ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pes 18 , Fifa to zwykły arcade dla dzieci gdzie każde podanie czy wrzutka Ci wyjdzie . Pes bardziej jako symulator i napewno trudniejszy .
0
Za stary a pewnie kasy trza by wyłożyć .
0
A najbliższych dwóch okienkach napewno pozyskamy jakiegoś środkowego pomocnika i z rzędu będzie grał więcej niż Denis .
Tak jak Paco , Vidal , Gomes czy Deulo mogą mieć pierwszy skład w Valencii czy Sevilli ale u nas będą jedynie rezerwowymi i to się nie zmieni . Nie mają na tyle umiejetnosci by zagościć na stałe w pierwszym zespole .
0
I dlatego nadaje się na idealnego rezerwowego a nawet w obliczu nieudolności Deulofeu powinien grać więcej jego kosztem .
0
Ta , Paco Jemez lubi wesoły futbol , jak do tego dodasz Lemosa na stoperze czyli bombe zegarową to będą zbierać baty talie jak teraz .
0
Gomes przynajmniej nie traci bezrozumnie piłek jak Deulofeu .
1
Tak Real Madryt przyjmujący przegraną na klatę , bez frustracji itp. Ciekawe , bo co innego pokazywali Ramos , Pepe , Marcelo , Arbeloa , Xabi Alonso i Ozil .
0
To w finale PK chcę Formenterę .
3
VERMINATOR!
0
Zgadzam się .
6
Piłlarz dobry ale jak mowił Pirlo ,, gra się głową " a to u Gerarda szwankuje .
7
5:0 z Realem w rocznicę 5:0 z Realem HEHEHEH
0
Jestem ciekaw za co dałbyś go na plus ? W akcjach Murcii jego stroną zawsze spóźniony , proste błędy techniczne i jedno wejście w ofensywie zakończone niecelnym podaniem .
0
Semedo na plus ? Ty ogladasz mecz wogóle ?
0
Mam nadzieję że przynajmniej dziś Semedo nie będzie objeżdżany .
0
Komentarz usunięty
2
Rakitić zawinił przy bramce ? A to zabawne . Rakitić akurat stał tam gdzie miał stać i zawodnik mający piłkę nie mógł zejść do środka bo tam stał Chorwat .
Kluczowe natomiast było ustawienie Semedo i Umtitiego , pierwszy z nich powinien mieć świadomość że musi zbiegać za zawodnikiem , który znajduje przy linii i że w momencie podania nie będzie spalonego . Semedo niestety próbował interweniować na raz a to było najgorsze co może być .
A co do Umtitiego to chyba zapomniał że nie gra w parze z Pique i zostawił sektor boiska , którym on miał się zająć w tym meczu , zorientował się niestety za późno .
Najbardziej śmieszy mnie fakt że strzelił gość , którego krył Vermaelen ( chociaż wiem ile grał Belg i nie mam wielkich pretensji do niego ) i przy nim w opisie piszę się ,, ohh szkoda że się spóźnił " a największą wine zrzuca się po części na Rakitica . KABARET .
15
To że dla takiego klubu jak Real i kibiców , którzy przyszli aby obejrzeć to spotkanie z trzecioligowcem to goleada powinna być normalnością . Zwłaszcza przed własną publicznością .
0
Ja nie krytykuję Gomesa , jestem poprostu zaskoczomy takim obrotem spraw .
0
Powołany Roberto , który miał wrócić 2 tygodnie później niż Gomes , który nie jest powołany .
0
Po w miarę obiecującym początku jest objeżdżany jak junior . Mam nadzieję że się ogarnie .
1
Skoro jest tak głupi to nie na salę operacyjną tylko do psychiatryka .
28
Za Espanyolem , najlepiej jakby spadli odrazu o trzy ligi niżej .
11
Alba nadaje się tylko do zejść z boku boiska , poza tym przy braku jakiegokolwiek dryblingu byłby bezużyteczny .
0
To jakieś zaskoczenie ? Bayern wie jak zarządzać finansami .
0
Śmieszy mnie fakt iż niektórzy dopatrują się tu błędy Rakitica .
Główny i najbardziej karygodny błąd popełnia tutaj Semedo bo nie powinien próbować interweniować na raz tylko zejść niżej za skrzydłowym .
Przecież każdy wiedział że jak piłka przejdzie to nie będzie spalonego i narazi nas na groźną sytuację , niestety poza Semedo .
Potem jeszcze doszło złe ustawienie Umtitiego i straciliśmy bramkę .
0
1 miejsce jest zarezerwowane dla Figo .
0
Kto widział ? Alba 50 metrów od bramki ? Sędzia główny podejmuje decyzje takie jakie przekaże mu sędzia liniowy . Jest tak przy spalonych , przy faulach blisko bocznej linii i przy sytuacjach stykowych czy piłka przekroczyła linię .
Od tego jest sędzia LINIOWY .
1
Jeśli Villanueva to był sędzia główny to za co niby ma być ukarany ? To sędzia liniowy powiniem zostać ukarany .
1
Jak ja bym chciał Alexisa spowrotem .
Alexis-Suarez-Dembele i za nimi Messi ... marzenie .