4

Bartra ro zwykły przeciętniak , nic więcej.

0

Usuń ten komentarz bo jeszcze Zinedine go obczai i pójdzie po rozum do głowy :D

0

Wcale nie jest ciężko , chyba że poprostu Ty nie potrafisz takich wymienić .

0

Każdy kto oglądał kiedyś Paulinho nie krytykował tego transferu ze względu na umiejętności tego piłkarza , tylko na cenę bo Barca przepłaciła o jakieś 15 mln euro .

5

Messi ma najwięcej ale nie pamiętam ile .

107

Bardzo mi się podobało jak Bale i Asensio stali przy linii , czekali na zmianę i patrzyli jak Barca wymienia sobie spokojnie piłeczkę . MIÓD .

0

I te parówy chciały żeby im zrobić szpaler ? :D

1

Jak narazie mamy remis , po meczu się okaże czy wygrał czy przegrał .

5

Tak , ja .

0

Dobry do pressingu , na kontry i potrafi dograć dobrą prostopadłą piłkę .

7

Najlepszym momentem meczu była jak narazie siarka Alby na Modricu .

2

Semedo grał ostatnio padakę i dobrze że siedzi w tym meczu na ławce .

0

W 70 minucie Vidala na boisko na podmęczonego rywala .

0

Ciekawią mnie bardzo stałe fragmenty . W polu karnym rywali Pique , Verma , Paulinho czy Suarez . Może być nieźle .

0

A może poprostu ma rację.

0

Ja czuję porażkę .

0

Oczywiście że nie wygląda jakby grał tu od zawsze , ma dużo szczęścia pod polem larnym rywala , tyle że Paulinho nie gra na pozycji Rakitica i odwrotnie . Pod polem karnym obaj spisują się bardzo dobrze .

2

Bo jest lepszy technicznie , potrafi się lepiej utrzymać przy piłce i tak wogóle to bardziej rozumie styl gry Barcy bo jest tu od 15 lat a nie od czterech jak Ivan , trochę głupie porównanie z Twojej strony .

1

Pamietam że oglądałem ten mecz w telewizji i złapałem się za głowę .

6

Tu nikomu nie zaimponują , bo jak napiszesz że np. Rakitić ma najwięcej asyst i bramek od paru lat z naszych środkowych pomocników to mówią że statystyki nie grają .

Tak więc bramki i asysty się nie liczą a mecze wygrywa się ładnym prowadzeniem piłki i sztuczkami technicznymi :D

1

Ja też uważam że Real wygra , obym się mylił .

0

Bardziej bym to nazwał otarciem łez niż cieszeniem się .

2

Kurde mnie jakoś od El Clasico bardziej jara że za niedługo na boisku zobaczymy znów Dembele .

1

My wpuścimy jedną mininum , na spokojnie .

0

A co ma liczba kluczowych podań do najwięcej udanych ?

0

No to jako lewy obrońca zgadnij czemu ma najwięcej celnych podań .

0

Zmiennik na bardzo wysokim poziomie .

3

Tylko że jak dotąd nie miał do dyspozycji najlepszego piłkarza na świecie .

0

Jak będzie kończył te swoje wypociny to odpowiedz mu tylko : ,, pier*olisz ".

0

Grają pięknie , zespołowo , krótkimi lub długimi podaniamy , dobrze w ataku pozycyjnym i z kontrataku , bronią i strzelają ze stałych fragmentów gry i szybko wymieniają się piłką . Naprawdę fajnie ogląda się ekipę Guardioli .

W dodatku mają piłkarzy których lubię jak Yaya , Silva , Aguero czy kozacki ostatnim czasie De Bruyne.

Jest to odpowiedź do @RedKorsak .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?