ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi pressing był przy drugiej bramce . Szkoda tylko że 5ciu naszych pobiegło za jednym chłopem gdzie i tak nie dali rady go zablokować , ani odebrać mu piłki xD
0
@Sysia11 a kto oferuje coś ciekawego w zespole? Cała linia obrony gra żenująco, taki Kounde też kosztował ponad 60 i teraz gra gówno .
Gdzie jest linia pomocy w defensywie i ofensywie? Gdzie jest pressing? .
Pierwszy skład grał gówno a co chwilę tylko ,, Olmo słaby" który wszedł na 30 minut .
3
@bialyzdw Balde w obronie dramat a Fermin poza dwoma błyskami kompletnie niewidoczny .
0
Dobrze że się piłka odbiła od brokuła i jakoś wpadła.
3
Szybki Balde niedorozwój nawet chłopa nie zauważył jak mu chłop uciekał xD
0
@SelloutCrowd no nie , to nie jest pewne .
0
@SelloutCrowd bez niego moglibyśmy nie wygrać ligi . Ratował dupę kilka razy .
0
@jeonek przy odrobinie szczęścia to wbilibysmy kilka bramek więcej . Szansę Rashforda , Kounde czy setka Ferrana i byłby spokój .
1
@Szymemdymek Yamal zdecydowanie i może Balde.
0
Czas rozliczać Flicka za tą beznadziejną defensywę i to że chłop nie potrafi tego kompletnie ogarnąć
2
Mamy na ławce wypoczętego Roonyego , który może grać na 10tce ( sam mówił że to jego ulubiona pozycja) ale widzę że Flicku nic i nikogo nie chce oszczędzać .
0
@Matheu12 Garcia też jest tragedia. Chłop przecież zrobił dwa karne w meczach pod rząd.
0
@krycha2201 tak , wystarczy wejść w składy i będziesz wiedział .
1
Jak Brugge ma sporo wysokich zawodników to Araujo to mus.
0
@clyde chyba przez 2 miesiące a nie tydzień xD
4
@Coutinho007 jak wcześniej wielu piłkarzy Realu . Rękami lubili sobie grać Xabi Alonso , Ramos , Pepe , van Nisterlooy ale największym mistrzem w tym był Roberto Carlos.
Chłop rękami pięknie wybronił Realowi kilka strzałów w polu karnym.
0
@CLS63AMG zostaliśmy wy**chani na wszystkich frontach .
Jeszcze potem po wojnie oddali nas ręce Stalina , który obsadził sobie stołki swoimi ludźmi i dzięki któremu ominął nas plan Marshalla .
0
@Bykunn wystarczyłoby żeby sędzia gwizdnął normalnie rękę Tchouameniego czy czerwoną Brahima z Juve i tyle by było .
2
@Hosh nie , nie , nie kolego .
Powinieneś ująć to tak ,, minimalne zwycięstwo Liverpoolu , któremu pomogli sędziowie ".
1
@Lordzi i po meczu z Juve gdzie sędzia im uratował dupę dając tylko żółtko Brahimowi.
4
Jak człowiek patrzy na interwencję Taha i potem pomyśli że można było mieć gościa za darmo a musimy się męczyć z trójką babolarzy jak Cubarsi , Garcia , Araujo to po prostu masakra.
0
@Rafalloxfcb nie wiem , pewnie dlatego że nikt nigdy nie uczył znaków interpunkcyjnych poodczas pisania na telefonie czy klawiaturze :D
0
@4Fabregas4 Nie uderzył perfecto po długim rogu , Szczęsny nie miał nic do powiedzenia. Bramkarz nie może wpuścić po krótkim slupku i zawsze przy nim zostanie .
A tak czysto argumentacyjnie? Dlaczego Casado najsłabszy ? Chciałbym się dowiedzieć co robil nie tak na pozycji DMa .
2
@AmigoBlancos + karny.
0
@Roobo powiem Ci tak .
A czy ceny nie rosły bez systemu butelkowego w Polsce? Płaciłeś mniej 20 lat temu jak nie było żadnego segregowania odpadów? .
Czy płaciłeś mniej jak się pojawiły kontenery na plastik na osiedlach ? To samo ze szkłem ?.
0
@Stinger_ ja patrzę na to z innej strony ze względu kraju gdzie mieszkam .
Cały problem wziął się z tego że nie ma ludzi do pracy w sortowniach śmieci . Nawet jak chcesz zapłacić komuś 25 euro za godzinę to nikt tego nie zrobi .
Dlatego wprowadzono system z częścią plastiku . Tyle i aż tyle .
A z roku na rok muszę płacić za śmieci więcej jak za wszystko . Nie ma niestety rzeczy i usług tańszych niż wcześniej .
0
@Roobo no powiem Ci że z moich całych zakupów mogę jedynie oddać zgrzewkę butelek z wody mineralnej i to wszystko . To aż tyle xD
Firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci będą wywoziły wszystko minus waga tej zgrzewki wody ale za to pozbyli w w segregacji odpadów.
0
@Stinger_ ale wszędzie jest zrzucone na obywateli . Myślisz że za granicą nie podnoszą co roku kosztów wszystkiego ? .
Przykładowo w Holandii masz na wszystko osobne kontenery . Na plastik i metal , na żywność , na ciuchy , na szkło , na pampersy xD , na papier i karton i jak dla mnie jest git .
Ale masz jeszcze jeden czarny pojemnik ,,restavfal" i do niego im więcej wrzucisz tym więcej płacisz .
@Castro dokładnie ale sam system jest ogólnie wporzo.
0
@Stinger_ bo co ma podniesienie kosztów za Twoje zważone odpady do oddawania kilku butelek w sklepie ? XD
Jak je wyrzucisz normalnie do śmieci to Twoje odpady będą jeszcze cięższe .
To że nie mieszkam nie znaczy że nie odwiedzam rodziny co jakiś czas albo nie wpadam do znajomych i widzę jak jest .
A po drugie niestety muszę sz się pogodzić z tym że w Polsce będą podnosić ceny jak się podoba bo Polacy potrafią wyjść na ulicę jak im się chce wyłączyć TVN .
Przy każdych innych ustawach i prawach odnosnie podniesienia kosztów śpią spokojnie i wszystko jest git .
Niestety .
1
@Stinger_ nie widzę problemu , bo koszty mogą podnieść w każdym momencie . To że oddasz raz na dwa tygodnie 10 butelek nijak się do tego ma .
Nie zgadłeś , nie mieszkam w Polsce od 7 lat . Za granicą system kaucyjny funkcjonuje od dawien dawna .