0

Minus 16 punktów

0

-16 pkt jest git .

0

24.

1

Nie przesadzaj.

0

Celta pięknie sfrajerzyła , nie ma co . W drugiej połowie dostaną bramkę na 1:3 i po meczu .

39

Szkoda , jak dla mnie po wejściu z ławki daje więcej niż Deulofeu czy Denis .

0

Tak.

5

Jeśli Erni chce pomieścić wszystkich to przejdzie na 4:2:3:1 . Na DMie Busi z Rakiticem , od lewej Coutinho Messi Dembele i przed nimi Suarez .
A w defensywie będziemy bronić w 4:4:2 .

22

Jutro mam badania okresowe do roboty to może gdzieś się tam spotkamy .

3

Nie.

5

Prawda jest taka że pod okiem Valverde wygląda przyzwoicie .

0

Z nami Celta zagrała beznadziejnie , pierwszy garnitur Realu powinien sobie z nimi poradzić .

0

Arnaiz wyższa ocena od Gomesa ... bez komentarza .

20

Real tak zainwestował w młodzież że zapomniał o teraźniejszości a ich ławka jest poprostu średnia .

Jak ma grać Alena skoro nie ma miejsca nawet dla Roberto w środku pomocy ? Jak ma grać Palencia skoro Semedo jest na ławce rezerwowych ? Jak ma grać Oriol skoro Rakitić gra bardzo dobrze na tej pozycji i może tam grać jeszcze Paulinho i Roberto ? .
Grają w Pucharze Króla i tak ma narazie zostać . Narazie Barca B ma problemy z wynikami .

0

Nie ale nie płaci się takich cen za bilety żeby to oglądać . Rozumiem podejście sztabu i trenera ale sam po takim meczu na Camp Nou raczej byłbym zawiedziony .

2

Po tym meczu wcale nie dziwi mnie słaba frekwencja na Camp Nou .

3

Alba tracił potencjał ale to co dawał Neymar to jednak było coś .

0

Vidal przynajmniej nadaję się na dobrą zmianę na ostatnie 20-15 minut i kończy mecze z asystą czy bramką . Deulo znowu bardzo średnio .

0

Dembele średnio ale fajerwerków nie oczekuję , w dodatku przeciwko rywalowi , który broni się całą jedenastką na swojej połowie .

0

Tak ale warto wspomnieć że długo też był kontuzjowany .

0

Rakitić za Paulinho i baja .

1

Meczosy.pl i aliez .

19

Dobrze że Dembele od pierwszej minuty . Jest to poniekąd potwierdzenie że z jego zdrowiem już wszystko git a przeciwnik idealny na ogranie się i łapanie minut .

0

Ohota na bukmaherke , to jest coś :D

2

Tak samo De Bruyne .

1

Gość jest wysoki i to tyle . Zero zwinności ze względu na wzrost i technika na bardzo niskim poziomie .
Przemawia za nim jedynie wzrost i niska cena .

0

Szansa jest . Ja tam liczę po cichu że wyjdzie w pierwszym ale zamiast niego może wyjść Roberto , który ostatnio wszedł z ławki .

0

No rzeczywiście poniosło Cię z tą bramką dla Levante :D

1

Levante zdobyło punkty na Bernabeu ? ale mi osiągnięcie ;)

3

Ta , u nas Roberto nie ma jak grać w pomocy to gdzie tam chcesz Cebullosa wcisnąć .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?