ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kejdzi nie ale na pewno podejrzewają socios Barcelony o próbę sprzedaży biletów dla kibiców Eintrachtu . Jak to miało miejsce kilka lat temu.
1
@Bocheno1 trzeba Cię spalić zanim zniesiesz jaja.
1
@partymaker oprócz tego że co drugi charakter będzie homo to gorsze jest to że jak Netflix przejmie wszystko to sobie będzie windował ceny jak mu się spodoba .
Na szczęście już od dawna nie oglądam nic od tych firm tylko torrencik .
1
@lajcior tak , z tego też miałem niezłą bekę xD
0
Gdzieś mi się wyświetliła rolka z bramką Olmo z Atletico i to co mnie rozbawiło to to , że po bramce gość upada i śmichy chichy a potem podbiega do niego Raphinha celebrując bramkę i nogą dociska mu ramię to ziemi i nagle Olmo ma grymas na twarzy xDD
3
@ranger3120 to prawie tak jak z De Jongiem , tylko on nie ma urazów tylko po prostu gra ujowo a potem jeden super mecz na 15 xD
2
@July_6_BcN masz grzywkę jak brazylijski Ronaldo? Wtedy to nie trudne .
Joke.
0
@blondasek ale właśnie to że wystąpił w 39 meczach w poprzednim sezonie już zaprzecza Twojemu zdaniu że go nie ma pół sezonu . Jeszcze z dopiskiem ,, realnie".
Olmo był bardzo ważnym zawodnikiem w poprzednim sezonie , bez którego Ligi byśmy nie zgarnęli .
Aktualnie nie mamy zawodnika poza chyba Raphinhą i Joanem Garcią na którym można planować drużynę.
Obrona jest tragiczna, De Jong niespełniony talent , który bez Pedriego nic nie potrafi . Fermin też łapie urazy ostatnio . Pedri się trzyma ale ma więcej opuszczonych meczów przed kontuzję w swoim wieku niż Olmo w całej karierze .
Yamal nierówny ale wiadomo , to dziecko jeszcze .
Casado nierówny ale dopiero drugi sezon w seniorskiej lidze.
Ferran potencjał max na rezerwowego a Robert ma już swoje lata.
1
@wacha93 w poprzednim sezonie Olmo wystąpił w 39 meczach , więc wątpię żeby była to ponad połowa .
Bardziej bym się martwił pensją Araujo czy De Jonga.
0
@insp1re ja nie jestem do końca przekonany . My w pierwszej połowie potrafiliśmy oddać jeden strzał a Yamal był schowany do kieszeni , nie było Pedriego czy Raphinhi i nie miał kto tam ogarniać . Eric odebrał 3 piłki w 90 minut.
A Ferran na skrzydle to też wina Flicka .
0
@Azrik nie reklamuje sobie niczego bo to jak Messi grał w tamtym czasie możesz sobie obejrzeć i po tym co grał i w jakiś sposób grał a nie o liczbach .
Nie będę porównywał tego czy Messi był gorszy dlatego bo nie był podstawowym zawodnikiem w wieku 17 lat ( był w wieku 18 lat ) w Barcelonie gdzie na swojej pozycji miał Giuly'ego będącego drugim najlepszym strzelcem drużyny , gdzie jeszcze doznał kontuzji z Yamalem i kadrą na dzisiaj .
0
@Gall oczywiście że liczby nie potwierdzają bo były inne czasy .
Messi nie wchodził do składu kiedy Barca nie miała kasy i dobrych zawodników, tylko był po prostu kozakiem .
Liczby liczbami , dla mnie po prostu był lepszy bo piłki jakie grał do partnerów nie były w niczym gorsze od tych Yamala .
W dodatku Messi w jego wieku był bardzo silny na nogach , nie łatwo było go skasować a drybling robił na takiej szybkości że głowa mała.
Yamala często lekko dotkniesz i już macha rękami do sędziego co trochę mnie irytuje w jego zachowaniu.
Poza lepszymi liczbami Yamal nie ma nic , czego nie miał Messi.
@Azrik oczywiście i gość jechał z Makelele i Cole'm jak z juniorami .
0
@Azrik zobacz sobie co Messi robił w sezonie 2005/06 a nie patrz na statystyki . Zobacz jak grał przeciwko Chelsea i innym zespołom w tym sezonie.
2
@Sysia11 według Transfermarkt przyszedł za 30 a poszedł za 25.
1
@Sysia11 gdzieś z 35 chyba.
0
@Gall ale ja nie mam problemu . Po prostu widziałem co robi młody Messi i jak dla mnie był lepszy. Miał jeszcze lepszy drybling i był szybszy od Yamala .
24
@dge21 w gruncie rzeczy to nie jesteś dobrym chłopakiem tylko zerem i może umysłowo dzieckiem , skoro nie miałeś odwagi powiedzieć dziewczynie że nic to niej nie czujesz i marnowałeś komuś lata życia xD
Chociaż skoro ona daje Ci po tym jeszcze szansę to może jest jeszcze głupsza od Ciebie xD
18
@xavi890 ostatnio łaził po boisku bez .
1
@Derean nie będziemy płakać my też graliśmy sporo z kontuzjami .
2
@MessiForeverTheBest ja nie mam , wszystko śmiga .
0
@PeRRy nawet więcej , one były kozackie moim zdaniem . Co jakiś czas sicagam BFME1 żeby pograć .
I tak jak miliony ludzie czekam na remaster Powrotu Króla .
2
@lajcior setka to się rozejdzie przed przeżegnaniem wodą święconą.
0
@PeRRy dobrze ale to oni publikowali najlepsze gry ze świata LOTR.
1
@Katalonik97 oczywiście że był taki wonderkid .
Messi w wieku 17-18 lat był lepszy i na wysokim poziomie mijał często lepszych rywali niż tych tu z Atletico .
4
@Fake69 karny za kopnięcie Srny w plecy , brak karnego z Atletico gdzie Ramos jak dostał w rękę to zaczął udawać że brzuch go boli , tych kompilacji można wymieniać z każdego okresu istnienia tego klubu xD
Z Betisem to gdzieś o metr , to samo z Valencią później xD
11
Ale to będzie mile oglądanie .
Tym bardziej że są godzinne filmy z ewidentnyki pomyłkami na korzyść Realu z tych lat i na bank żadnego takiego zagrania tam nie będzie xD
0
@Lordzi Van Dijk to do Burnley może iść .
1
@Fog_W_1899 nie liczę na nic . Odkąd gier ze świata LOTR nie robi EA to wychodzi samo gówno .
Ostatnią dobrą grą była Bitwa o Śródziemie 2 .
Był jeszcze Conquest i wizualnie top ale cała gra była na jedynie kilka godzin .
0
@Fog_W_1899 albo Triple H i Motorhead grający King of King z uroczymi pierwszymi słowami ,, na kolana psy" .
1
@FCBparasiempre w defensywie żaden mecz z tego sezonu nie napawa optymizmem.
@ranger3120 i co z tego skoro to i tak nie przeszkodziło Atletico w stworzeniu sobie bardzo groźnych sytuacji .