ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ bo co ma podniesienie kosztów za Twoje zważone odpady do oddawania kilku butelek w sklepie ? XD
Jak je wyrzucisz normalnie do śmieci to Twoje odpady będą jeszcze cięższe .
To że nie mieszkam nie znaczy że nie odwiedzam rodziny co jakiś czas albo nie wpadam do znajomych i widzę jak jest .
A po drugie niestety muszę sz się pogodzić z tym że w Polsce będą podnosić ceny jak się podoba bo Polacy potrafią wyjść na ulicę jak im się chce wyłączyć TVN .
Przy każdych innych ustawach i prawach odnosnie podniesienia kosztów śpią spokojnie i wszystko jest git .
Niestety .
1
@Stinger_ nie widzę problemu , bo koszty mogą podnieść w każdym momencie . To że oddasz raz na dwa tygodnie 10 butelek nijak się do tego ma .
Nie zgadłeś , nie mieszkam w Polsce od 7 lat . Za granicą system kaucyjny funkcjonuje od dawien dawna .
1
@Stinger_ w sumie w niczym nie pomogłeś . Jedno nie ma nic wspólnego z drugim .
@Roobo w kryzysie są również firmy , które zajmują się segregacją odpadów bo nikt nie chce przy tym pracować .
Stąd np wzięły się pomysły z oddawaniem butelek lata temu już w Holandii .
Bo nie ma komu przy tym robić .
Po drugie co straciły te firmy ? Z kaucji oddajesz jedynie wybrane niektóre butelki i puszki a nie wszystkie .
3
@Roobo @Stinger_ a co ma oddawanie butelek do tego ? .
Przecież mogą i mogliby zwiększyć opłaty od tak bez tego xD
7
@Faro najlepsza jest bez kontaktu z ludźmi .
2
@Gibbon_FCB czy jestem zaskoczony że ten debil nosi koszulkę Realu ? Ani trochę.
0
Tak , na pewno xD ostatnio chłop gówno grał a i tak zagrał prawie 90 minut nie pomagając w defensywie zamiast wprowadzić Roonyego przy dwubramkowym prowadzeniu .
0
@Pedri16Future mamy problem z defensywą bo nasi obrońcy robią błędy indiwudealne . Nie potrafią kryć ,przegrywają pojedynki czy prokurują karne .
Brak pressingu to jedno ale ich żałosną dyspozycja to coś innego .
1
@BORO_12 i tak lepszy Christensen na pół sezonu niż Cubarsi-Araujo-Eric zdrowi cały sezon robiący babole co mecz.
2
@BORO_12 cała ta czwórka gra na tak żałosnym poziomie że szkoda gadać . Jak jest zdrowy to zawsze Christensen do podstawy bo nie popełnia takich juniorskich błędów jak reszta.
1
@Matheu12 albo głowa nie dawała rady albo też u nas zbytnio szansy nie dostał . Regularności w występach nie było żadnej .
1
@ZwyklyCuler48 zapomniales dopisać do bramek Negreiry ,, as. Negreira" .
1
@norbi77 dokładnie . Dlatego potem nasz środek pola z Casado na czele czy innym DMem mają przerąbane bo zamiast kryć swoją strefę to muszą się starać dobiegać do bocznych obrońców bo naszych skrzydłowych nie ma w defensywie .
Dlatego mnie dziwi wczorajsze tyle minut dla Yamala , który grał lipę totalną. Wszedł Partaczi za niego i przynajmniej po stracie od razu rura sprintem do tyłu .
0
@Luciano99 Barcelona jest głównym winowajcą bo zamiast wspierać Raphę za to że był najlepszy to zaczęli się spuszczać nad Yamalem .
2
@Gaucho jest jak Raphinha z pierwszych dwóch sezonów. Masa nieudanych dryblingów,głupich zagrań , irytujący przez 89 minut meczu ale kończy mecz z asystą lub golem .
0
@Nightraider pewne jest to że stracimy bramkę dzięki naszym amatorom w obronie xD
1
@Blantozaur niby tak a niby nie .
Z Inigo w obronie ciągle traciliśmy 2-3 bramki na mecz i o defensywę cały czas bo drżeć , więc nie wiem o jakiej tej defensywie mówisz .
2
@Muhitos podejmowanie złych decyzji to nie obowiązek napastnika .
6
Najgorsze: beznadziejny w wielu momentach pressing .
