0

@Jersi1 od lat to widać . Jak patrzysz jak tam robią biceps czy inne ćwiczenia czernią to się zastanawiasz czy tam w ogóle ktoś ich instruuje czy karzą iść na siłownię i robić co się podoba xD

0

@4Fabregas4 no szkoda tylko że od Zidane'a , który mówił że Ligę ceni sobie najbardziej xD
Chłopie i jakim gotowcu Ty mówisz? My odpadliśmy z LM z cienkim Juve bez jakichkolwiek argumentów i pomysłu na grę. Gdzie Ty tam gotowca widziałeś?
Połowa kadry z sezonu 18/19 to nie poziom Barcelony . Gdzie Semedo , Umtiti i szamana , Rafinha ,Alcacer , Murillo, Boateng , Alena , Denis Suarez , Munir itp itp

0

@4Fabregas4 Real odpuszczał ewidentnie ligę na rzecz LM .
Proszę Cię chłopie xDD
Jaką gotową drużynę dostał ? Drużyna była wypalona po oklepie 3:0 od Juventusu i na dodatek odszedl Neymar i zastąpił go kontuzjowany zaraz Dembele .
Więc o czym Ty piszesz w ogóle?

0

@Azazel_Pazuzu bez przesady , na Fejsie bardzo dużo fanpage ów pisalo o tym .

1

@AxelF no nie do końca . Miał środek pola złożony z drewniaków ( poza Busquetsem i z Iniestą , który już był u schyłku w Barcelonie) . Na PO nie miał kozaków, na stoperze tak samo .
Skrzydlowi ? Tylko Dembele .
I w ataku Messi robiący cuda .

0

@4Fabregas4 ale co ilość punktów Realu w lidze zmienia to że ich lał w El Clasico a w jednej z kampanii przegrał dopiero w przedostatniej kolejce? .
Chłop w tamtym sezonie zjadł ligę .
Valverde w momencie zwolnienia zostawił Barcelonę na pierwszym miejscu w lidze.

1

@Zoker a to on jest napastnikiem?

4

@4Fabregas4 nie dało się nie wygrać? Zmienił go Setien czy Koeman i z e narobiło .
Messi wygrywał mecze ale Valverde musiał zmieniać system żeby Messi z Suarezem mogli sobie chodzic zamiast biegać czy pressować .
Dlatego potrzebowaliśmy obok Busquetsa takich piłkarzy jak Rakitic , Paulinho , Vidal itp .

7

@panczo Xavi Simons i Moriba uciekli dla pieniędzy a nie przez brak szans.

6

@4Fabregas4 Valverde miał masę piłkarzy na ławce rezerwowych, w dodatku nigdy nie dostał piłkarzy , których chciał .
Ligę wygrywał na śpiąco i nie frajerzyl z Realem czy Atletico .
Do tego Digne był super opcją w defensywie .
A kogo jeszcze tam nibyarnowal Valverde? . Takie tuzy jak Alena, Denis , Ansu Fati inni dostawali szansę.

0

@Ghandi chłopie co Ty porownujesz . Eric na stoperze to gwarancja błędów.

1

@kanver_ w odbiorze fajnie grał ale nic poza tym .
A na stoperze to średniak .

0

Z niego można zrobić wszystko tylko nie tego , którego najbardziej potrzeba czyli dobrego środkowego obrońcy .

44

Ma rację , przecież gdyby nie Negreira to Real nie został by zgwałcony w ostatnich latach tyle razy xD

0

,,Z kolei Cubarsí powrócił na pozycję prawego stopera i do naprawdę niezłej formy. " .
Tak a potem na powtórkach oglądamy Viviana, który glowkowal i oddał strzał i to tak naprawdę była setka . Cubarsi kryjący go nawet nie utrudnił mu strzalu choć trochę .
Bogu dzięki że Vivan zmarnował .

0

@hugz w Twojej opinii był najlepszy co nie znaczy że tak było . Poza bramką 1 kluczowe podanie w całym meczu i fatalne 5/13 dryblingów.

3

@fotohobby Fermin w formie ale Olmo jak poszedł wyżej to w chwilę było sporo zagrożenia i to już był inny piłkarz niż na pozycji na , której grał przed zejściem Fermina .

0

@hugz Fermin super mecz , poza bramką jedno kluczowe podanie i to tyle .
Sporo głupich wyborów było dlatego tylko 5/13 pojedynków wygranych .

0

@Zaden u nas pierwszy sezon miał też spoko . W tym po prostu jest bez formy ale nie ma co psów zawieszać na nim .

1

Nie no MVP bym mu nie dał . Jednak Yamal dwie kozackie asysty lub Ferran bo dwie bramki .

1

@Rastafarnianin oj tak , to podanie też jedno do wychodzącego Olmo go po prostu klasa światowa .

0

@MessiForeverTheBest tego nie wiemy .
Bayern miał możliwości a jego agent latał po klubach żeby podbić mu pozycję przy negocjacjach z Bilbao .

1

Cubarsi nawet w takim meczu musi odwalać babole . Gubienie krycia to jego specjalność.

0

@MessiForeverTheBest Nico nigdzie nie chciał odchodzić . Pięknie sobie wynegocjował podwyżeczkę.

0

@greedo dokładnie , dlatego środek nie funkcjonuje totalnie ale lewego skrzydła przez Ferrana też nie ma .

0

@directedbyfcb genialny jest ale pożytku nie wiele w tym meczu akurat .

0

Ogólnie to ten mecz na razie mega dziwny . Pierwsze 5 minut super , potem 40 minut totalnej kopaniny , nie zrozumienia .
Zero rozegrania w środku , głupie straty , niepotrzebne próby dryblingu .
I potem jedna akcja na 2:0 i tyle .
Ma Hansi nad czym myśleć w przerwie .

0

@Czyhrynski nie wiem ale czasami jak patrzę jakie błędy techniczne robią piłkarze w ekstraklasie to nawet w niższych ligach takich nie ma .

1

@Vegeta88 minimalna wynosi niecałe 1400 brutto xd więc gdzie 200 euro dla Hiszpana przy 200zl Polaka xd

9

Jak dla mnie czekają go gwizdy .
Nie dlatego że po prostu nie przyszedł tylko dlatego że zawracał dupę Barcelonie , która rzeczywiście szukała LS czy Bayernowi , żeby tylko podbić sobie kontrakt w Bilbao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?