jego też nie było zbytnio przy akcjach Levante , kiedy marnowali setki .

7

@wojopancer Obelix

30

Jak nazywał by się Laporta gdyby został transformersem?
Optimismus prime.
Hehe

1

@4drian0 bardzo zabawne.

0

@lucca87 no nie do końca. Takie kluby jak Valencia czy Sevilla są same sobie winne bo ich właściciele skąpią hajsu , to nie kwestia FFP .
Po drugie Deportivo i Malaga to bardzo podobne przypadki . Kiedy Deportivo spadało niżej ich właścicielem był najbogatszy drugi człowiek w Europie ale też był skąpy i 40letni Valeron musiał tam grać za grosze.
A Malaga chętnie została przejęta przez szejków, którzy się po chwili wypieki na klub i tak to leci .

0

@partymaker ale jak chcesz wygrywać najważniejsze trofea to nie ma miejsca na sentymenty a w LM to była masakra .

0

@kamar24 jak dla mnie zagrał dobrze , próbował posyłać górne piłki do przodu + uratował nas w sytuacji goniąc zawodnika Levante ze środka boiska przez 40 metrów gdzie byłby sam na sam .
W drugiej połowie lepiej wyglądało to na boisku ogólnie bo wszedł Olmo za Raphinhe , który nie ogarniał totalnie nic w tym meczu .

0

@partymaker nie jestem .
Błędy popełniał przez sporą część sezonu . Jak będę miał czas to przejrzeć wszystkie stracone bramki i jak je opiszę to sam zobaczysz .

0

@partymaker skoro tracisz 2-3 bramki na mecz to albo jest gówniana taktyka albo słabi piłkarze do tej taktyki .
Dla mnie Cubarsi się do niej nie nadaje bo jest za wolny i popełnia zbyt dużo błędów.
Inigo niestety też szybkościowo nie nadążał i kończyło się jak się kończyło .

3

@catalanian09 dla mnie numerem jeden dla sztabu to trzymanie na nogach Christensena , który jest najlepszym stoperem w kadrze .

1

@catalanian09 Inigo trzymał w kupie obronę , która trafiła co chwilę 2-3 bramki ? Serio?

17

@mmaciass mnie po meczu z Realem wygranym 4:2 nic już nie zdziwi .
Z nimi ostatnio takie rzeczy:
-Brak anulowania bramki Mbappe bo Valverde stemplował Yamala
- brak czerwa dla Tchouameniego gdzie Ferran byłby sam na sam z bramkarzem
- brak karnego na Ferranie gdzie Rudiger go sfaulował ewidentnie
- brak karnego na Raphinhi gdzie Lucas go szarpał bez piłki
- brak karnego przy ręce Tchouameniego
- anulowanie bramki Fermina po jego ręce., gdzie po tym zagraniu piłka trafiła do Valverde ( czyli akcja się kasuje) , Fermin mu czysto odbiera i strzela bramkę.

0

@MesQueUnClub_87 Cubarsi to grał gówno i z Inigo obok .

2

@Blue9 głównie to Real wygrywał dzięki defensywnemu pomocnikowi ,.który mógł robić 3 faule taktyczne naecz i kończył go bez choćby żółtej kartki .

4

@APTAPT dużo lepszy niż za Carletto xD odważne słowa po meczach z Oviedo i Osasuną xD

2

@rodineusz bez De Jonga nie ma gry , to zabawne .

0

@PatrykBarcelona siema , najlepiej poczytać w necie o planach i wybrać jaki się chce dla własnym potrzeb .
Gość , który sprzeda Ci trening zrobi dokładnie to samo .

0

@karolup każda linia z Cubarsim to będzie gwarantowana strata kilku bramek w meczu .
Gość popełnia tyle błędów że trzymanie go w pierwszym składzie to samobójstwo. Jak nie złamana linia spalonego , to sprokurowany karny , a to zostaje objechany i tak to leci .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?