- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
0
Ej ma tu ktoś takie poczucie że jakby robił wszystko żeby zostać piłkarzem to teraz klepałby sobie przynajmniej w Ekstraklasie? Wiem, za chwile ktoś powie że na wfie czy w klubie lokalnym to każdy sobie mógł kopać, ale tak samo mówiliby ziomki z Afryki dajmy na to Droga, czy jakiegokolwiek innego zakątka świata gdyby nie poszli do jakiegoś klubu, na testy itp. Jak sobie przypomnę co ja robiłem na boisku, jaki miałem luz, wizję, technikę, drybling.. Mieliśmy u siebie trenera z przeszłością i kontaktami w akademii Górnika Zabrze i pojawił się nawet jakiś temat ale potem się wszystko rozpadło i skończyła się piłka. No i też mając te 9, 10 czy więcej lat każdy mi skutecznie podcinał skrzydła gadkami że gdzie ja się tam nadaje, a po co, a ja z tobą nie będę jeździć. No i tak sobie teraz mogę tylko sprzed ekranu z excelem wyobrażać co by było xd
0
@Czyhrynski nie wiem ale czasami jak patrzę jakie błędy techniczne robią piłkarze w ekstraklasie to nawet w niższych ligach takich nie ma .
0
@Czyhrynski Talent to nie wszystko. Potrzebne są jeszcze inne czynniki jak zaangażowanie (w przypadku młodych zawodników też ich rodziców), pracowitość czy aspekty fizyczne. A i tak można doznać urazu który skończy ci karierę, zanim się ona tak naprawdę zacznie
1
@MessiForeverTheBest no ale to juz jest kwestia tego co by było gdyby. Mi chodzi o to ze nawet nie podjalem tematu, ale tez co ja moglem zrobic sam jako gowniak z podstawowki czy potem gimnazjum jak sie na wsi mieszkalo ;p
1
@Czyhrynski Chyba wielu z nas miało podobnie :) Od 6 roku życia tylko treningi i piła, od żaków zaczynając a kończąc na młodzikach. Przyszły lata nastoletnie, imprezy, koledzy, dziewczyny to i piłka przestała mieć znaczenie niestety. Chociaż ja przerzuciłem się na gitarę i teraz z powodzeniem nawet na tym zarabiam, można powiedzieć, więc chyba nie jest tak tragicznie z pasjami, pomimo, że rodzice w ogóle nie pchali mnie w żadnym kierunku i jakoś nie wspierali poza tym, że finansowo pomagali.
0
@Czyhrynski Ja bym grał w Barcelonie jakby mi się chciało