ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Grubas z zarządu to jest oszust .
1
@ViscaelBarca2007 zarząd Laporty to cyrk na kółkach ? Nowe , nie znałem .
0
@pbrzeczek jego zarządzanie finansami te była kpina ale sklad mieliśmy kozacki .
5
@RAFI9 absolutnie , skład dalej był kozacki ale.jak Rakieta już mówił ,,.myśli że już wygrali" i trzeba było się pożegnać po odpadnięciach z Romą , Liverpoolem czy Juve po meczu 6:1 z PSG.
0
Cwany Barto , chciał najeżdżać na Pique i resztę amigosow żeby ratować klub przed dramatem finansowym . Bohater .
0
@Variouspeak7 w ataku tak , w obronie już gorzej .
1
@SenoX lepiej Christensen Araujo , proste.
0
@Konradowskyy dziękujemy głównie Cubarsiemu i Inigo Martinezowi.
Araujo zawalił jedynie przy jednej z siedmiu .
0
@Hlopek do zagrania do przodu musi być każdy zawodnik w linii pomocy .
W tamtym sezonie asysty z Realem czy Bayernem piękne.
3
@PJ777 Casado jest równie dobry z piłką przy nodze i do tego gra duzo bardziej twardo niż De Jong .
No i nie boi się zagrywać do przodu w przeciwieństwie do Holendra.
3
Z racji powrotu do LM przypomnijmy sobie naszą żałosną obronę z dwumeczu z Interem i frajersko stracone bramki.
Smacznej kawusi .
0
@SenoX a Cubarsi jest? XD
1
@reloaded no gdzie dwóch karłów na stoperze.
0
@Tasde najlepsze jest to że w ciągu tych wszystkich lat miał trzy można powiedzieć gwiazdy w zespole: Griezmann , Alvarez , Sorloth .
Poza tym przez lata zawsze cienka linia pomocy.
4
To będzie wymiana ciosów i swoich dobrych sił .
Oni będą dominować w powietrzu , my musimy na ziemi i wykorzystywać zwrotność i szybkość naszych zawodników.
0
@beter2 na razie to Liverpool gra gówno , przepchnęli kilka spotkań .
0
@Kszysiek7 dzień dobry , poza dobrą knajpą to resztę znajdziesz w google według swoich upodobań . Pozdrawiam
0
@Gall teraz zawodnicy mają się lepiej . Pedri gra od deski do deski a celem sztabu na ten rok było zadbanie o dyspozycję Olmo , zobaczymy jak pójdzie .
1
@macio_944 a miał wtedy zacząć biegać
0
@Gall Dembele i Pedri też co nie?
0
@vangoor Olmo to nas ratował wiele razy ale chyba z pamięcią ciężko u Ciebie xD
@patrykzmc2000 no właśnie nie . Żeby mieć konkurencyjny skład iiczyc się na wszystkich frontach potrzebujemy ich dwóch w dobrej dyspozycji.
Albo możemy sprzedać tak jak ludzi w chcieli sprzedać Casado a tydzień później Gavi wypada razem z De Jongiem i nagle jest upssiii.
0
@RoberDzik chłopie nadajesz się .
0
@barteq oby nie .
Oby Araujo i Christensen.
0
@Pressinho no ile było tych rąk po rykoszetach ? Praktycznie w ogóle .
0
@JaneKOS @Pressinho drugi karny dla Realu to nic innego jak piękny wałek.
Zanim piłka trafia w rękę piłkarza Marsylii to najpierw trafia w jego nogi i jest rykoszet w rękę.
Ile było takich zagrań gdzie piłka odbija się od innych części ciała i trafia w rękę i nie było karnego a tutaj proszę .
0
@Zoker panie Zoker jeszcze jedno . Przed uderzeniem piłki w rękę przy drugim karnym , piłka najpierw odbija się od nóg piłkarza Marsylii .
Nie było w zasadach że jak jest rykoszet czy takie inne z bliskiej odległości to takich rąk się nie gwiżdże? XD
2
@Antimadridista_WR to będzie już chyba klub nr 7 pod rząd z którego Mourinho zostanie wywalony xD
2
@Zoker nie , śmieszne to jest udawanie ofiary kiedy taka ilość błędów jest popełniana na korzyść Realu .
Z samych klasyków z tamtego sezonu miałbyś 5-6 błędów i to Wielkiego kalibru.
0
@Criss18Barca to Christensena do pary i gitara.
1
@Zoker przepisy są ale są różnie stosowane w zależności kogo dotyczą.
I przykładów jest sporo .