0

@_Synapsy_ ale wyniki mają, my też nie gramy dobrze .
Z Interem , Sevilla i Betisem wygrali .

11

@blakkudium Casado musi zostać , co do reszty się zgadzam.

4

@Kgorecki2500 obrońca dobry ale straszny dzban i symulant .

0

@konajoncek raczej jego zadaniem jest odzyskanie najlepszych wersji swoich zawodników.
Jak dla mnie Cubarsi , Balde na LO , środek De Jong , Pedri , Olmo to pewniaki .

0

@Variouspeak7 nie testuje się wariantów z jednym z najcięższych rywali w lidze.

0

@Krzyniu Eric w drugiej linii xD dziękujemy już za jego 3 odbiory przez cały mecz z Chelsea xD

1

@Faro przecież na Yamalu i tak nie odgwizdają . Poza karnym z Benficą to mimo kontaktów z nogami Yamala to sędziowie i tak nic nie gwizdają.

3

@PatrykBarca chorągiewki z labamby zmieniają zdanie co chwilę? A to nowość xD

1

@dge21 co innego może być za pół roku , gdzie grasz już na własnym stadionie i nie płacisz za wynajem innego .

1

@_Synapsy_ chłop zagrał tam dwa mecze z cienkimi rywalami , więc nie wiadomo a to będzie mecz z Atletico .

1

@FCB24 za to Martin jak zawalił z Alaves gdzie Bogu dzięki Garcia nam uratował dupę to było git? XD

0

@lucca87 wrócił De Jong , zajebiście wręcz xD

1

@lajcior to grzech bardzo ciężki .
By odpokutować tak ciężko grzech musisz obejrzeć 5 spotkań Realu z zeszłego sezonu ( nie przeciwko Barcelonie).

1

Kounde-Eric-Cubarsi-Balde na wrzutki Atletico .
Czyli standardowo minimum 2 bramki stracone .

0

@barteq Eric-Cubarsi-Christensen-Balde.

6

@Kgorecki2500 Warto zaznaczyć że Wyspy Zielonego Przylądka to była niegdyś kolonia portugalska .
Polecam wybrać się tam na Wyspę Sal na odpoczynek . Niedrogo a kozackie 5 gwiazdek w RIU Cabo Verde.

1

@escarabajo oby ale taką samą nadzieję miałem z Alaves xd

0

@Karol145 Andre Gones nie popełniał błędów, on nie zawalał krycia czy coś , on po prostu grał bardzo zachowawczo .

5

Hehe a tu cyk , podwyżka dla Araujo , klub chciał zmotywować chłopaka i okazać wsparcie xD

0

Jestem bardzo ciekaw jak wyjdziemy jutro na Atletico .
Wychodziliśmy ostatnio 4:2:3:1 które zdało egzamin z Bilbao ale było dramatyczne w skutkach z Chelsea i niepewne w meczu z Alaves .
Rywale dochodzą bez problemu do sytuacji strzeleckich i zastanawiam się czy Hansi nie będzie kombinował z drugim DMem w środku .
Czy w środku pomocy wyjdziemy De Jong- Pedri-Olmo i atak Rapha-Lewy-Yamal czy Hansi będzie próbował zaskoczyć .

0

@Luciano99 ale co z tej mentalności jak grał z Inigo to tak samo popełniał błędy , gubił krycie , prokurował karne i traciliśmy po 2-3 bramki w meczu .

1

@misterio co do 4ki nie wiem ale 5tka dla mnie była super . Kupiłem ją jakoś w gimnazjum w 2007 roku i obok Bitwy o Śródziemie fajnie się w to łupało.

0

@kanver_ tyle że Cubarsi po miesiącu dobrej gry okazuje się zwykłym średniakiem popełniającym co chwilę błędy .

3

Dramatycznie wygląda środek obrony Barcelony .

1

@Gacek5 Mbappe , Vini , Rodrygo , Jude a zwłaszcza Camavinga to wspaniali aktorzy .

0

@KamQiX kurde to jeszcze lepiej się składa :D

6

Gdyby komuś to wypadło z głowy lub na chwilę zapomniał to przypominam : Real Madryt to najbardziej ohydny klub na świecie , który nie zasługuje ani na odrobinę szacunku .
Pozdrawiam cieplutko .

0

@VeB 1899 przecież to Flick mógł go wysłać na wolne .

2

@chavez jak się jest chorągiewką z labamby to się narracja zmienia .
A człowiek sobie ogląda spokojnie i wie że sytuacja się jeszcze zmieni 10 razy w ciągu sezonu .

0

@Starrk źródło FB ,, Wulgarny gracz" .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?