0

No niewiem, Vidal ostatnio sypie takimi prostopoadłymi piłkami i znajduje sie pod polem karnym że szczerze wątpię . Od Denisa i Deulo napewno lepszy .

0

Git ale szkoda że już w zimę nie uda się go sprzedać .

0

Jak znasz swój rozmiar to może Allegro.

33

Słabe.

2

Ja mam obawę , szczególnie jeśli chodzi o naszą defensywę .

0

Będzie cholernue ciężko , też mnie remis zadowoli .

21

Trollujesz rozumiem .

71

Tłukliśmy w te słupki i poprzeczki no ale w sumie są białe :D

4

Podoba mi się Roberto z Vidalem na jednym skrzydle , moglibyśmy tak zagrać z Realem .

5

No nie bo kontuzjowany został Paco.

3

Gdyby trójka Messi , Suarez , Paulinho nie szukali sie cały czas nawzajem już po wyniku 4:0 to mogło by się skonczyc z 7:0 .

1

Dobry mecz całego zespołu co tu dużo mówić .

0

To wiem , chodzi mi o konkrety .

6

Wie ktoś co z Paco ?

0

No z Deportivo i tak będzie częściej grał jako prawy pomocnik .

2

Paulinho lepiej gra po wejściu z ławki na ostatnie 30 min .

11

Tak się składa że wogóle nie był w formie , z przodu nic a z tyłu loteria :D

0

Szkoda że Paulinho od początku a z drugiej strony fajnie że Paco od początku .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak , dlatego widząc to wszyscy wiedzieli że przyjdzie wkońcu ten moment .

0

A Valencia już zaczyna pękać , to było do przewidzenia .

1

Mógłby Valverde wystawić Paco od początku . Chłopak zasłużył na 90 minut .

0

City co sobie gra to nie mam pytań . Szacun dla Pepa że tak to wszystko poukładał

0

Czy tylko ja przeczytałem dwa razy Del Piero ? :D

0

Ty jakbyś grał w słabym klubie na jego miejscu i nagle zgłosił się Real a Barca by Cię olała to napewno byś odmówił Realowi .

0

A nie przyszło Ci na myśl że na małą ilość straconych bramek wpływa bardziej genialna postawa bramkarza a nie gra obrońców gdzie Pique jest cały czas bez formy , Semedo gra słabo a Umtiti też popełnia czasami głupie błędy ?

0

Bo gość jest wolny i mało zwrotny , więc może dlatego go tak nazywają :D

2

Ale z tego co widzę to oprócz wzrostu to ma niewiele do zaoferowania .

0

Widzę że jestes pięknie zaślepiony statystykami . Niestety ale dziś takie zespoły jak Betis czy Leganes tworzą sobie wiele sytuacji pod naszym polem bramkowym a z każdym zespołem z wyższej części tracimy bramki Atletico , Sevilla , Celta czy Valencia .

Mała ilość straconych bramek w tych meczach to nie była zasługa linii obronnej tylko wyłącznie ter Stegena i pewnek mierze Umtitiego .
Radzę sobie obejrzeć oceny zawodników z takich spotkań jak z Leganes , Alaves , Valencią ( gdzie Vermaelen i tak ma zawyżoną o wiele ocenę ) , Celtą czy Atletico ale to tylko dla potwierdzenia .

0

Niestety nie . Wyznacznikiem w naszej ilości straconych bramek jest genialna forma bramkarza a nie linii obronnej .

Od Superpucharu , dwumeczu z Realem nasza gra obronna wcale się nie poprawiła . Jal ter Stegen będzie mial spadek formy to się dobrze o tym przekonasz .
Mówisz o najlepszej obronie ale weź pod uwagę że Umtiti z Realem nie zagra . A jak zagra Semedo to już wogóle będzie koniec świata bo jak narazie to mógłby grać w Barcelonie B .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?