0

Ale Grubas z zarządu to jest oszust .

1

@ViscaelBarca2007 zarząd Laporty to cyrk na kółkach ? Nowe , nie znałem .

0

@pbrzeczek jego zarządzanie finansami te była kpina ale sklad mieliśmy kozacki .

5

@RAFI9 absolutnie , skład dalej był kozacki ale.jak Rakieta już mówił ,,.myśli że już wygrali" i trzeba było się pożegnać po odpadnięciach z Romą , Liverpoolem czy Juve po meczu 6:1 z PSG.

0

Cwany Barto , chciał najeżdżać na Pique i resztę amigosow żeby ratować klub przed dramatem finansowym . Bohater .

0

@Variouspeak7 w ataku tak , w obronie już gorzej .

1

@SenoX lepiej Christensen Araujo , proste.

0

@Konradowskyy dziękujemy głównie Cubarsiemu i Inigo Martinezowi.
Araujo zawalił jedynie przy jednej z siedmiu .

0

@Hlopek do zagrania do przodu musi być każdy zawodnik w linii pomocy .
W tamtym sezonie asysty z Realem czy Bayernem piękne.

3

@PJ777 Casado jest równie dobry z piłką przy nodze i do tego gra duzo bardziej twardo niż De Jong .
No i nie boi się zagrywać do przodu w przeciwieństwie do Holendra.

3

Z racji powrotu do LM przypomnijmy sobie naszą żałosną obronę z dwumeczu z Interem i frajersko stracone bramki.
Smacznej kawusi .

0

@SenoX a Cubarsi jest? XD

1

@reloaded no gdzie dwóch karłów na stoperze.

0

@Tasde najlepsze jest to że w ciągu tych wszystkich lat miał trzy można powiedzieć gwiazdy w zespole: Griezmann , Alvarez , Sorloth .
Poza tym przez lata zawsze cienka linia pomocy.

4

To będzie wymiana ciosów i swoich dobrych sił .
Oni będą dominować w powietrzu , my musimy na ziemi i wykorzystywać zwrotność i szybkość naszych zawodników.

0

@beter2 na razie to Liverpool gra gówno , przepchnęli kilka spotkań .

0

@Kszysiek7 dzień dobry , poza dobrą knajpą to resztę znajdziesz w google według swoich upodobań . Pozdrawiam

0

@Gall teraz zawodnicy mają się lepiej . Pedri gra od deski do deski a celem sztabu na ten rok było zadbanie o dyspozycję Olmo , zobaczymy jak pójdzie .

1

@macio_944 a miał wtedy zacząć biegać

0

@Gall Dembele i Pedri też co nie?

0

@vangoor Olmo to nas ratował wiele razy ale chyba z pamięcią ciężko u Ciebie xD
@patrykzmc2000 no właśnie nie . Żeby mieć konkurencyjny skład iiczyc się na wszystkich frontach potrzebujemy ich dwóch w dobrej dyspozycji.
Albo możemy sprzedać tak jak ludzi w chcieli sprzedać Casado a tydzień później Gavi wypada razem z De Jongiem i nagle jest upssiii.

0

@RoberDzik chłopie nadajesz się .

0

@barteq oby nie .
Oby Araujo i Christensen.

0

@Pressinho no ile było tych rąk po rykoszetach ? Praktycznie w ogóle .

0

@JaneKOS @Pressinho drugi karny dla Realu to nic innego jak piękny wałek.
Zanim piłka trafia w rękę piłkarza Marsylii to najpierw trafia w jego nogi i jest rykoszet w rękę.
Ile było takich zagrań gdzie piłka odbija się od innych części ciała i trafia w rękę i nie było karnego a tutaj proszę .

0

@Zoker panie Zoker jeszcze jedno . Przed uderzeniem piłki w rękę przy drugim karnym , piłka najpierw odbija się od nóg piłkarza Marsylii .
Nie było w zasadach że jak jest rykoszet czy takie inne z bliskiej odległości to takich rąk się nie gwiżdże? XD

2

@Antimadridista_WR to będzie już chyba klub nr 7 pod rząd z którego Mourinho zostanie wywalony xD

2

@Zoker nie , śmieszne to jest udawanie ofiary kiedy taka ilość błędów jest popełniana na korzyść Realu .
Z samych klasyków z tamtego sezonu miałbyś 5-6 błędów i to Wielkiego kalibru.

0

@Criss18Barca to Christensena do pary i gitara.

1

@Zoker przepisy są ale są różnie stosowane w zależności kogo dotyczą.
I przykładów jest sporo .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?