ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld De Jong to nawet jak ma przed sobą wolne 20 metrów to nie ruszy z piłką. Jego ruchy z Chelsea , kiedy Yamal i Raphinha wymachiwali rękami do niego bo nie rusza ani do rywala , ani do piłki mówiły swoje .
2
@Kgorecki2500 Rosja sobie będzie radzić bez problemu i ma wszystkie karty w ręce. Zdobędą to czego chcieli .
7
@CZAJUN_119 a ja dałbym Roonyego na 10tke bo to jego ulubiona pozycja .
1
@bartulek98 oczywiście że zostawia luki , szczególnie w meczach gdzie musi grać na skrzydle z leszczem typu Ferran , który na skrzydle potrafi zdziałać tyle co ja na skrzypcach .
Jak Kounde wychodzi wysoko np. wybiega na pozycję Yamalowi to też nie nadąża wrócić ale to jest wpisane w stylu trenera.
4
@bartulek98 po czym uważasz że Balde jest dramatyczny? Balde nie przegrywa pojedynków 1vs1 itp , często po prostu nie nadąża wrócić bo musi grać wysoko .
Przykład druga bramka dla Chelsea kiedy wyszedł wyżej żeby pokazać się De Jongowi do gry ale Holender zawalił i mało braklo a Balde zdążyłby zablokować Estevao .
Martin za to nie wychodzi do przodu , jest dobry w pojedynkach , kiedy przeciwnik nie jest szybki ale jeśli jest to mijają go bez problemu bo tego się nie nadrobi .
1
Casado powinien grać , nabierać doświadczenia i się rozwijać .
Frenkie się nie rozwija i żadnego progresu u nas nie zrobił przez wszystkie lata a ważnym/kluczowym zawodnikiem nigdy nie był .
0
Taki Sporting ma teraz chyba PSG czy Bayern , więc się ich przeskoczy.
0
@Dankho94isback ale mogliśmy się pozbyć Araujo wcześniej , kiedy już były plotki że może pójdzie do Juve a wtedy Tah do nas .
8
@Stinger_ teraz to rekordy w LM będą pękać bo więcej spotkań będzie grane.
0
@Dankho94isback Rashford ma wywaloną w kosmos pensję , więc co to za porównanie .
1
@Marcelinho132 wszystko zależy od momentu . Za 3-4 miesiące może być odwrotnie.
26
Widzieliście to podanie Kimmicha? De Jong by nawet tak nie dokopał.
0
@directedbyfcb ale nie stać nas na topowego napastnika a ten chłopek ma chyba 6 bramek strzelonych .
0
@directedbyfcb trzeba szukać okazji na rynku. Był ten młody czarnuszek jeden w lalidze Eyong czy inne tam .
0
@VAMOS1899LaMasia spokojnie , wraca Rapha i Pedri i zaraz będzie znowu pięknie .
4
@MesQueUnClub_87 a dla mnie zajebiste , nie przejmuj się .
4
Eric Garcia trzy odbiory w 90 minut xDDDDD
0
@kubix05 a myślałem że dzień murzyna.
1
@Korek365 @Criss18Barca zajebiście , to na tyle z całych plusów gościa , który zarabia u nas w UJ .
Drugi raz go widziałem jak źle podał przy bramce na 2:0 dla Chelsea xD
A trzeci raz jak mu Raphinha podał ale chłop nawet nie zwrócił uwagi na piłkę i wracał do siebie na połowę, więc Raphinha ruszył z pressingiem do własnego podania xD
2
@Gary ja byłem na piramidach Teotihuacan , polecam zdecydowanie Hierve el aqua , nieziemski chill tam był . Grutas Tolantongo , wodospady w Oaxaca i skoki z nich , miasto Taxco też spoczko itp itp
No i ogólnie byłem na świecie zmarłych xd
0
@derus Eric Garcia to nie powinien być w wyjściowym składzie bo jest za słaby a Gavi z jego idiotycznymi faulami to też niezbyt.
0
@KamQiX De Jonga pożegnałbym jeszcze szybciej . Niech ktoś się nabierze na niego za jakieś 50 mln euro i do widzenia .
To jest piłkarz , który nie ma mocnych stron .
0
@Seledynowy to jest normalka akurat w jego wykonaniu .
4
@Sapos93 poza bramką nie pamiętam go zbytnio .
1
@matirix20 Settlers 3 Złota Edycja
1
@PaulFCB jeśli to Meksyk to byłem kilka lat temu , podobało mi się .
0
@directedbyfcb na zmianę ktoś kogo sprowadzi zarząd za pieniądze z De Jonga .
5
@directedbyfcb przede wszystkim nie musimy trzymać średniaków, którzy zarabiają dobry hajs jak np De Jong .
Wolę dać szansę żeby cały sezon grał Casado niż oglądać tą imitację dobrego pomocnika.
Co do Cubarsiego miał dobre 2 miesiące potem jak zaczął baboli to tak jest do dzisiaj .
0
@pacior95 z Araujo , z Frenkiem , z Ferranem na skrzydle , Erikiem na stoperze , z Cubarsim na stoperze i tak można wymieniać...
1
@tbas @ShawnC ja nie mówię o wkładzie w atak bo ten jest niepodważalny .
Ale jak zobaczycie reakcje po stracie Yamala , Balde , Frenkiego czy Ferrana to po prostu przepaść w tym co robi Raphinha.