ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Ferran od samego początku u nas miał jedną genialną umiejętność .
Nie w każdym meczu ale zazwyczaj potrafi się odnaleźć w idealnej sytuacji strzeleckiej .
Niestety na tym zazwyczaj plusy się kończą, dlatego nigdy nie będzie podstawowym napastnikiem .
0
@Marusek ale czasami marnuje się okazję strzeleckie i później się dostaje bramki .
Jak np. z Chelsea .
Obrona dalej jest słaba i do ścisłego topu nie mamy podjazdu . Bogu dzięki że Almada i inni zmarnowali swoje setki.
1
@Bogan zachowanie klubu pozbawiło go jakiejkolwiek walki o pierwsze miejsce .
Gdyby klub promował go jako kandydata na zwycięzcę byłby zapewne sporo wyżej bo to on powinien walczyć o 1sze miejsce po genialnym sezonie ale zamiast tego skupili się na kilku zagraniach Yamala i wyszło jak wyszło .
Już nie wspomnę że był to najlepszy piłkarz w LM .
15
Nie wygrał dlatego bo własny klub go zdradził i zaczął robi kampanię Yamal Ballondor .
3
@Rafalloxfcb Eric
3
Ogólnie każdy kto wszedł to na plus Ferran , Dro , Rashy w ataku , Casado w pressingu i Christensen .
0
@karci0 może mu tylko bark wyskoczył to zaraz powrót.
0
Haha a nie mówiłem . Japa tam hejterzy Olmo xD
0
Balde , Lewy i Yamal najsłabsi .
Najlepsi Pedri , Olmo i Rapha . Gdyby nie żółta kartka to i Aston Martin.
4
@Czajka90 warto zaznaczyć że potrzebował do tego aż 111 spotkań xD
0
@Criss18Barca a mogłoby być przecież lepiej bo Garcia mógłby grać na PO i Casado na DMie to by było jeszcze więcej xd
0
@krefi10 media precyzowały że 20%.
0
@Commando a Garcia co grał? Na stoperze zawalał bramki a z Chelsea zaliczył 3 odbiory w 90 minut xD
1
@ZuczekFCB1899 albo wraca za Estevao hehe
0
@adambijax wystarczył ostatnio kolejny test , czyli wzięcie na siebie ciężaru gry przy kontuzji Pedriego i niestety nie udźwignął.
0
Alvarez nie pasuje do Barcelony , to nie jest typowy środkowy napastnik .
Myślę że Haaland , który bardziej profilem przypomina Lewego byłby dużoepszym wyborem .
2
Jak w zimowe okienko się nic nie stanie ( a na bank się nie stanie) to myślę że o LM możemy zapomnieć z tą linią obrony .
1
@Mixtape dokładnie, w kadrze mamy Cubarsiego , Araujo , Christensena , Kounde , Garcię a na stoperze najlepszy Christensen jest pomijany i będzie grał lewy obrońca .
2
@Commando mamy grudzień panie , to już powinno być ogarnięte xd
0
Powiem Wam że skład mamy dramatyczny . Liczę że coś mnie zaskoczy .
1
Zdeklasują nas 1:2.
1
@bartulek98 dla nas w tym sezonie nie ma dobrego momentu na LM .
Mecze z PSG , Realem , Chelsea były w odstępie czasu i wszędzie wyglądaliśmy cienko jak sik pająka.
0
@Konradowskyy ale kto ma ból dupy o Halloween .
Halloween to jedynie jedna z kilku rzeczy , które Amerykanie zgapili od Meksyku i nie ma nic wspólnego z szatanem itp .
0
@Katalończyk 99 akurat ze sprzedażą to ma rację . Frenkie wieczny młody talent już swój prime ma za sobą.
0
@FCB24 a najlepsze jest to że można ograć Roonyego bo widać że chłopak coś tam potrafi ale kisi się na ławie xD
0
@hugz De Jong to fajny piłkarz . Szkoda że tylko wtedy kiedy ma obok siebie Pedriego .
Bez Pedriego obok to nie wiesz w czym De Jong jest dobry , ani w defensywie , ani w ofensywie .
0
@AdrianFCB10 Casado ostatnio 10 strat przy 75 podaniach i 6 odbiorów.
0
@hugz a widziałeś De Jonga z Chelsea?
0
@_Synapsy_ tak a my z praktycznie każdą drużyną tracimy po 2 bramki .
1
@vivalaice21 ja spędzałem zawsze u babci gdzie była cała rodzina , ze 20 osób ale po śmierci jednej cioci gdzieś to się rozmyło i nigdy tak licznie już się nie zdarzyło .
A na 7 lat mieszkania za granicą, te będą drugie kiedy nie spędzam świat w PL .