6

Dla mnie głównym winowajcą wczorajszej porażki jest tylko Flick i ogólnie to całe wystawianie piłkarzy na nie swoje pozycje .
Jak nie masz LS żeby grać 4:3:3 to , zamiast marnować całe skrzydło Ferranem można zagęścić środek pola i zagrać 4:4:2 . Dołożyć do środka pola np. Casado i niech środkowi pomocnicy kontrolują środek .
Eric spoko zagrał z Bilbao ale to nie DM .

Więc dzięki decyzji o Ferranie , nie mieliśmy lewego skrzydła , kontroli w środku itp .

0

@TikiTakaEnMiCorazon albo Kounde bez formy , Cubarsiego cienkiego , Balde spóźnionego itp itp

0

@FCB24 przypadek Cubarsiego jest na tyle ciekawy że on był dobry pierwsze dwa miesiące a potem baboli co chwilę .

3

@Katalonik97 jakby przeanalizować kadrę to bym prawie nikogo nie wystawiał.
Cubarsi jak zwykle robiony jak amator , Frenkie żeby zaliczył kozackie podanie do przodu to trzeba mu przyłożyć pistolet do głowy , Garcia na DMie i Araujo na stoperze czyli pozbywamy się piłki , Ferran marnujacy setkę to normalka, Kounde z głową na pokazie mody przez cały ten sezon . Yamal i Robert nie istnieli kompletnie a Fermin był zagubiony jak dziecko we mgle.

A w meczach z Interem Araujo zawalił jedną bramkę a Cubarsi z Inigo zawalili 6 .

7

@Katalonik97 chłopie do czasu czerwonej nie gralismy nic . Byliśmy tłem dla Chelsea .

0

@Baros1990 nie piję, więc dziękuję. A po drugie obejrzenie poprzedniego sezonu nic mi nie da .
Frenkie ani nie był nigdy dobry w defensywie ani nie był ofensywnym graczem .
Zabierasz mu Pedriego i gość znika .

9

Wiecie jaka jest różnica grać z Frenkiem De Jongiem w składzie a bez niego ? .
Nie ma żadnej . Jak mi ktoś mówi jaki gość nie jest ważny dla Barcelony i w ogóle to zawsze mi się śmiać chce . W defensywie zero i w ofensywie tak samo . Chłop ma piłkę , patrzy przed siebie , widzi 15-20 metrów wolnego miejsca i się odwraca i podaje do tyłu .

2

Czyli wyjdzie 3 ważny mecz i trzecia porażka .

0

@Gall ale 10 bramek w lidze i ważne punkty ratował.

0

@Gall ja bym go zostawił . Już nie tacy piłkarze zamykali kibicom japy xD jak będzie grał jak w zeszłym sezonie to będzie git.

0

@VeB 1899 chłopie tu chcą sprzedawać Olmo bo jest Dro i Fernandez na 10tce xd

2

Ferran na LS to znaczy że gramy bez lewego skrzydła totalnie .
Szkoda ale w drugiej może Rashford , Raphinha , Casado , Olmo na zmianę .

0

@mientusek1407 z naszą obroną xD

0

@Rastafarnianin Rapha pewnie w drugiej połowie wejdzie.

0

@_Synapsy_ tak , to tylko jedna bardzo dobra okazja rywali , gdzie Cubarsiemu przytrafia się to prawie co mecz .
W zeszłym sezonie jak i w tym zbyt dużo bramek idzie na jego konto .

1

@gaucho104 dla mnie bramki Adriano , przeciwko Valencii i chyba Atletico .
Dwa okna ale jedno prawą nogą a jedno lewą.
+ Bramka piętką Luisa Suareza po długim słupku , plecami do bramki , nikt tak chyba jeszcze nie strzelił .

0

@Cule6173737377171 na wrzutki Chelsea Eric na stoperze? Okej xd

0

@yoli chłopie obejrzyj sobie mecz z Bilbao jeszcze raz .
Fajnie że skończyliśmy na 0 z tyłu ale zobacz sobie co zrobił Cubarsi kiedy Viviana uderzał na naszą bramkę główką.
Cubarsi zawalił krycie i nawet w najmniejszy sposób nie utrudnił mu strzalu .
Vivian miał tak dobrą pozycję do strzału że tylko on wie dlaczego uderzył pod poprzeczkę ale w środek bramki ale nigdzie indziej .
Cubarsi to z drobrym rywalem gwarancja straconych bramek .


0

Dla mnie powinien wyjść środek Casado-De Jong - Fermin .

1

@Comentateiro szkoda tylko że zagramy w pierwszym składzie zapewne bez ważnych Pedriego i Raphinhi .

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie , my nie potrzebujemy napastnika do rozgrywania itp .
Lewy sprawdza się w Barcelonie wspaniale a najbliżej do niego Haalandowi . Alvarez potrzebuje koło siebie drugiego napastnika , bez tego nie idzie mu zbyt dobrze .

0

@Jimmydeska zobacz na stronie Betisu ,chociaż u nas w terminarzu też jest podany 6 .
A już patrzyles w serwisie . Ok.

1

@Krzychu102016 7 tygodni to bardzo długo .
Ja lądując idealnie na wykręcone kostce po wysokim wyskoku do główki leczyłem dwa tygodnie .
Raczej bym się wybrał do innego lekarza .

A mojej mamie kiedyś powiedzieli że ma skręconą kostkę i wsadzili nogę w szynę. Po miesiącu się okazało że ma pękniętą piętę na pół.

1

@LeoMessiiBarcaPepa jak Lewy pasuje do dlaczego Haaland miałby nie pasować?

1

@zenoowity archiwovar to gówno

0

@partymaker ostatni raz pamiętam że objechał go Mbappe rok temu . Od tamtego czasu kto go objechał?

1

@626 @Bogan Martin jest dobry w defensywie ale szybcy skrzydłowi objeżdżają go zazwyczaj bez trudu .

1

@626 na szybkie skrzydła i wahadła Martina na bok obrony? Odważnie .

0

@Jersi1 od lat to widać . Jak patrzysz jak tam robią biceps czy inne ćwiczenia czernią to się zastanawiasz czy tam w ogóle ktoś ich instruuje czy karzą iść na siłownię i robić co się podoba xD

0

@4Fabregas4 no szkoda tylko że od Zidane'a , który mówił że Ligę ceni sobie najbardziej xD
Chłopie i jakim gotowcu Ty mówisz? My odpadliśmy z LM z cienkim Juve bez jakichkolwiek argumentów i pomysłu na grę. Gdzie Ty tam gotowca widziałeś?
Połowa kadry z sezonu 18/19 to nie poziom Barcelony . Gdzie Semedo , Umtiti i szamana , Rafinha ,Alcacer , Murillo, Boateng , Alena , Denis Suarez , Munir itp itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?