ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No niewiem, Vidal ostatnio sypie takimi prostopoadłymi piłkami i znajduje sie pod polem karnym że szczerze wątpię . Od Denisa i Deulo napewno lepszy .
0
Git ale szkoda że już w zimę nie uda się go sprzedać .
0
Jak znasz swój rozmiar to może Allegro.
33
Słabe.
2
Ja mam obawę , szczególnie jeśli chodzi o naszą defensywę .
0
Będzie cholernue ciężko , też mnie remis zadowoli .
21
Trollujesz rozumiem .
71
Tłukliśmy w te słupki i poprzeczki no ale w sumie są białe :D
4
Podoba mi się Roberto z Vidalem na jednym skrzydle , moglibyśmy tak zagrać z Realem .
5
No nie bo kontuzjowany został Paco.
3
Gdyby trójka Messi , Suarez , Paulinho nie szukali sie cały czas nawzajem już po wyniku 4:0 to mogło by się skonczyc z 7:0 .
1
Dobry mecz całego zespołu co tu dużo mówić .
0
To wiem , chodzi mi o konkrety .
6
Wie ktoś co z Paco ?
0
No z Deportivo i tak będzie częściej grał jako prawy pomocnik .
2
Paulinho lepiej gra po wejściu z ławki na ostatnie 30 min .
11
Tak się składa że wogóle nie był w formie , z przodu nic a z tyłu loteria :D
0
Szkoda że Paulinho od początku a z drugiej strony fajnie że Paco od początku .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak , dlatego widząc to wszyscy wiedzieli że przyjdzie wkońcu ten moment .
0
A Valencia już zaczyna pękać , to było do przewidzenia .
1
Mógłby Valverde wystawić Paco od początku . Chłopak zasłużył na 90 minut .
0
City co sobie gra to nie mam pytań . Szacun dla Pepa że tak to wszystko poukładał
0
Czy tylko ja przeczytałem dwa razy Del Piero ? :D
0
Ty jakbyś grał w słabym klubie na jego miejscu i nagle zgłosił się Real a Barca by Cię olała to napewno byś odmówił Realowi .
0
A nie przyszło Ci na myśl że na małą ilość straconych bramek wpływa bardziej genialna postawa bramkarza a nie gra obrońców gdzie Pique jest cały czas bez formy , Semedo gra słabo a Umtiti też popełnia czasami głupie błędy ?
0
Bo gość jest wolny i mało zwrotny , więc może dlatego go tak nazywają :D
2
Ale z tego co widzę to oprócz wzrostu to ma niewiele do zaoferowania .
0
Widzę że jestes pięknie zaślepiony statystykami . Niestety ale dziś takie zespoły jak Betis czy Leganes tworzą sobie wiele sytuacji pod naszym polem bramkowym a z każdym zespołem z wyższej części tracimy bramki Atletico , Sevilla , Celta czy Valencia .
Mała ilość straconych bramek w tych meczach to nie była zasługa linii obronnej tylko wyłącznie ter Stegena i pewnek mierze Umtitiego .
Radzę sobie obejrzeć oceny zawodników z takich spotkań jak z Leganes , Alaves , Valencią ( gdzie Vermaelen i tak ma zawyżoną o wiele ocenę ) , Celtą czy Atletico ale to tylko dla potwierdzenia .
0
Niestety nie . Wyznacznikiem w naszej ilości straconych bramek jest genialna forma bramkarza a nie linii obronnej .
Od Superpucharu , dwumeczu z Realem nasza gra obronna wcale się nie poprawiła . Jal ter Stegen będzie mial spadek formy to się dobrze o tym przekonasz .
Mówisz o najlepszej obronie ale weź pod uwagę że Umtiti z Realem nie zagra . A jak zagra Semedo to już wogóle będzie koniec świata bo jak narazie to mógłby grać w Barcelonie B .