1

Denis ma szczęście że Paco wykorzystał jego wrzutkę w bardzo trudnej sytuacji bo tak to też zaliczyłby bardzo średnie spotkanie . Za długo holuje piłkę i potem głupio ją traci albo niecelnie podaje tj. sytuacja z Vidalem gdzie mógł mu wystawić setkę .
Ze statystyk wynika że Gomes miał 4 kluczowe podania , dużo grał do przodu ale też potrafił przerzucić piłkę do Semedo na prawe skrzydło .
Dla mnie najgorszy był Semedo , zero automatyzmów do podłączenia się do przodu a z tyłu loteria między odbiorem , przegraniem pojedynku czy głupim faulem .

9

Brak de Bruyne ? Hamsik w pierwszej 10tce ? Niewiem czym kieruje się ESPN .

0

W takim tempie to on dobije setkę w wieku 24/25 lat .

2

Kurde nie fajnie by było trafić na Chelsea . Hazard w formie a przy takiej dyspozycji Pique i Semedo to gwałciłby ich w każdym pojedynku .

2

Wróci Dembele i to tyle z jego gry razem z Suarezem .

1

Jeśli rzeczywiście Messi dostanie 100 milionów euro za podpis to uważam że jest to gruba przesada . Nie dość że przepłacamy z pensjami dla zawodników to jeszcze robimy w cholerę drogie transfery i ot tak do podpisu dorzucą 100 milionów , dramat .

0

Oczywiście że powinien , gra naprawdę solidnie .

1

Semedo w pierwszej 10tce to jakiś żart .

6

Aleix był dzisiaj dosłownie wszędzie podobało mi się to że w jednej akcji grał na lewym skrzydle a za chwilę wracał biegiem i bronił po prawej stronie obrony .

Sporo piłek posyłał w wolne sektory gdzie tworzył sytuacje tak jak ta do Luisa Suareza , który miał pojedynek 1 na 1 i wywalczył różny po którym padła bramka .
Trzeba pamiętać też że zagrał jedynie 300 minut i dla mnie powinien dostawać minuty kosztem Deulofeu .
A co do Gomesa to u Valverde wygląda solidnie , mam nadzieję że będzie grał coraz lepiej .

1

Ale też warto zwrócić uwagę na zespoły z jakimi się mierzyliśmy .

0

Chodzi mi o grę Douglasa w naszych barwach ...

96

Dobrze że Own Goal znowu strzelił bo zacząłem się martwić jego formą po fantastycznym początku sezonu .

2

Mascherano też nam władował z 5 bramek :D

1

4 kluczowe podania to chyba nie tak tragicznie .

0

To dlatego że mamy zbyt wielu zawodników w pierwszym zespole a jeszcze może wrócić Douglas z wypożyczenia .

1

Obawiam się Semedo . Po fajnym początku gra jak Douglas .

0

Gomesa raczej nie sprzedamy . I zostaniemy z nim , Denisem i Sergim Roberto a oni do starych piłkarzy nie należą . Alena niech łapie minuty w Pucharze Króla .

0

Bo w pomocy nie ma miejsca nawet dla Sergiego Roberto przy grze czwórką pomocników a jak Dembele wróci to znów będziemy grać trójką czyli jeszcze mniej szans dostanie .

1

Oby to nie była prawda .

5

Muszę zaznaczyć że mamy teraz cholernie dobrą i nawet młodą ławkę i Valverde dobrze nią zarządza .
Paco , Denis , Semedo , Digne , Gomes , Vidal , Paulinho , Deulofeu czy Cilessen . A w zanadrzu odsunięty Arda i kontuzjowani Rafinha czy Dembele .

0

W takim spotkaniu to nasi rezerwowi muszą łapać rytm bo mamy zbyt wielu zawodników , którzy grają nieregularnie a gdzie tam Alena .

0

Przy Gomesie masz błąd jeśli chodzi o przerzuty . Pamiętam conajmniej jedno do Semedo , które było celne .

0

Pique to nota w dół o dwa oczka za beznadziejne krycie i odpuszczenie Dosta , który powinien spokojnie zamienić dośrodkowanie na bramkę . Na szczęście genialnie zachował się Cillessen .

13

Na plus Rakitić profesura i man of the match , podobał mi się Vermaelen , Paco , Vidal , Digne i Cillessen . Denis plusik za asysty chociaż miał głupie straty po niecelnych krótkich podaniach .

Andre Gomes parę odbiorów , walki ale z przodu zbyt mało konkretów .
Co do Gomesa tak mi się wydawał a tu proszę 4 kluczowe podania .

0

Hahaha to mnie rozbawiłeś teraz :D

0

Chyba City .

1

Valencia pewniaczek HEHEHE

0

Tylko szkoda Umtitiego.

0

No i pięknie , utrzymanie 8 punktowej przewagi nad Realem i nadrobienie punktu przewagi do pięciu nad Valencią ;)

0

Dostał druga żółtą i w efekcie czerwoną .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?