5

Polskie , rockowe i może jeszcze liczysz na dobre ? Bez jaj :D

2

Ale błędów też się nie wystrzega a wczoraj dwa razy poważnie zawalił w pierwszej połowie .

0

Wolę 4:3:3 z Vidalem lub Roberto na skrzydle niż 4:4:2 z Paulinho w środku .

0

Musimy zagrać 4:3:3 nie ma innej opcji .

8

Piekielnie trudny rywal ale żeby wygrać trzeba takich pokonać . Dobrze że Dembele będzie już z nami .

0

Nie deklasujemy ale mamy średnią ponad 3 bramki strzelone na mecz .

0

Może być tak że ich współpraca będzie wyglądać wzorowo . I Dembele i Alba to piekielnie szybcy zawodnicy i może być tak że będzie to bardzo dobrze wyglądać .
Szkoda też że Alba nie ma prawej nogi bo nie posiada żadnego dryblingu ani zejścia na drugą nogę .

13

Vidala chcesz sprzedać a Deulo zostawić ? Dla mnie to strzał w kolano .
Zresztą fajnie się mówi do odstrzału a ciekawe kto kupi Arde który ma jeszcze kilkuletni kontrakt i n8e grał przez pół roku i Rafinhe , który nie grał prawie rok przez kontuzję i nie wiadomo co z nim będzie .
W FMie by Ci się może udało .

0

Oczywiście że nie . Pamiętajmy że gramy w 4:4:2 w formacji która wogóle do nas nie pasuje . Valverde też niekoniecznie trafia ze składem bo Rakitić ustawiony na prawym skrzydle wiadomo że nic nie da bo to nue skrzydłowy . W linii 4 pomocników nie odnajduje się również Paulinho i dopiero kiedy przeszliśmy na 4:3:3 a na boisku pojawił się Paco z Vidalem gra się drastycznie zmieniła .
Moim zdaniem gralibysmy efektowniej w 4:3:3 z Vidalem na skrzydle niż z czwórką pomocników i w jednej linii z Rakiticem i Paulinho bo wtedy dołączając jeszcze Busiego to żaden niewie który ma atakować a który bronić . W dodatku widać było brak porozumienia między nimi w pressingu .
Z Villareal trzeba grać na posiadanie piłki a Paulinho do tej koncepcji nie pasował i myślę że tutaj był główny błąd że oglądaliśmy w srodku Paulinho a nie Vidala na skrzydle .

0

Mnie śmieszy najbardziej to że przed meczem ktoś napisał że chce widzieć Denisa w pierwszym składzie . Dostał wiele poleceń więc ludzie się z nim zgadzali ale po 60 minutach gry jednak jest za słaby na Barce i trzeba go sprzedać :D

0

Ale nie ma tyle co Rakitic , który skrzydłowym nie jest.

0

Rzeczywiście przeciętna bo myślisz że dużo lepsi zawodnicy przyjdą grać po tyle minut co Digne , Gomes , Paco czy Denis .
Wszyscy mówią że przyjdzie Coutinho a jestem ciekaw gdzie on bedzie grał . Iniesta jest kapitanem więc jak będzie zdrowy to będzie chciał grać w każdym meczu . Obok Iniesty nie zagra bo to nie jego pozycja a na skrzydłach jest Messi i Dembele .

0

Ale poza Deulofeu nikt tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy zaprezentować się na skrzydle . Denis i Vidal grają albo z Murcią albo ogony i nie wszystkie ich spotkania były słabe ale Valverde odpuscił odrazu 4:3:3 . Kadra jest niespójna bo zawsze wychodzi inny skład ze względu na to że mamy zbyt wielu zawodników w pierwszym zespole .

0

To jak śmiechłeś to życzę powodzenia bo dzięki grze na tej pozycji wykręcił najlepsze liczby , dzięki czemu trafił do nas .
Rakitic w La Lidze i LM w naszych barwach asystuje lub strzela raz na 243 minuty .

0

A jak sztab miał przekonać Thiago do pozostania obok Xaviego , Iniesty i Fabregasa i zapewnić mu minuty ? .
Mogliśmy mieć nawet dalej Fabregasa czy Alexisa ale piłkarze się wypinają na Barce i nie chcą tak chętnie przychodzić , wiedząc że i tak częściej będziesz grzał ławę mogąc grać więcej w innym klubie . Asensio mógłby się wypiąć tak jak Cebullos i wybrać inny kierunek . Myślisz że jest zadowolony z takiej sytuacji jak teraz ? Gdzie nie gra prawie nic ?
Neymar też tak bardzo kochał Barcę że i marzył o grze z Messim że po paru sezonach odszedł , Fabregas to samo .

A nasz skład nie jest wcale taki zły . Trzeba też pamiętać że większość z ławki to cały czas młodsi zawodnicy . Jedyne wyjątki to Paulinho , Masche , Vermaelen , Arda i Vidal .
W La Liga mamy jeden z najlepszych startów a nie gra nasz najdroższy kupiony zawodnik w którym jest ogromny potencjał .

