ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić zagrał jedno z lepszych spotkań a ,, dzik " Semedo w ostatnich spotkaniach gra jak junior , więc ławka nikogo tutaj nie dziwi .
0
Pewnie nawet meczu nie oglądał skoro pisze takie głupoty .
6
Brawa dla sędziów nieuznane 2 prawidłowo strzelone bramki , które kosztują nas 4 punkty .
0
Aha to według Ciebie nie ma problemów z gra Pique , prawych obrońców i rywale mają wielkie problemy ze stworzeniem sobie sytuacji tak ? Bo ja uwazam ze ratuje nas genialna forma ter Stegena , jesli bedzie mial spadek formy to w kazdym keczu bedziemy tracic bramki .
0
Standardowa gra Barcy w tym sezonie . Chaos w obronie , przeciwnicy z łatwością dochodzą do pozycji strzeleckich a w ataku wesoły futbol , po co strzelać w dobrej sytuacji lepiej podam do kogoś z moich krytych ziomeczków .
Sędzia jak zwykle się popisał , zesłać gnoja do łagrów .
7
Sędzia mu lekko pomógł się zaciąć :D
0
Ja złamałem obojczyk pod koniec sierpnia i kisze na l4 do 4 stycznia :D
0
Udostępnione , bardzo smutna historia , naprawdę współczuję . Życzę Wam dużo siły .
0
Wole Alcacera niż Paulinho bo środek pomocy i tak im zniszczymy .
0
Lineage 2.
1
A co z jego statystykami jest nie tak ? Bo poruszyłem ten temat w pierwszym komentarzu ? Więc chyba go nawet nie przeczytałeś .
0
Alexis nie pasował do Barcy ... on jedynie pod nieobecność Messiego ciągnął Barcelone razem z Neymarem , zaliczając 19 bramek i 11 asyst .
1
Ale niech ma więcej przerzutów czy podań , nie wpadło Ci może w oko to że każda piłka oddawana jest jak najszybciej do Messiego ? Że nasza pomoc musi mu jak najszybciej dostarczyć piłkę ? w Realu tego nie mają bo Ronaldo , Bale czy Asensio im nie rozegrają , jedynym takim piłkarzem jest Isco .
W dodatku zauważ styl Realu , który opiera się na tysiącu wrzutek , w związku z tym że mają piłkarzy dobrze grających głową każda piłka na głowie innego zawodnika jest liczona jako kluczowe podanie .
Mniejsza ilość przerzutów nie czyni z Rakitića tak złego piłkarza jak go tu nazywają co napisałem w pierwszym poście .
0
Semedo niech odpocznie bo po fantastycznym początku mocno spuścił z tonu , zresztą kto wie może jednak zastąpi go Vidal choć to mało prawdopodobne .
1
Tak tylko że Modrić gra na pozycji naszego Iniesty i to Andres jest naszym architektem gry czy Messi , któremu Ivan bardzo szybko dostarcza piłki . Zresztą Rakitić u nas jest również pod grą , co chwilę jest pezy piłce , w wielu momentach pokazuję się do gry i wykonuje sporo przerzutów czy podań mijających drugą linię przeciwnika . W dodatku Real to całkowicie inny styl gry , więc bardziej starałem się przytoczyć statystyki do Kroosa .
@zaqu za błędy krytyka oczywiście uzasadniona , tak ma być , żaden pilkarz się ich nie wystrzega , dlatego krytyka spadała również na Pique , Suareza , Deulofeu czy Semedo .
6
City raczej nie żałuje ściągnęli Davida Silvę , który wykręca u nich bardzo konkretne liczby i jest jednym z najlepszych piłkarzy w Premier League .
9
Nie da się ostatnio niezauważyć narzekania a także chęci jak najszybszego pozbycia się Ivana Rakitica z naszego zespołu .
Wiele osób określa jako piłkarza bezużytecznego , drewnianego , podającego większość razy do tyłu .
Pojawiają się hasła że Ivan nie ma startu do środka pola jakim dysponuje Real Madryt i żałuję że nie udało się ściągnąć np. Toniego Kroosa za 25 mln .
Niestety większość rozpieszczonych użytkowników uważa że jeżeli nie jesteś szybki jak Messi to jesteś wolny , jeśli nie prowadzisz piłki z taką klasą jak Iniesta to jesteś słaby technicznie , jeśli nie używasz tricków to jesteś drewniany a jeśli masz prawie 90 procentową celność podań to znaczy że podajesz do tyłu .
