0

Pes 18 , Fifa to zwykły arcade dla dzieci gdzie każde podanie czy wrzutka Ci wyjdzie . Pes bardziej jako symulator i napewno trudniejszy .

0

Za stary a pewnie kasy trza by wyłożyć .

0

A najbliższych dwóch okienkach napewno pozyskamy jakiegoś środkowego pomocnika i z rzędu będzie grał więcej niż Denis .
Tak jak Paco , Vidal , Gomes czy Deulo mogą mieć pierwszy skład w Valencii czy Sevilli ale u nas będą jedynie rezerwowymi i to się nie zmieni . Nie mają na tyle umiejetnosci by zagościć na stałe w pierwszym zespole .

0

I dlatego nadaje się na idealnego rezerwowego a nawet w obliczu nieudolności Deulofeu powinien grać więcej jego kosztem .

0

Ta , Paco Jemez lubi wesoły futbol , jak do tego dodasz Lemosa na stoperze czyli bombe zegarową to będą zbierać baty talie jak teraz .

0

Gomes przynajmniej nie traci bezrozumnie piłek jak Deulofeu .

1

Tak Real Madryt przyjmujący przegraną na klatę , bez frustracji itp. Ciekawe , bo co innego pokazywali Ramos , Pepe , Marcelo , Arbeloa , Xabi Alonso i Ozil .

0

To w finale PK chcę Formenterę .

3

VERMINATOR!

0

Zgadzam się .

6

Piłlarz dobry ale jak mowił Pirlo ,, gra się głową " a to u Gerarda szwankuje .

7

5:0 z Realem w rocznicę 5:0 z Realem HEHEHEH

0

Jestem ciekaw za co dałbyś go na plus ? W akcjach Murcii jego stroną zawsze spóźniony , proste błędy techniczne i jedno wejście w ofensywie zakończone niecelnym podaniem .

0

Semedo na plus ? Ty ogladasz mecz wogóle ?

0

Mam nadzieję że przynajmniej dziś Semedo nie będzie objeżdżany .

0

Komentarz usunięty

2

Rakitić zawinił przy bramce ? A to zabawne . Rakitić akurat stał tam gdzie miał stać i zawodnik mający piłkę nie mógł zejść do środka bo tam stał Chorwat .
Kluczowe natomiast było ustawienie Semedo i Umtitiego , pierwszy z nich powinien mieć świadomość że musi zbiegać za zawodnikiem , który znajduje przy linii i że w momencie podania nie będzie spalonego . Semedo niestety próbował interweniować na raz a to było najgorsze co może być .
A co do Umtitiego to chyba zapomniał że nie gra w parze z Pique i zostawił sektor boiska , którym on miał się zająć w tym meczu , zorientował się niestety za późno .

Najbardziej śmieszy mnie fakt że strzelił gość , którego krył Vermaelen ( chociaż wiem ile grał Belg i nie mam wielkich pretensji do niego ) i przy nim w opisie piszę się ,, ohh szkoda że się spóźnił " a największą wine zrzuca się po części na Rakitica . KABARET .

15

To że dla takiego klubu jak Real i kibiców , którzy przyszli aby obejrzeć to spotkanie z trzecioligowcem to goleada powinna być normalnością . Zwłaszcza przed własną publicznością .

0

Ja nie krytykuję Gomesa , jestem poprostu zaskoczomy takim obrotem spraw .

0

Powołany Roberto , który miał wrócić 2 tygodnie później niż Gomes , który nie jest powołany .

0

Po w miarę obiecującym początku jest objeżdżany jak junior . Mam nadzieję że się ogarnie .

1

Skoro jest tak głupi to nie na salę operacyjną tylko do psychiatryka .

28

Za Espanyolem , najlepiej jakby spadli odrazu o trzy ligi niżej .

11

Alba nadaje się tylko do zejść z boku boiska , poza tym przy braku jakiegokolwiek dryblingu byłby bezużyteczny .

0

To jakieś zaskoczenie ? Bayern wie jak zarządzać finansami .

0

Śmieszy mnie fakt iż niektórzy dopatrują się tu błędy Rakitica .
Główny i najbardziej karygodny błąd popełnia tutaj Semedo bo nie powinien próbować interweniować na raz tylko zejść niżej za skrzydłowym .
Przecież każdy wiedział że jak piłka przejdzie to nie będzie spalonego i narazi nas na groźną sytuację , niestety poza Semedo .
Potem jeszcze doszło złe ustawienie Umtitiego i straciliśmy bramkę .

0

1 miejsce jest zarezerwowane dla Figo .

0

Kto widział ? Alba 50 metrów od bramki ? Sędzia główny podejmuje decyzje takie jakie przekaże mu sędzia liniowy . Jest tak przy spalonych , przy faulach blisko bocznej linii i przy sytuacjach stykowych czy piłka przekroczyła linię .
Od tego jest sędzia LINIOWY .

1

Jeśli Villanueva to był sędzia główny to za co niby ma być ukarany ? To sędzia liniowy powiniem zostać ukarany .

1

Jak ja bym chciał Alexisa spowrotem .
Alexis-Suarez-Dembele i za nimi Messi ... marzenie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?