0

Ale tu nikt nie krytykuję Valverde tylko Deulofeu , Suareza , Semedo i sędziego . I wszyscy na to zasłużyli .

0

To był błąd Semedo , nie powinien próbować interweniować tylko zbiegać za zawodnikiem biegnącym przy linii .

0

Przecież Vidal zagrał dobrze o co Ci chodzi ?

4

Deulofeu zły bo nie ma rozumu , nic się nie zmieniło odkąd odszedł na wypożyczenia .

1

Dzisiejszy mecz pokazuję dobitnie po co Barca sprowadziła Deulofeu za 7 mln euro .



Żeby go sprzedać za więcej , bo napewno nie do kontynuowania kariery na Camp Nou .

0

Ja też .

5

Na plus:

- Messi
- Iniesta
- Ter Stegen
- Alba
- Umtiti
Na minus:
- Semedo
- Luis Suarez
- Deulofeu
I jeszcze mały plusik po zmianie dla Vidala i ogólnie dla Vermaelena , nie było widać wogóle po nim że nie gra w podstawie od dawna , przy bramce bez szans , najbardziej zawalił Semedo .

1

Akurat Vidal zagrał dobre minuty .

13

Bo tutaj większość uważa że jak ktoś nie ma takiej techniki jak Iniesta czy Messi to znaczy że jest drewniany ...

2

Vermaelen pierwszy raz w wyjściowym składzie w meczu ligowym od 624 dni.

0

Dobrze , mamy ofensywną ławkę rezerwowych .

0

Spokojnie , Valencia jest dobra w ofensywie ale traci też wiele bramek i mam nadzieję że my strzelimy ich więcej .

1

No i baja.

7

Szkoda że nie napisałeś kogo to słowa .

0

Pamiętam ten mecz z 30 listopada , ależ mi się gęba cieszyła wtedy :D

8

Z Neymarem też mówił prawdę , kiedy poinformował zarząd o odejściu . A większość ludzi cisnęła ich że mieli tyle czasu żeby znaleźć zastępcę .

1

Ja tam wolę Paco Alcacera w składzie . Jak wyjdziemy tylko dwójką Leo i Suarez z przodu to jest za mała siła ofensywna .
W dodatku Paulinho lepiej gra jako joker , wchodzący na ostatnie 20 minut gry .

1

Przecież on tylko rozgrzewa drugiego bramkarza xd

1

Jak przesuniesz Messiego na 9tke za 2-3 lata to on będzie tam najlepszy :D

0

Hejtować jedynie w takiej dyskusji jak tutaj . Nie udzielam się publicznie na ich temat .
Dla mnie to jest poprostu nienormalne i w tym świecie jeszcze więcej głupot będzie legalizowanych tak jak przykład dał Al Fayed z adopcją .

14

Ja też dalej hejtuje homoseksualistów i wątpię że rodzisz się jako homoseksualista , poprostu później coś się dzieje że jest z Tobą nie tak jak trzeba .

1

Szkoda że za Messiego nic nie dostaniemy w zimowym okienku .

1

Skąplikowane ? :D

0

Goretzka ? Takich pilkarzy jak on jest wielu . Zwykły przeciętniak .

0

Źlw na nim wyszliśmy ? To głupota zarządu i trenera że Arda nie gra .

4

Asyst nie da się zakłamać , Ozil tak czy tak należy do topu jeżeli chodzi o asysty i kluczowe podania .

2

Wina w transferze Ardy stoi jedynie po stronie zarządu . Jak Arda grał na skrzydle za Neymara to nabijał statystyki i nigdy nie zawodził . Gość zrezygnował z Vidalem z połowy roku gry a po sezonie okazuje się że nie zagra nawet minuty bo trener go nie chce i dziwią się że on nie chce odejść .
Dziwne bo teraz przechodzimy czesto do formacji 4-4-2 gdzie Arda czuł się jak ryba w wodzie .

14

Teraz niska liczba straconych bramek to zasługa Ter Stegena . Z Valdesem w składzie zazwyczaj zawsze to była zasługa linii obronnej i wcześniej nie dopuszczała do tak dużej ilości groźnych sytuacji co teraz .

0

Niewiem ale polecam ten serial .Skończyłem ostatnio oglądać i jest spoko .

0

Ja w pełni zaakceptuję tylko 3 transfery . Griezmanna , Coutinho lub Alexisa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?