ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JaCules1211 najsłabiej to linia obrony , fatalny Cubarsi , Martin i Eric w obronie .
Martin na + za piłkę do Raphinhi ale w obronie przy akcji gdzie Garcia interweniował leżąc to zachował się dramatycznie .
0
@aldewir nie no , takich dużych tortów nie robią żeby gruby mógł się tam ukryć xD
0
@MirusAmisz Lewy miał fajne dwa podania ale za to w pressingu wygląda dziś siak mega tragicznie + zaliczył kilka bardzo głupich strat to za wolno myślał .
1
@Arden szkoda że u nas jak Hansi dawał mu szansę to musiał kaleczyć xD a szkoda bo za Xaviego na LO wyglądał solidnie.
0
@Gacek5 w takim primie że jak zobaczysz sobie na powtórce gdzie Garcia nas uratował na leżąco i zobaczysz co robił wtedy Gerard Martin to się złapiesz za głowę xD
0
@Patinka353 no to wymień w czym Yamal tak dobrze zagrał ? Masa głupich strat jak jakieś piętki do Erica , którego za nim nie ma .Poza bramką i jedną piłką do Raphinhi po proszę o konkrety?
@partymaker kręci ale potem podejmuje złe decyzje i nic z tego nie wynika . Więcej razy machał łapami niż dal konkretów.
0
@Marcin87 najsłabszy bo ?
0
@Who_you_mam kiepski Olmo z bramką a Lewy z jednym kluczowym podaniem w meczu jest gitarka? XD
1
@partymaker Yamal najlepszy ? Poza bramką i jedną piłką do Raphinhi to same złe decyzje xD
Zmarnowana sytuacja gdzie musiał dobrze pisać do Raphinhi i miałby setkę, zmarnowane sam na sam .
2
Czy Cubarsi właśnie zacentrował we własne pole karne? XDDDD
0
Kurła zobaczcie co w tej akcji robili Balde , Lewy i Eric xD
0
@GucioH w fatalnej formie? Chłop jak zawsze u nas grał to był najlepszym stoperem xd
1
@majkiii niestety nie bo obok jest Pau Cubarsi aka Maguire.
1
@Aragorn33 trochę ciężko mecz może być dla niego . Z Alaves nie będzie żartów.
1
@Karol145 to nie żołądek pewnie tylko Flick go wysłał pewnie na przymusową przerwę.
3
Tak grubasku , wszystko jest zajebiście xD a zawalanie meczów w LM jest git xD
2
@Toretto zgadzam się , o ile głos Krecidlo brzmi jak jakiegoś nerda komputerowca co sobie zrobił przerwę od CSa to Laboga spoko komentuje .
10
Liczę na minuty dla Roonyego w drugiej połowie.
0
@directedbyfcb chłop miał 34 lata , nic dziwnego xD
@tbas poszedł i otwarcie o tym wszystkim powiedział . To zawodnik , który miał 34 lata ,dla niego ta oferta to był jak dar z nieba .
A przy naszych babolarzach to był super zawodnik ,.mimo że i jemu zdarzały się wpadki .
0
@comtedurgell a najgorsze że wtedy w środku na bank zagra albo Cubarsi albo Eric xd
4
@Sysia11 Rakiticowi to on może sznurówki prać co najwyżej.
0
@Huck killing is the business and the business is good ...
1
@ParlesCuyol5 nie masz wyjścia , musisz lecieć na tydzień xd
0
@July_6_BcN nie potrzebujemy więcej szczegółów.
0
@Azazel_Pazuzu sytuacja wygląda tak że Rosja nic nie musi a Stany cisną Ukrainę żeby skapitulowała i przystała na warunki i Ukraina w końcu to zrobi.
1
@Messibestplayerintheworld De Jong to nawet jak ma przed sobą wolne 20 metrów to nie ruszy z piłką. Jego ruchy z Chelsea , kiedy Yamal i Raphinha wymachiwali rękami do niego bo nie rusza ani do rywala , ani do piłki mówiły swoje .
2
@Kgorecki2500 Rosja sobie będzie radzić bez problemu i ma wszystkie karty w ręce. Zdobędą to czego chcieli .
7
@CZAJUN_119 a ja dałbym Roonyego na 10tke bo to jego ulubiona pozycja .
1
@bartulek98 oczywiście że zostawia luki , szczególnie w meczach gdzie musi grać na skrzydle z leszczem typu Ferran , który na skrzydle potrafi zdziałać tyle co ja na skrzypcach .
Jak Kounde wychodzi wysoko np. wybiega na pozycję Yamalowi to też nie nadąża wrócić ale to jest wpisane w stylu trenera.
4
@bartulek98 po czym uważasz że Balde jest dramatyczny? Balde nie przegrywa pojedynków 1vs1 itp , często po prostu nie nadąża wrócić bo musi grać wysoko .
Przykład druga bramka dla Chelsea kiedy wyszedł wyżej żeby pokazać się De Jongowi do gry ale Holender zawalił i mało braklo a Balde zdążyłby zablokować Estevao .
Martin za to nie wychodzi do przodu , jest dobry w pojedynkach , kiedy przeciwnik nie jest szybki ale jeśli jest to mijają go bez problemu bo tego się nie nadrobi .