Beniaminek rozrzucał nas po skrzydłach jak chciał .
Po drugie: indywidualna gra zawodników z ataku . Gdyby nie grali pod siebie to zamknęli byśmy wynik dużo wcześniej.
0
@Laminedependencia gra z piłką u Casado to gra na alibi ? Chłop gra bardzo dobrze na jeden kontakt ,nie mówiąc o tym że zeszły sezon był pierwszym w jego drużynie a zaliczył asysty meczach z Realem czy Bayernem jakich u nas De Jong nigdy nie zaliczył i zapewne nigdy tego nie zrobi .
0
@Laminedependencia ale właśnie podałeś jeden argument i go szanuje .
Zdobywa pole ruchem z piłką, dziękuję.
@KamQiX mi nie chodzi o jedno zagranie , chodzi mi jakie dobre strony ma dany piłkarz . Gra u nas 5 lat .
Np. Pedri jest dobry w grze pod presją, Yamala dryblingu a Fermin w odnajdowaniu się w polu karnym rywala .
0
@Laminedependencia w fazie ataku ma zagrać do wyżej ustawionego od zawodnika że środka . jak na defensywnego pomocnika przystało . Ale zdarza się że zagra piłkę jak do Fermina dzisiaj .
0
@KamQiX @Laminedependencia nie jestem rozczarowany waszymi odpowiedziami , ani trochę .
Najjaśniejszy punkt drużyny , która zalicza drugi największy kryzys za kadencji Flicka .
Jak piłkarz jest w czymś dobry to argument w odpowiedzi przychodzi w ułamki sekundy .
A przecież rozmawiamy o zawodniku , który jest u nas tyle lat , uchodzi za gwiazdę i ma lukratywny kontrakt.
0
@Laminedependencia bo Casado i De Jong mają inne zadania na boisku . Casado ma być pierwszym dostępnym zawodnikiem do piłki kiedy ma ją Szczęsny czy środkowi lub boczni obrońcy . Ma ma ją między nimi dystrybutorach żeby wychodzić spod pressingu .
Do De Jonga mam ten problem ze on nie widzi dobrze ustawionych partnerów, którzy wchodzą z drugiej linii na wolne pole . Jako wyjdzie spod pressingu w środku to później i tak rozegra to w ten sposób że nic z tego nie ma , że nie potrafi nic wykreowac.
1
Mam prośbę to fanów Frenkiego bo ostatnio jest ich sporo . Chciałbym się zapytać o dobre strony tego piłkarza a także jego wpływ na grę Barcelony .
Dla mnie to nie jest ani gość dobry w defensywie , w ofensywie to już w ogóle jest tragedia chociaż raz do roku to i garbaty się wyprostuje .
A przecież jest to gość z ogromną pensją w naszym zespole . Jak dla mnie nie bez powodu środek kuleje kiedy nie ma Pedriego .
0
@Laminedependencia czyli nawet kółeczek nie skomentujesz , bo ich nawet nie widziałeś . A to była niezła komedia .
Więc proszę Cię skończ dyskusje na temat rzeczy , ktorych może nie chcesz widzieć.
8
@MesQueUnClub_87 i zacznijmy od tego że to była bardzo dobra gra . Pressing , odbiory , asysty z mocnymi rywalami .
A potem wrócił De Jong , no bo przecież chłop z taką pensją nie będzie siedział na ławce i się skończyło .
1
@dariooo bo Bernal jest w beznadziejnej dyspozycji , kilka klas gorzej niż reszta pomocników.
11
Dla mnie krytyka wobec niego jest przesadzona . Chłop musi biegać ze swojej pozycji na boki gdzie pressing leży i nasz atak w ogóle nie pomaga w obronie no to sorry ale ten pressing i zaangażowanie w odbiory Yamala i Rashforda jest karykaturalne .
Rozgrywa od tyłu , pokazuje się ciągle do gry Szczęsnego i stoperom .
Polecam innym sobie obejrzeć gdzie będziecie skupieni wyłącznie na Casado . Chłop się bardzo dobrze porusza do gry , nawet z chłopem na plecach .
2
@sokot a powiedz mi dlaczego Casado najgorszy ? Chłop ma dostawać piłkę od stoperów i dostarczać do reszty pomocników i odbierać piłkę w swoim sektorze i jak dla mnie robi to spoko .