Wiadomo że każdy by chciał żeby Ivan prezentował się jak za czasów Sevilli ale trzeba zauważyć że Chorwat jest ustawiony na innej ( bardziej cofniętej ) pozycji niż w Sevilli , jest graczem drugoplanowym po Messim i Inieście a po odejściu Alvesa piłkarze grający na prawej stronie również nie ułatwiają zadania do rozegrania ( Semedo , Deulofeu czy grający nie na swojej pozycji Alcacer ).
W dodatku co najlepsze Rakitić w ciągu ostatnich 3 sezonów całkowicie miażdży statystykami Lukę Modrića jeśli chodzi o liczbę bramek i asyst i ma bardzo porównywalne do Toniego Kroosa .
-Ivan Rakitić : sezon 17/18 ( 1 bramka 3 asysty ) , sezon 16/17 ( 8 bramek , 5 asyst ) , sezon 15/16 ( 9 bramek , 4 asysty ) , sezon 14/15 ( 7 bramek , 8 asyst ) .
-Luka Modric : sezon 17/18 ( 1 bramka , 1 asysta ) , 16/17 ( 1 asysta , 3 bramki ) , 15/16 ( 3 bramki , 5 asyst ) , 14/15 ( 1 bramka , 4 asysty ) .
-Toni Kroos : sezon 17/18 ( 1 bramka , 2 asysty ) , 16\17 ( 4 bramki , 13 asyst ) , 15/16 ( 1 bramka , 12 asyst ) , 14/15 ( 2 bramki , 10 asyst ).
Wychodzi na to że mimo iż nie gra tak ładnie jak Iniesta ( koło którego gra cały czas ) , czy na swojej optymalnej pozycji to jednak może się obronić statystykami czy walką , której również nie da mu się odmówić . W dodatku jego najlepszy atut ( strzał z dystansu czy wejście w pole karne z drugiej linii ) jest lekko tłumiony przez nasz styl , gdyż wolimy wchodzić z piłką do bramki a także przez jego pozycję gdyż nie jest najwyżej ustawionym piłkarzem w naszej drugiej linii .
Nie jestem jakimś wielkim obrońcą naszych piłkarzy ale niektóre komentarze poprostu wołają o pomstę do nieba . I niech mi ktoś nie wyskakuje że statystyki nie grają bo zaliczał bramki ( kilkukrotnie z Juventusem , City , Bayernem , Realem Madryt , Atletico , Sevillą czy Bilbao i również z nimi asystował ) więc nabija je ze słabszymi jak i silniejszymi rywalami .
Więc jak się okazuje jednak Ivan ma się czym wybronić i również znaczy i silę tego zespołu .
0
Tak samo było szkoda Marqueza , Milito , Abidala czy Puyola .
0
To ja już wolę Ozila .
16
Porównywanie Suareza i Alenii do Coutinho śmieszny żart .
Każdy sprowadzony środkowy pomocnik będzie grał z góry więcej niż Denis , mogę się założyć a co do Alenii to niewiadomo co z niego będzie , dobrze prezentuję się ligę niżej ale jego zejścia na lewą nogę są bardzo przewidywalne i nie wiadomo jak będzie mu szło na poziomie pierwszej ligi .
2
Trza było ściągnąć Davida Silve za grosze lata temu .
1
Większość Ci tu powie że to piłkarz drewniany , nieprzydatny , co on robi u nas w składzie ? Przecież nie ma co go wogóle porównywać z takim Modriciem .
A prawda jest taka że Rakitić ma już tyle asyst co Luka w całym poprzednim sezonie i w każdym z sezonów bije go statystykami .
No ale jak nie prowadzi ładnie piłki jak Iniesta to znaczy że jest słaby i drewniany .
4
Za dużo wymagasz :D
0
Puchar Króla raczej nie dla bukmacherów w tej kolejce :D
2
No to chyba że liczysz małą liczbę minut jako niewypał . Myślałem że liczy się forma .
0
Nikogo , żaden z tych piłkarzy nie zasługuje na więcej niż 10/15 minut w tym meczu . Mamy teraz zbyt szeroką kadrę i wielu piłkarzy pierwszego składu potrzebuje minut a gdzie tu mówić o Barcelonie B .
2
Same niewypały ? Wymień je proszę bo aż jestem ciekaw .
3
Trzeci sezon ? Umiesz liczyć ? Tak się składa że gra drugi sezon gdzie w tym w La Liga zagrał jedynie 201 minut .
0
10 milionów bym za niego nie dał .
0
Pes 18 , Fifa to zwykły arcade dla dzieci gdzie każde podanie czy wrzutka Ci wyjdzie . Pes bardziej jako symulator i napewno trudniejszy .