0

@VeB 1899 przecież to Flick mógł go wysłać na wolne .

2

@chavez jak się jest chorągiewką z labamby to się narracja zmienia .
A człowiek sobie ogląda spokojnie i wie że sytuacja się jeszcze zmieni 10 razy w ciągu sezonu .

0

@Starrk źródło FB ,, Wulgarny gracz" .

2

Krótko mówiąc to Barceloński scouting leży i kwiczy. Oni dopiero potrafią kogoś zauważyć jak zagra w LM albo jak jest szemrany interesik do ogarnięcia .

0

@Campeon87 super , do Barcelony ogarnęli stopera bez jakiejkolwiek techniki i flopa Desta xD

1

@Bykunn zgadza się , już poprawiam . Dziękuję za uwagę :D

0

@szymonekk to wszystko dlatego że biedny Real Madryt dostał transfery na 200 mln euro i nowego trenera , mieli być Galacticos ale okazało się że podobno mają bardzo duże braki kadrowe , słaby skład i są Gałacticos.

7

Z jednej strony fajnie że Real stracił punkty a z drugiej zajebiście.

0

Jak widzę opis Gerarda Martina ( że zagrał super cały mecz) i nie ma tam żadnej informacji o tym jak kompletnie zawalił w sytuacji gdzie Joan Garcia interweniował na leżąco ratując nam dupę to zastanawiam się czy oceniający w ogóle ogladał mecz?.

0

@Katalonik97 13 bramek

1

@partymaker ja widziałem , w ostatnim meczu LM i to nawet nie jednego pomocnika tylko kilku .
Więc jeśli nie oglądałeś meczu z Chelsea to rozumiem xD

0

@Dankho94isback ale to tylko idiotyzm klubu . Na co ściągać kogoś z innego klubu skoro nie dasz mu szansy ? Nie mówiąc już że chłop może grać też na 10tce gdzie Roony sam mówił że to jego ulubiona pozycja .
Z drugiej strony zaraz eksploatowanie Yamala wyjdzie i albo będzie zajechany albo kontuzjowany i wtedy będzie psikus.

0

@Siedlec666 i co , sprzedasz rezerwowego Ferrana i Casado a w ich miejsce są Lewandowski, który zaraz odejdzie i słaby De Jong.
I co zrobisz ? Kupisz 4 zawodników od razu ?

0

@partymaker Chelsea zrobiła bo zapłaciła w UJ pieniędzy .
W dodatku co z tego jak trafia się potem drużyna z dołu Premier League czy jakieś ogórki i Chelsea nie daje rady.

0

@Filipem co z tego że podania celne jak i tak odwalił kryminał w defensywie xD

0

@lukasoon15 ja uwielbiam te komentarze typu ,, a może na treningu " bla bla bla .
Xavi wybieral Oriola mając Casado na codzień . To w meczu zaczyna się prawdziwy test . Na treningach to jest inna bajka .

0

Wystarczyło że Bernal zszedł w drugiej połowie i środek od razu lepiej funkcjonował .

0

@Beztroskii a możesz mi powiedzieć czym się niby popisał Casado w tych ostatnich minutach o czym piszesz?

3

@dmcteam nie było żadnej poprawy .
Pozdrawiam.

0

@Bart0sz wolę i tak jego niż cieniasa De Jonga .

0

Miała być reakcja na porażkę z Chelsea ale problemy jak były tak były . Klasowy rywal by nas pojechał bez problemu .
Dzisiaj to co w obronie grał znów Eric , Cubarsi i Martin nie pozostawia znów dla niego wrażenia .
To jakie sytuację kreuje sobie takie Alaves bez dobrego napastnika na Camp Nou to nie napawa optymizmem przed spotkaniem z Atletico .
Gdyby Garcia nie uratował dupy minimum dwa razy to mieli byśmy bardzo źle humoru dzisiaj .
A atak również się nie popisał , strzałów na bramkę jak na lekarstwo.

0

@Filipem kolejny xD Ty chłopie usnales w tym akcie meczu czy jak ? To jaki kryminał zrobił Martin przy jednej z kluczowych interwencji Garcii w pierwszej połowie to głowie mała .

1

@mientusek1407 nie grał dobrze całego meczu .
Jak obejrzysz akcję gdzie Garcia uratował nam dupę na leżąco to tylko dlatego że Martin kompletnie zawalił w defensywie .

0

@Katalonik97 Casado ma 22 lata , może się jeszcze bardzo rozwinąć .
Takich jak on trzeba trzymać i dawać mu szansę , tym bardziej że nikogo za niego nie ma .

2

@Katalonik97 żadnego gonienia Casado Ty chorągiewko xD
Casado musi grać i złapać rytm bo go zamroził Flick ostatnio .

0

@DragonxNF dobry bym powiedział . Gdyby Garcia na bramce mu dupy nie uratował to Martin by miał cieniutką ocenę za dzisiaj

3

Nie no ale zastanawiam się po cholerę Roonyego ściągali .
Zamiast Ferrana w takim meczu można było przesunąć Olmo na 9tkę i Roonyego na 10tke .
Gorzej jak Ferran na bank by nie zagrał

0

@partymaker nie no tego nie miał prawa zepsuć xD chociaż w pierwszej połowie łatwiejszą zepsuł xd
Fajnie z Olmo pograli i człowiek odetchnął .

0

Ogólnie to taki wynik powinien być w pierwszej połowie i w drugiej robić sobie zmiany dla odpoczynku .

0

Olmo piękna piłka ale niestety do Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?