0

@tbas ale musi grać Laminek żeby pomachać łapami po stracie xd

0

@Maslo nie mówię że nie wskoczy ale aktualnie jest za słaby na pierwszy skład .

0

@FCB24 panie , w dwóch pierwszych sezonach Duńczyk opuścił niecałe 20 spotkań . I był jedynym gościem , który nie popełniał błędów.
Ja wolę Christensena na 10 dobrych spotkań niż Araujo , Garcię, Cubarsiego na cały sezon gdzie babolą co mecz.

0

@xavi890 dokładnie Cubarsi z Inigo odpowiedzialni za amatorską utratę 6 bramek .

0

@xavi890 jakie on ma atuty ? W odbiorze nic nie daje , w ofensywie nic nie daje , kontroli też nie .
Wczoraj akurat był winny bo to dzięki jego wspaniałemu podaniu Chelsea miała okazje na 2:0

0

@mikke tak ogólnie patrząc to jest drugi raz kiedy zawala w LM .
Zeszły sezon idzie tylko i wyłącznie na konto Cubarsiego i Inigo .

0

@suszini ale my mamy szeroką ławkę tylko połowa zawodników to nie ten poziom .
Cubarsi , Araujo , Eric , Martin , Frenkie czy Ferran to nie piłkarze na miarę pierwszego składu .Barcelony

0

@FCB24 Ferran był na ŚO , przy pierwszej bramce dla Chelsea xD

0

@Fake69 w środku wystawiłbym czwórkę pomocników kosztem Ferrana na skrzydle .
Dałbym Casado-Eric-Frenkie-Fermin/Olmo .

0

@pt9 dokładnie.

0

@konajoncek dokładnie , nie mówiąc już o tym że Christensen nie może na treningu wyglądać gorzej niż trójka amatorów jakimi są Cubarsi , Eric i Araujo xD
Nie wiem jaki jest powód ale wolałbym postawić na Casado żeby się rozwijał i grał niz dalej wierzyć w marnego Frenkiego , który jest młodym talentem od 7 lat.

0

@MesQueUnClub_87 i że obrona była dramatyczna poraz kolejny razem ze środkiem pomocy xD

0

@pt9 Eric z Cubarsim zawalają regularnie i budujemy ich dalej w pierwszym składzie xD

0

@betonito nie , nie brakuje mu głębi składu . Jak wystawiasz większość rezerwowych zawodników to nigdy nie funkcjonuje .
Jak Barca gra np w pucharze króla z zespołem z 4 ligi i wygrywa tylko 2:0 to nie znaczy że zawodnicy są słabi .
Po prostu zespół kompletnie nie funkcjonuje bo rezerwowi nie mają między sobą żadnych automatyzmow, zgrania itp .

0

@Fake69 Frenkie bez Pedriego to jest flop .

0

@betonito Pep sobie zapewne wkalkulował porażkę w koszty i nic mu się nie dzieje . W LM 6ste miejsce a piłkarze wypoczęci .

0

@analitykTaktyki jakby krytykować to można przecież całą linię obrony .
Araujo za głupie czerwo , Kounde za to że jest na pokazie mody kozich skór w Turcji a Cubarsi i Balde to w defensywie poziom ekstraklasy .

1

@LOPEZ16 a Bilbao to nie Chelsea tylko kilka razy lepszy zespół?
No mają milion szybkich piłkarzy i dużo lepszy środek pola niż bezbarwne Bilbao ? .
Jego decyzje wystawiania zawodnika , który nie ma dryblingu i jest wolny sprawiły że nie mieliśmy kompletnie lewego skrzydła.
Jak nie masz skrzydłowego to zagrać chociaż środek pola gdzie masz jeszcze Casado i Olmo a nie gościa , który wiesz że sobie tam nie poradzi .
A wystawienie Erica+ Fermina w trójce pomocników gwarantuje Ci kompletny chaos w środku pola .
Jego decyzje doprowadziły do tego że ani nie mogliśmy kreować sytuacji na bokach ani nie mogliśmy spokojnie rozegrać w środku .

1

@LOPEZ16 a czemu mielibysmy nie rozliczać Flicka z tego że byliśmy mega słabo wczoraj . Nawet do czerwonej kartki byliśmy cience a jego decyzje jak Eric na FM czy Ferran na skrzydle to porażka.

0

@olejtm Kounde na stoperze to jak Eric Garcia , kompletna niepewność.

1

@Deathwing112 PSG też bo klepane że ledwo się załapali do dalszej fazy LM a potem wygrali LM xD

0

@Huck kot piłkarz ? W czym oj jest kotem?

2

@Messibestplayerintheworld De Jong to jest po prostu przecietny piłkarz , bez Pedriego chłopa nie ma .

0

@Marcelinho99 napastnik żyje z podań , widziałeś jakieś do Lewego wczoraj?

1

@karolax10 z całym szacunkiem ale półfinał to nam zawaliła para Cubarsi-Inigo w amatorski sposób dając strzelać Interowi 6 bramek .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@olejtm tak naprawdę to oprócz Kounde w formie na PO to nie mamy ani jednego aktualnie zawodnika w obronie , który powinien tu grać .
Eric zadaniowiec ale na stoperze po prostu cienias .
Cubarsi cienki jak sik pająka , w dodatku nie ma się od kogo uczyć.
Araujo na odpały.
Christensen plecy go bolą .
Balde szybki ale wiecznie spóźniony a w ataku IQ na poziomie 10 .
Aston Martin w obronie dobry ale z szybkimi skrzydłowymi sobie nie radzi bo motorycznie jest zbyt wolny a w ataku daje tyle co @Luciano99 daje @Kessie w dniu wypłaty.

0

@Luciano99 @Katalonik97 tak ale też decyzje Flicka zdecydowały że Chelsea wjeżdżała w nasze pole karne bez problemu , nie mieliśmy kontroli w środku a w ataku kompletnie nie istnieliśmy .

2

@Luciano99 zgadzam się do Araujo ale patrząc na całokształt naszej gry z wczoraj i biorąc pod uwagę że zmiennicy nic nie wnieśli, to uważam że i tak byśmy to spotkanie przegrali .

1

@Katalonik97 jak grasz beznadziejnie to nie wygrasz i 11vs11 .
Nas Club Brugge jechał tak skrzydłami że był dramat a w tym meczu byliśmy bezzebni w ataku i standardowo beznadziejni w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?