ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kadra pierwszego zespołu jest na tyle szeroka że Alena jest zbędny .
0
Skoro jest za dużo transferów do Barcy B to znaczy że młodsi nie prezentują odpowiedniego poziomu by ich ściągnąć do drugiego zespołu . To samo jest z drugim zespołem i ich włączaniem do pierwszej ekipy , na tą chwilę może jedynie Alena bądź Arnaiz zasługują na minuty ale jedynie w Pucharze Króla .
4
Zubeldia strzela bramkę dla Sociedad w minucie w której wszedł na boisko . Prowadzą z Sevillą 2:1 .
0
Decapitated - Spheres of madness
0
Aż 3.5 ? to napewno jakiś błąd .
0
Jak nie prezentuje się na miarę oczekiwań to tak jest.
0
Zagra na 100% ale podobno dostał niezłego kopa w finale KMŚ .
0
Mam nadzieję że to będzie coś w klasycznym starodawnym stylu , bez odpowiedzi na komentarze , shoutboxa jak La rambla czy możliwości polecania czyjegoś komentarza ale taka strona chyba nie istnieje .
A nie czekaj ... :D
1
Paulinho ma rację , nawet te mecze z zespołami z poza top3 są bardzo ważne .
3
Wolę żeby w drugiej połowie wszedł Vidal szybki , cały czas aktywny w pressingu , który jak ma trochę miejsca to potrafi posłać genialną piłkę.
0
Miał dużo lepsze sytuacje do strzelenia plus ostatni karny , więc nie tylko pech mu przeszkadza .
4
Messi w wieku 19 lat miał trochę pechowy okres . Z tego co pamiętam to były ze trzy kontuzje w tym złamannie którejś kości stopy .
18
Tylko w ataku . W obronie Digne jest równie dobry .
0
Dopóki nie zobaczę oficjalki to nie uwierzę w ten transfer .
0
Ja tam nigdy się nie bałem jak Bravo miał piłkę przy nodze , bardzo dobry bramkarz .
17
Pięknie sędzia zrobił City , nie dość ze dołączył 8 minut dodatkowego czasy gry to jeszcze karny z kapelusza . A Pep już sobie młodych wstawił zamiast np. Sane .
1
Już go z nami nie ma . Jutro ma mecz w Chinach .
2
Masz nosa :D.
0
Trudno żeby powoływał jak ma tak szeroki pierwszy skład .
0
Klauzula 100 mln jest od stycznia dopiero .
0
Tak jasne , napewno Neymar poinformował Barcę że zapłaci swą klauzulę nie rozmawiając wcześniej z PSG , które dało mu hajs na tę klauzulę .
4
Milan też nakupywał wielu średniaków , zamiast 2-3 zawodników klasy światowej i zobacz gdzie są .
4
A jak mamy się z nim nie kontaktować , skoro znamy już jego klauzulę i nie musimy o niczym praktycznie rozmawiać z Atletico ?
5
Zapłoną :D.
1
Gra dużo ale popełnia też juniorskie błędy , szczególnie jeśli chodzi o linię spalonego . Mam nadzieję że jego agresywny styl gry i dobra gra w powietrzu przetrwa sprawdzian na Santiago Bernaleo .
0
To ja już wolę Sergiego na obronie i Vidala na skrzydle .
1
O Ronaldinho też się tak mówiło . Poprostu Barca będzie musiała sięgnąć głęboko do portfela i ściągnąć paru światowej klasy piłkarzy , mógł być Neymar ale się sprzedał .
9
Link do podwójnej siateczki jaką dostał piłkarz Deportivo w ostatnim meczu ;)
https://m.memedeportes.com/futbol/lo-que-messi-y-alba-le-hicieron-a-carles-gil-en-5-segundos-deberia-ser-carcel
1
A ile ma brać Arda który był już przed 30stką ? Tyle co Iniesta w wieku 23 lat ? :D
3
Co jak co ale ostatnio wpakował nam ładnego gola , balansem ciała robiąc Umtitiego jak juniora .