ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tu nikt nie krytykuję Valverde tylko Deulofeu , Suareza , Semedo i sędziego . I wszyscy na to zasłużyli .
0
To był błąd Semedo , nie powinien próbować interweniować tylko zbiegać za zawodnikiem biegnącym przy linii .
0
Przecież Vidal zagrał dobrze o co Ci chodzi ?
4
Deulofeu zły bo nie ma rozumu , nic się nie zmieniło odkąd odszedł na wypożyczenia .
1
Dzisiejszy mecz pokazuję dobitnie po co Barca sprowadziła Deulofeu za 7 mln euro .
Żeby go sprzedać za więcej , bo napewno nie do kontynuowania kariery na Camp Nou .
0
Ja też .
5
Na plus:
- Messi
- Iniesta
- Ter Stegen
- Alba
- Umtiti
Na minus:
- Semedo
- Luis Suarez
- Deulofeu
I jeszcze mały plusik po zmianie dla Vidala i ogólnie dla Vermaelena , nie było widać wogóle po nim że nie gra w podstawie od dawna , przy bramce bez szans , najbardziej zawalił Semedo .
1
Akurat Vidal zagrał dobre minuty .
13
Bo tutaj większość uważa że jak ktoś nie ma takiej techniki jak Iniesta czy Messi to znaczy że jest drewniany ...
2
Vermaelen pierwszy raz w wyjściowym składzie w meczu ligowym od 624 dni.
0
Dobrze , mamy ofensywną ławkę rezerwowych .
0
Spokojnie , Valencia jest dobra w ofensywie ale traci też wiele bramek i mam nadzieję że my strzelimy ich więcej .
1
No i baja.
7
Szkoda że nie napisałeś kogo to słowa .
0
Pamiętam ten mecz z 30 listopada , ależ mi się gęba cieszyła wtedy :D
8
Z Neymarem też mówił prawdę , kiedy poinformował zarząd o odejściu . A większość ludzi cisnęła ich że mieli tyle czasu żeby znaleźć zastępcę .
1
Ja tam wolę Paco Alcacera w składzie . Jak wyjdziemy tylko dwójką Leo i Suarez z przodu to jest za mała siła ofensywna .
W dodatku Paulinho lepiej gra jako joker , wchodzący na ostatnie 20 minut gry .
1
Przecież on tylko rozgrzewa drugiego bramkarza xd
1
Jak przesuniesz Messiego na 9tke za 2-3 lata to on będzie tam najlepszy :D
0
Hejtować jedynie w takiej dyskusji jak tutaj . Nie udzielam się publicznie na ich temat .
Dla mnie to jest poprostu nienormalne i w tym świecie jeszcze więcej głupot będzie legalizowanych tak jak przykład dał Al Fayed z adopcją .
14
Ja też dalej hejtuje homoseksualistów i wątpię że rodzisz się jako homoseksualista , poprostu później coś się dzieje że jest z Tobą nie tak jak trzeba .
1
Szkoda że za Messiego nic nie dostaniemy w zimowym okienku .
1
Skąplikowane ? :D
0
Goretzka ? Takich pilkarzy jak on jest wielu . Zwykły przeciętniak .
0
Źlw na nim wyszliśmy ? To głupota zarządu i trenera że Arda nie gra .
4
Asyst nie da się zakłamać , Ozil tak czy tak należy do topu jeżeli chodzi o asysty i kluczowe podania .
2
Wina w transferze Ardy stoi jedynie po stronie zarządu . Jak Arda grał na skrzydle za Neymara to nabijał statystyki i nigdy nie zawodził . Gość zrezygnował z Vidalem z połowy roku gry a po sezonie okazuje się że nie zagra nawet minuty bo trener go nie chce i dziwią się że on nie chce odejść .
Dziwne bo teraz przechodzimy czesto do formacji 4-4-2 gdzie Arda czuł się jak ryba w wodzie .
14
Teraz niska liczba straconych bramek to zasługa Ter Stegena . Z Valdesem w składzie zazwyczaj zawsze to była zasługa linii obronnej i wcześniej nie dopuszczała do tak dużej ilości groźnych sytuacji co teraz .
0
Niewiem ale polecam ten serial .Skończyłem ostatnio oglądać i jest spoko .
0
Ja w pełni zaakceptuję tylko 3 transfery . Griezmanna , Coutinho lub Alexisa .