ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bartra ro zwykły przeciętniak , nic więcej.
0
Usuń ten komentarz bo jeszcze Zinedine go obczai i pójdzie po rozum do głowy :D
0
Wcale nie jest ciężko , chyba że poprostu Ty nie potrafisz takich wymienić .
0
Każdy kto oglądał kiedyś Paulinho nie krytykował tego transferu ze względu na umiejętności tego piłkarza , tylko na cenę bo Barca przepłaciła o jakieś 15 mln euro .
5
Messi ma najwięcej ale nie pamiętam ile .
107
Bardzo mi się podobało jak Bale i Asensio stali przy linii , czekali na zmianę i patrzyli jak Barca wymienia sobie spokojnie piłeczkę . MIÓD .
0
I te parówy chciały żeby im zrobić szpaler ? :D
1
Jak narazie mamy remis , po meczu się okaże czy wygrał czy przegrał .
5
Tak , ja .
0
Dobry do pressingu , na kontry i potrafi dograć dobrą prostopadłą piłkę .
7
Najlepszym momentem meczu była jak narazie siarka Alby na Modricu .
2
Semedo grał ostatnio padakę i dobrze że siedzi w tym meczu na ławce .
0
W 70 minucie Vidala na boisko na podmęczonego rywala .
0
Ciekawią mnie bardzo stałe fragmenty . W polu karnym rywali Pique , Verma , Paulinho czy Suarez . Może być nieźle .
0
A może poprostu ma rację.
0
Ja czuję porażkę .
0
Oczywiście że nie wygląda jakby grał tu od zawsze , ma dużo szczęścia pod polem larnym rywala , tyle że Paulinho nie gra na pozycji Rakitica i odwrotnie . Pod polem karnym obaj spisują się bardzo dobrze .
2
Bo jest lepszy technicznie , potrafi się lepiej utrzymać przy piłce i tak wogóle to bardziej rozumie styl gry Barcy bo jest tu od 15 lat a nie od czterech jak Ivan , trochę głupie porównanie z Twojej strony .
1
Pamietam że oglądałem ten mecz w telewizji i złapałem się za głowę .
6
Tu nikomu nie zaimponują , bo jak napiszesz że np. Rakitić ma najwięcej asyst i bramek od paru lat z naszych środkowych pomocników to mówią że statystyki nie grają .
Tak więc bramki i asysty się nie liczą a mecze wygrywa się ładnym prowadzeniem piłki i sztuczkami technicznymi :D
1
Ja też uważam że Real wygra , obym się mylił .
0
Bardziej bym to nazwał otarciem łez niż cieszeniem się .
2
Kurde mnie jakoś od El Clasico bardziej jara że za niedługo na boisku zobaczymy znów Dembele .
1
My wpuścimy jedną mininum , na spokojnie .
0
A co ma liczba kluczowych podań do najwięcej udanych ?
0
No to jako lewy obrońca zgadnij czemu ma najwięcej celnych podań .
0
Zmiennik na bardzo wysokim poziomie .
3
Tylko że jak dotąd nie miał do dyspozycji najlepszego piłkarza na świecie .
0
Jak będzie kończył te swoje wypociny to odpowiedz mu tylko : ,, pier*olisz ".
0
Grają pięknie , zespołowo , krótkimi lub długimi podaniamy , dobrze w ataku pozycyjnym i z kontrataku , bronią i strzelają ze stałych fragmentów gry i szybko wymieniają się piłką . Naprawdę fajnie ogląda się ekipę Guardioli .
W dodatku mają piłkarzy których lubię jak Yaya , Silva , Aguero czy kozacki ostatnim czasie De Bruyne.
Jest to odpowiedź do @RedKorsak .