ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rehabilitacja, gdyby przy pierwszej akcji był nie Gordon tylko napastnik z topu to byśmy dostali bramkę już na początku .
O ile by Garcia nie dał rady obronić .
0
Na 100% czy może na 150?
0
@Murazor oczywiście limit był nawet na minusie . Jednak potem kluczowa była obniżka i zlitowanie się zawodników a także koniec pandemii , gdzie wcześniej cały sezon z meczami bez spotkań .
Teraz minęły 4 lata a mamy dalej problem z rejestracjami , teraz obniżone limity plac , brak powrotu na stadion .
Brak jakiegokolwiek planu.
0
@Aragorn33 w sprawie stadionu , w sprawie loży VIP , w sprawie rejestracji zawodników jak Olmo czy Pau Victor , w sprawie trzech bramkarzy aktualnie w składzie .
Także takie tam .
0
@FcPortoFan1999 tak samo jak do kwietnia tego roku i do sierpnia tego roku? XD
1
@clyde współczujemy Ci .
9
Wspaniałą robotę wykonuje nasz zarząd .
0
@kuz ja nie bronię Araujo w żadnym aspekcie ale ta akcja to błąd kilku zawodników a tak jak wspomniałem Kounde nas również nadziewał na kontry w prostych sytuacjach .
Dam Ci jeden przykład , gdyby Araujo tak samo stracił piłkę ale na lewej grałby Balde i odebrał piłkę Elandze to nikt by nawet na tą stratę nie zwrócił uwagi . Ale że tam przeciwni ŚP mieli dużo miejsca , nasi DM wracali jakby nie chcieli + Martin przegrał pojedynek to wyszło jak wyszło .
Nie można nazywać straty na 70 metrze od naszej bramki nadzianiem na kontrę gdzie piłka poleciała do zawodnika przed którym dalej było naszych 9 zawodników.
0
@kuz w momencie straty piłki i podaniu jej do środka mamy 6 naszych zawodników i 3 rywali .
Martin zostaje w objechany , Araujo gubi krycie a De Jong wraca sobie spacerkiem .
1
@Luciano99 strzelił dwie bramki i został MOM co nie zmienia faktu że do tego czasu podejmował same beznadziejne decyzje albo piłka mu uciekała.
0
@kuz chłopie rywal zaczął akcję 70 metrów od naszej bramki .
Mieli setkę bo Martin został objechany .
A potem zobacz sobie coś robi De Jong xD
3
@Roobo powinna sobie Grę o tron obejrzeć xD
1
@kuz nie tylko on , Kounde nie był lepszy i to jak kilka razy podał głupio piłkę rywalom .
4
@directedbyfcb umówmy się , jeśli chodzi o utrzymanie piłki to De Jong i Pedri są kozakami ale to nigdy nie będą piłkarze, którzy asystują czy nabijają ofensywne statystyki .
Ich zadaniem jest dostarczanie piłki do skrzydłowych albo do 10tki i oni to muszą robić .
1
@directedbyfcb był najbardziej cofniętym pomocnikiem , więc to nie dziwne .
0
@Fantastyczny Chłopiec przede wszystkim sezon przed kontuzją to rywale wspaniale marnowali setki nie trafiając nawet w bramkę.
2
@misterio jak zagramy w obronie jak wczoraj to z PSG będą ogromne ciężary .
Wystarczy szybki skrzydłowy jak Elana i zrobili dwie setki bez problemu .
5
@prokofiew widoczny tylko faulowany co chwilę.
5
Ogólnie szacunek za wywiad Burna a przede wszystkim Gordona
0
@Damiain tyle że Rashford podejmował ciągle złe decyzje kiedy mieliśmy szansę na zdobycie bramki .
7
@Isso89 nic dziwnego , poza perfekcyjną piłka na głowę od Kounde i jednym błyskiem to chłop dalej wygląda w grze kombinacyjnej jak ciało obce.
Przecież pierwsza połowa to dramat totalny i zero dobrych decyzji .
1
@Damiain nic dziwnego jak chłop grał padake totalną.
3
@Azrik myślę że po prostu nie rozumiesz zasad gra w piłkę.
Różnica z Casemiro polegała na tym że on potrafił zrobić 3 faule taktyczne w meczu i kończyć mecz bez żółtej kartki .
16
@Azrik przecież to faul taktyczny na środku boiska chłopie xD od kiedy za coś takiego się czerwo dostaje?
2
@Kinginiesta praktycznie. Przy pierwszej setce Newcastle to został objechany.
0
@directedbyfcb nie , obrona była naprawdę słaba i Bogu dzięki że graliśmy z takim rywalem bo poważny to by te dwie setki wykończył na szybko i dziękuję.
0
Najważniejsze 3 punkty.
0
@tervas może korzystania z miliona wolnych przestrzeni przy kontrach itp ?
0
Powiem Wam tak , gówno gramy niesamowite . Nie wiem jak to Hansi ogarnie ale defensywa to dramat totalny
0
@Kapitan9 ale na tym zdjęciu to z meczu? xd