1

Sorry ale statystyka lekko zakłamuje obraz naszej gry obronnej .

Mała ilość bramek to jedynie zasługa ter Stegena , bo teraz żaden klub nie ma problemu żeby stworzyć sobie groźną akcję w naszym polu karnym . Pique dalej nie odzyskał formy , o Semedo szkoda nawet gadać a Vermaelen gra trochę lepiej niż każdy myślał że będzie grał a mimo to popełnia proste ale bardzo kardynalne błędy jak np. w ostatnim meczu z Villareal .
Wszyscy myślą że nasza gra obronna się poprawiła a tak naprawdę jedynie ter Stegen wniósł się na światowy poziom ale to nie będzie trwać wiecznie .

0

Pique bez formy , Villa to samo , Messi kontuzjowany . Był sam Alexis i nasz słaby fizyczne środek pola .

0

Przy takich babolach jakie walimy w obronie to będzie ciężko . Każda wrzutka to dla nas wielkie zagrożenie .

0

Oczywiście że tak .

0

Tak , tylko żeby tikitaka funkcjonowała musisz mieć trenera , który potrafi zaszczepić pomysł u zawodników , to nie zależy jedynie od piłkarzy . A obecnie nie widzę na rynku trenera , który jest w stanie tego dokonać .
W dodatku teraz musisz mieć pomocnika rzemieślnika bo Messi po stracie nie wróci Ci do tyłu i ktoś musi nadkładać kilometry za niego .
A przesycenie jest także w kwestii tego co nasi piłkarze już zdobyli . Grają z coraz mniejszym głodem zwycięstw a bezbarwne spotkania okładane głupim , bezsensownym klepaniem wszerz były już w ostatnim sezonie Pepa .
A pakę mieliśmy niesamowitą , w pomocy Iniesta , Xavi , Fabs , Thiago a z przodu Messi , Villa , Alexis ehh.

0

Bo za małe pieniądze zawsze jest w czołówce Premier League i praktycznie regularnie występują w Lidze Mistrzów . Czysty zysk .

0

Ale Suarez nie ma formy , Iniesta nie może rozegrać więcej niż 60 minut a na prawej gra Semedo , który narazie wogóle nie łapie naszego stylu gry .

1

Ale też bez przesady , bo w podstawie jest tylko Rakitić o takim profilu . Gomes czy Paulinho to bardziej rezerwowi i można ich porównać choćby do Keity czy Toure .

5

Akurat Rakitić czy Gomes mogliby grać na defensywnym za Fernandinho . Zresztą w City nie musieliby oddawać piłki Messiemu przy każdej okazji a taki Rakitić mógłby walić bomby z dystansu .
Zresztą City jeszcze nic nie wygrało więc grają z chęcią zwycięstwa w każdym meczu , zobacz na wszystkich naszych piłkarzy w dwumeczu np. z PSG czy Juve . Nikomu się nawet biegać nie chciało .

0

Decapitated - Invisible control :D

1

Rojo może zagrać na lewej obronie .

0

Fajnie że Jaziry strzelają ale tak naprawdę Real wsadzi conajmniej jedną i będą w finale .

2

I co najważniejsze zapewnił nam 3 punkty .

0

Suarez nie jest liczony jako gracz spoza UE .

0

To że ma najwięcej bramek i asyst z naszych wszystkich pomocników mimo że gra jako bardziej defensywny niż ofensywny pomocnik .

1

No jak wystawiasz Rakitica na prawym skrzydle to nie dziw się że mu nie idzie :D

1

Ogólnie to Valverde niezbyt trafił z tym 4:4:2 i z doborem czwórki tych pomocników w jednej linii . Wydawałoby się że żaden z nich nie wie za co odpowiada , kto ma bronić , kto atakować , nawet Busquets w pierwszej połowie też zaliczył głupie straty .

1

A może ma żal bo bardziej mu zależało na grze w naszych barwach niż na tych milionach .

3

Honey spokoale bardzo słodki . Ja lubie np. Ballantines brasil troszeczkę cytrusowy .

0

Przecież napisałem o Ballacku , więc chyba Co umknęło . Nie ma powtórki która Ci pokaże że faul Abidala na Anelcw był lub nie , wystarczyło lekkie muśnięcie jego nogi żeby spowodować jego ,, potknięcie " o własne nogi .

0

Thepiratebay.org tam jest wszystko .

1

Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze ale sztab nie będzie ryzykował i do gry wróci pewnie gdzieś na początku stycznia .

0

proszę , jeśli według Ciebie na Drogbie nie był faulowany przez Abidala a Pique i Eto'o mieli normalnie ułożone ręce nie powiększając powierzchni ciała to pozdro .
Na korzyść Barcy powienno być czerwo dla Ballacka w pierwszym meczu ( dwa groźne na faule i 2x żółta kartka ) i jego ręka w polu karnym kiedy sam sobie ją nabił piłką .

0

Przekrecił nas z Chelsea i Inter z nami . Chelsea nie odgwizdał 3 ewidentnych karnych . A z Interem z tego co pamiętam to Eto'o strzelił po metrowym spalonym i nam nie uznał prawidłowo zdobytej bramki w rewanżu .
Wiadomo że nie były to umyślne błędy na czyjąś korzyść ale widać , które zespoły powinny awansować gdyby sędzia odgwizdał te ewidentne sytuacje .

0

Nie ciężko bo Alba nie ma wogóle dryblingu . Co innego z Marcelo , który schodzi raz na prawą a raz na lewą nogę .

0

Abidal powieniem zobaczyć pierwsze żółtko na faulu na Drogbie w polu karnym , więc za faul na Anelce i tak by zobaczył drugą żółtą .

0

Oczywiście że oglądałem , chyba nie myślisz że w pierwszym meczu było tyle kontrowersji co w drugim ? Bo dla Chelsea powinny być podyktowane 3 ewidentne karne jak ręka Pique , ręka Eto'o i faul Abidala na Drogbie . Do tego dochodziła sytuacja w której Alves faulował bodajże Maloude w polu karnym i tam też sędzia miał prawo podyktować rzut karny .

0

My mieliśmy słupki , poprzeczki , masę niewykorzystanych sytuacji . Po czerwonej kartce dla Terrego , pechowo kontuzji dostał Pique . I ten niestrzelony karny .
Dla mnie jest jedno wytłumaczenie , to kara za przepchnięcie nas przez sędziów w półfinale w 2009 roku .

5

Polskie , rockowe i może jeszcze liczysz na dobre ? Bez jaj :D

2

Ale błędów też się nie wystrzega a wczoraj dwa razy poważnie zawalił w pierwszej połowie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?