0

Tylko że po Messim i Suarezie to ma najwięcej bramek i asyst . A no tak , bramki i asysty się nie liczą tylko ładne prowadzenie piłki i szybkość biegu .

3


Mówisz że wszystko to zasługa trenera że osiąga takie wyniki ze słabą kadrą ?
- kto nie dał odejść Vermaelenowi w lecie mimo że chciał odejść ? Trener i sztab .
- kto ściągnął Paulinho i był za jego przyjściem ? Trener i sztab .
- kto chciał Semedo i sadza go na ławie w połowie spotkań ? Trener .
- kto wystawia środkowego pomocnika na prawej obronie ? Trener .
- kto wystawia Paco na skrzydle ? Trener .
- kto ustawia Rakitica jako bardziej defensywnego pomocnika mimo że to mediapunta ? Trener .
- kto wystawiał Vidala na obronie mimo że to skrzydłowy ? Trener .
- kto wystawia Denisa na skrzydle mimo że sam otwarcie mówi że chce grać na pozycji Iniesty.? Trener .
- kto przechodzi do 4:4:2 czyli do systemu którym nigdy nie graliśmy ? Trener .
- kto trzyma Luisa Suareza na boisku mimo że Paco jest w lepszej formie ? Trener .

I żeby nie było nie hejtuje Valverde ale ciśnięcie o wszystko Rakitica , Denisa czy Deulofeu to dla mnie żart . Wszyscy cisną naszą pomoc ale my do sytuacji dochodzimy w każdym meczu i wiele razy a gdy przyjdzie słaba skutecznosc to wszyscy obwiniają pomocników . A prawda jest taka że przyjdzie Coutinho i będzie grał jak nasi pomocnicy teraz , bo tak samo będzie oddawał mu każdą piłkę żeby to Messi rozgrywał .

0

Różnica jest taka że Denis grał na swojej pozycji a Rakitić nie bo prawoskrzydłowym to on nie jest .
Jak zmieniliśmy ustawienie na 4:3:3 to Rakitic wyglądał dużo lepiej .

9

Z Celtą nam zabrał bramkę :D

59

Wygrywamy 2:0 z Villareal a tu płacze i roszady jakbyśmy dostali ze 3:1 w plecy .
W tamtym sezonie był z nami Neymar i w ostatniej minucie dopiero Messi trafił z wolnego na 1:1 , więc przestańcie już wyzywać od drewien bo osiągnęli lepszy wynik niż rok temu .

0

Cała Barca zagrała na takim poziomie . A jednak to bramkami i asystami wygrywa się mecze a nie piękną techniką i prowadzeniem piłki .

0

Jedynie w pierwszej połowie dwa kardynalne błędy które opisałem wyżej .

0

Mój ulubieniec ma 25 bramek i 20 asyst odkąd do nas dołączył i ma najlepsze statystyki ze wszystkich pomocników .

Błąd Vermy w 10 minucie gdzie złamał linię i piłkarz Villarealu wyszedł sam na sam z ter Stegenem ale sędzia się pomylił i odgwizdał spalonego .
Akcja z 15 minuty o której mówisz z Soriano to też kompletny błąd Vermaelena .
W 35 minucie juniorsko przegrana przebitka i kolejne dopuszczeniendo strzału ale tego już nie liczę jako bardzo groźną sytuację .

Dwie setki sprezentowane i uratował nas ter Stegen i błąd sędziego .

4

A wiesz że Iniesta czy Xavi też musieli grać dłużej żeby wznieść się na wyższy poziom ? Ich pierwsze sezony również nie były kolorowe a tutaj sami menadżerowie którzy sprzedawaliby piłkarzy po 2 spotkaniach albo połowie sezonu .

1

Źle bo Gomes gra dopiero drugi sezon i prezentuje się solidnie w meczach w których gra . Denis gra mało a dla Deulofeu to pierwszy sezon w pierwszej ekipie .
Twoim tokiem rozumowania w naszym zespole nie grałby już dawno Iniesta , Xavi czy Sergi Roberto , od których równie biło przeciętnością w pierwszych sezonach .

29

Komentarz usunięty

8

Tyle że 180 minut to dwumecz z Murcią .

1

No rzeczywiście super mecz , szkoda że gdyby nie ter Stegen to w pierwszej połowie wyjmowalibyśmy piłkę z siatki conajmniej dwa razy .

8

Pamiętajcie że tych co wyzywacie i chcecie zesłać do rezerw czy sprzedać to na ich miejscu byli kiedyś Roberto , Paco czy Vidal który gra lepiej niż Deulo , dla których domagacie się teraz pierwszego składu .
Nie da się grać zawsze pięknie i dobrze a czasami trzeba dać komuś więcej szans zamiast sprzedawać po okienku .

0

Rakitić to mediapunta ale szkoda bo Valverde go wystawia jako tego bardziej defensywnego pomocnika .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?