ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Minus 16 punktów
0
-16 pkt jest git .
0
24.
1
Nie przesadzaj.
0
Celta pięknie sfrajerzyła , nie ma co . W drugiej połowie dostaną bramkę na 1:3 i po meczu .
39
Szkoda , jak dla mnie po wejściu z ławki daje więcej niż Deulofeu czy Denis .
0
Tak.
5
Jeśli Erni chce pomieścić wszystkich to przejdzie na 4:2:3:1 . Na DMie Busi z Rakiticem , od lewej Coutinho Messi Dembele i przed nimi Suarez .
A w defensywie będziemy bronić w 4:4:2 .
22
Jutro mam badania okresowe do roboty to może gdzieś się tam spotkamy .
3
Nie.
5
Prawda jest taka że pod okiem Valverde wygląda przyzwoicie .
0
Z nami Celta zagrała beznadziejnie , pierwszy garnitur Realu powinien sobie z nimi poradzić .
0
Arnaiz wyższa ocena od Gomesa ... bez komentarza .
20
Real tak zainwestował w młodzież że zapomniał o teraźniejszości a ich ławka jest poprostu średnia .
Jak ma grać Alena skoro nie ma miejsca nawet dla Roberto w środku pomocy ? Jak ma grać Palencia skoro Semedo jest na ławce rezerwowych ? Jak ma grać Oriol skoro Rakitić gra bardzo dobrze na tej pozycji i może tam grać jeszcze Paulinho i Roberto ? .
Grają w Pucharze Króla i tak ma narazie zostać . Narazie Barca B ma problemy z wynikami .
0
Nie ale nie płaci się takich cen za bilety żeby to oglądać . Rozumiem podejście sztabu i trenera ale sam po takim meczu na Camp Nou raczej byłbym zawiedziony .
2
Po tym meczu wcale nie dziwi mnie słaba frekwencja na Camp Nou .
3
Alba tracił potencjał ale to co dawał Neymar to jednak było coś .
0
Vidal przynajmniej nadaję się na dobrą zmianę na ostatnie 20-15 minut i kończy mecze z asystą czy bramką . Deulo znowu bardzo średnio .
0
Dembele średnio ale fajerwerków nie oczekuję , w dodatku przeciwko rywalowi , który broni się całą jedenastką na swojej połowie .
0
Tak ale warto wspomnieć że długo też był kontuzjowany .
0
Rakitić za Paulinho i baja .
1
Meczosy.pl i aliez .
19
Dobrze że Dembele od pierwszej minuty . Jest to poniekąd potwierdzenie że z jego zdrowiem już wszystko git a przeciwnik idealny na ogranie się i łapanie minut .
0
Ohota na bukmaherke , to jest coś :D
2
Tak samo De Bruyne .
1
Gość jest wysoki i to tyle . Zero zwinności ze względu na wzrost i technika na bardzo niskim poziomie .
Przemawia za nim jedynie wzrost i niska cena .
0
Szansa jest . Ja tam liczę po cichu że wyjdzie w pierwszym ale zamiast niego może wyjść Roberto , który ostatnio wszedł z ławki .
0
No rzeczywiście poniosło Cię z tą bramką dla Levante :D
1
Levante zdobyło punkty na Bernabeu ? ale mi osiągnięcie ;)
3
Ta , u nas Roberto nie ma jak grać w pomocy to gdzie tam chcesz Cebullosa wcisnąć .