ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 przecież to Flick mógł go wysłać na wolne .
2
@chavez jak się jest chorągiewką z labamby to się narracja zmienia .
A człowiek sobie ogląda spokojnie i wie że sytuacja się jeszcze zmieni 10 razy w ciągu sezonu .
0
@Starrk źródło FB ,, Wulgarny gracz" .
2
Krótko mówiąc to Barceloński scouting leży i kwiczy. Oni dopiero potrafią kogoś zauważyć jak zagra w LM albo jak jest szemrany interesik do ogarnięcia .
0
@Campeon87 super , do Barcelony ogarnęli stopera bez jakiejkolwiek techniki i flopa Desta xD
1
@Bykunn zgadza się , już poprawiam . Dziękuję za uwagę :D
0
@szymonekk to wszystko dlatego że biedny Real Madryt dostał transfery na 200 mln euro i nowego trenera , mieli być Galacticos ale okazało się że podobno mają bardzo duże braki kadrowe , słaby skład i są Gałacticos.
7
Z jednej strony fajnie że Real stracił punkty a z drugiej zajebiście.
0
Jak widzę opis Gerarda Martina ( że zagrał super cały mecz) i nie ma tam żadnej informacji o tym jak kompletnie zawalił w sytuacji gdzie Joan Garcia interweniował na leżąco ratując nam dupę to zastanawiam się czy oceniający w ogóle ogladał mecz?.
0
@Katalonik97 13 bramek
1
@partymaker ja widziałem , w ostatnim meczu LM i to nawet nie jednego pomocnika tylko kilku .
Więc jeśli nie oglądałeś meczu z Chelsea to rozumiem xD
0
@Dankho94isback ale to tylko idiotyzm klubu . Na co ściągać kogoś z innego klubu skoro nie dasz mu szansy ? Nie mówiąc już że chłop może grać też na 10tce gdzie Roony sam mówił że to jego ulubiona pozycja .
Z drugiej strony zaraz eksploatowanie Yamala wyjdzie i albo będzie zajechany albo kontuzjowany i wtedy będzie psikus.
0
@Siedlec666 i co , sprzedasz rezerwowego Ferrana i Casado a w ich miejsce są Lewandowski, który zaraz odejdzie i słaby De Jong.
I co zrobisz ? Kupisz 4 zawodników od razu ?
0
@partymaker Chelsea zrobiła bo zapłaciła w UJ pieniędzy .
W dodatku co z tego jak trafia się potem drużyna z dołu Premier League czy jakieś ogórki i Chelsea nie daje rady.
0
@Filipem co z tego że podania celne jak i tak odwalił kryminał w defensywie xD
0
@lukasoon15 ja uwielbiam te komentarze typu ,, a może na treningu " bla bla bla .
Xavi wybieral Oriola mając Casado na codzień . To w meczu zaczyna się prawdziwy test . Na treningach to jest inna bajka .
0
Wystarczyło że Bernal zszedł w drugiej połowie i środek od razu lepiej funkcjonował .
0
@Beztroskii a możesz mi powiedzieć czym się niby popisał Casado w tych ostatnich minutach o czym piszesz?
3
@dmcteam nie było żadnej poprawy .
Pozdrawiam.
0
@Bart0sz wolę i tak jego niż cieniasa De Jonga .
0
Miała być reakcja na porażkę z Chelsea ale problemy jak były tak były . Klasowy rywal by nas pojechał bez problemu .
Dzisiaj to co w obronie grał znów Eric , Cubarsi i Martin nie pozostawia znów dla niego wrażenia .
To jakie sytuację kreuje sobie takie Alaves bez dobrego napastnika na Camp Nou to nie napawa optymizmem przed spotkaniem z Atletico .
Gdyby Garcia nie uratował dupy minimum dwa razy to mieli byśmy bardzo źle humoru dzisiaj .
A atak również się nie popisał , strzałów na bramkę jak na lekarstwo.
0
@Filipem kolejny xD Ty chłopie usnales w tym akcie meczu czy jak ? To jaki kryminał zrobił Martin przy jednej z kluczowych interwencji Garcii w pierwszej połowie to głowie mała .
1
@mientusek1407 nie grał dobrze całego meczu .
Jak obejrzysz akcję gdzie Garcia uratował nam dupę na leżąco to tylko dlatego że Martin kompletnie zawalił w defensywie .
0
@Katalonik97 Casado ma 22 lata , może się jeszcze bardzo rozwinąć .
Takich jak on trzeba trzymać i dawać mu szansę , tym bardziej że nikogo za niego nie ma .
2
@Katalonik97 żadnego gonienia Casado Ty chorągiewko xD
Casado musi grać i złapać rytm bo go zamroził Flick ostatnio .
0
@DragonxNF dobry bym powiedział . Gdyby Garcia na bramce mu dupy nie uratował to Martin by miał cieniutką ocenę za dzisiaj
3
Nie no ale zastanawiam się po cholerę Roonyego ściągali .
Zamiast Ferrana w takim meczu można było przesunąć Olmo na 9tkę i Roonyego na 10tke .
Gorzej jak Ferran na bank by nie zagrał
0
@partymaker nie no tego nie miał prawa zepsuć xD chociaż w pierwszej połowie łatwiejszą zepsuł xd
Fajnie z Olmo pograli i człowiek odetchnął .
0
Ogólnie to taki wynik powinien być w pierwszej połowie i w drugiej robić sobie zmiany dla odpoczynku .
0
Olmo piękna piłka ale niestety do Ferrana