13

Jako że Barcelona= The szwagers to mnie w ogóle nie dziwi .
A tak na serio , Ferran nie jest nawet w połowie tak dobrym ŚN jak Lewy i nigdy nie będzie .
Im szybciej klub znajdzie porządnego następcę tym lepiej .

1

Jeśli trzeba wydać ok 25 milionow ,których i tak nie mamy to lepiej kogoś z Laligi , zamiast ryzykować paździa z Brazylii.

3

@RoberDzik jeśli jednym z największych sukcesów jest wygrana bitwa w sądzie dzięki dziurom w systemie to spoko xd

0

@Grubson ale on nie sondował . Bayern go chciał i tam nie poszedł bo on nie chciał odchodzić tylko podbić kontrakt .

0

@Herbert księgowość Bartomeu.

0

@wolnyninho @Grubson a jaka ma być inna narracja? Jego agencik latał po klubach jak Barcelona i Bayern ale na końcu wielce zdecydowała miłość do Athleticu .
Gdyby chciał odejść to już dawno byłby w Bayernie a tak to podbił kontrakcik i gitarka.

0

@th@les tlno jak to kiedy? W meczu z Fulham w sezonie 14/15.

0

Czuję że Rashford to będzie flop z wysoką pensją i nie ma najmniejszej szansy na jego wykupienie.
Gość w Barcelonie nie wygląda na takiego że nadaje się do gry kombinacyjnej .

6

@Gaucho oby znów zagościł w podstawie Realu .

0

@Rifek nie , widziałem dzisiaj foto na jednym z portali sportowych na FB xd

0

@Kengo Laporta już zaciera rączki po kredyt na Alvareza xd

0

@manero dobrze to wykombinował , kupił jej ferrari itp i poszedł xd

1

@Forza_Juve ja zbytnio za Death nie przepadam ale ten kawałek bardzo lubię akurat xd

0

@gaucho104 Redmi note 10 5g .
Jak podłącze tel do auta to mam czy tylko ładowanie itp czy Android auto .
I czy normalnie wbudowana apka czy spotify to śmiga.
Git że się udało .

1

@Forza_Juve dobra nuta , solówki zawsze dobrze siedzą, tego kawałka.

0

@SkN ale co grubasek mydlił oczy wszystkim rok temu to jego xD

0

@gaucho104 ja też mam android auto i zawsze smiga bez problemu .
Klikasz na telefonie że wybierasz Android auto ? Może inny tryb trzeba .

0

@Azazel_Pazuzu atmosferowic w tamtym sezonie G/A co 100 minut xd

0

@gaucho104 pierwsza lepsza aplikacja do odtwarzania muzyki na telefonie , skoro masz pobrane .

0

@HarveySpecter gość był tak dobry że nie dostawał szansy ani w klubie przy wielu trenerach ani w repce .
Nie jest nawet na poziomie średniaka Laliga , więc z tym liderem to grubo Cię poniosło .

0

@Eklerek w stronę naszej bramki

3

@Sulimo wizualnie i przede wszystkim ukazują ciekawy świat ale trzeba też oddać jak kozacka muzyka jest we wszystkich tych filmach .
To połączenie decyduje że te filmy są ponadczasowe.

0

@Popitek12 masz rację . Biorąc pod uwagę że kobiety grają na poziomie 12latkow to zarobki dzieci są dużo mniejsze .

0

@Gall dla wielu kluczowym momentem odpadnięcia z Liverpoolem była nietrafiona setka Dembele w pierwszym meczu . Każdy widzi co chce.
Można dalej klepać i spuszczać się nad cudownym Cubarsim i oglądać babole co trzeci mecz.

2

@Lanosss młody mógł jeszcze z 20km/h więcej przyspieszyć na pasach .

W Tony Hawk Pro Skater 4 dostał by zajebistą ocenę za ten trick .

0

Dla mnie ocena Raphinhi jako jednoznaczna z Olmo to kabaret .
Raphinha miał najlepsze okazje z całego zespołu trzykrotnie i trzykrotnie spartolił .

0

@Gall jesli ktoś wali babole co chwilę to albo jest słaby albo nie uczy się na błędach .
Nikogo nie było obchodzi wiek , skoro grasz w podstawie Barcelony to albo prezentujesz dany poziom albo znaczy że dla Ciebie jeszcze za wcześnie.
My z Interem straciliśmy 7 bramek ale Araujo winny bo nie przykrył przy ostatniej xD i nie , to nie był najważniejszy moment , najważniejsze były całe 180 minut dwumeczu i obrona grała po prostu żenująco .

0

@Derean ale po meczu wszyscy skupieni żeby krytykować Olmo , mimo że to Rapha zagrał dużo gorzej i zawalił lepsze sytuację.

1

@Eto'o9 R10 to co powiedzieć o Raphinhi w takim razie? Miał dwie jeszcze lepsze sytuację niż Olmo a raz zamiast wystawić patelnię Ferranowi do pustej to najpierw się pochamił i w bramkę nie trafił a przy drugiej okazji źle podał .

0

@partymaker Araujo zawalił bramkę z Interem ale Cubarsi zawalił kilka wcześniejszych w tym dwumeczu . To że Araujo zawalił ostatnią to nie znaczy że grał gorzej niż Cubarsi .
Ja po prostu rozliczam każdego za błędy i nie interesuje mnie że ktoś ma 18lat .
Jeśli wiek jest ciągłym tłumaczeniem błędów, które popełnia co chwilę to znaczy że jest za słaby na pierwszy skład Barcelony i tyle .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?