ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Okej,ale moge się poprawić czy już nie zdałem ?
1
Mój błąd , przepraszam . Pomyliłem go z Insigne .
2
Akurat mecze z Juve Rakitić ma dobre :D
0
Chelsea z Qarabagiem -2,5 bramki? To może nie wejść .
0
I tysiąc wrzutek na niziutkiego Icardiego .
2
Real ograł Apoel , już powoli mogą cieszyć się ze zdobycia ligowego tytułu .
0
Za dobry na beznadziejną w defensywie Seville .
1
Ten Real to poprostu maszyna nie do zatrzymania!
0
Jaka równowaga ? Gdzie ta organizacja ? W obronie ? Wszyscy rywale nie mają żadnego problemu ze stworzeniem sobie stuprocentowych sytuacji i tylko dobra postawa Marca w bramce sprawia że tracimy tak mało bramkę .
0
Jaaasne , chyba chciał powiedzieć że Ter Stegen broni bardzo dobrze a nie ,, teraz bronimy bardzo dobrze " . Tak słabej gry obronnej nie widziałem od lat .
0
Kosztuje tyle bo kontrakt mu się kończy ...
0
Paco to jest typowy finisher . To nie jest gość , który się będzie cofał do rozegrania , czy gość do kontrataków . Dograj mu piłę w pole karne to ją wykorzysta .
0
Głupoty gadasz . Wybór był prosty że trzeba zostawić młodego i dać jemu się ogrywać . A nie ma co się dziwić że ludzie chcieli żeby Bravo został bo prezentował czasami taką formę jak teraz Mats .
0
Haha :D.
6
Gdyby ktoś chciał lecieć do lub z Madrytu to wszystkie połączenia lotnicze zostały przerwane z powodu zamieci i gęstych opadów śniegu .
48
Gratuluje trollowi , który na stronie Realu co chwile w komentarzach wypisywał ,, Gabi ... przegrywamy 1:0 :/ " ,, gol Casemiro ! Wygrywamy 1:0! " czy ,, a nie to jednak Varane , wygrywamy 1:0 " .
Uśmiałem się przeglądając notatnik .
41
Malaga zapłaci rachunek .
9
Szczerze mówiąc , jak patrze na grę Pique to jego absencja jakoś mnie wogóle nie martwi .
1
Bravo w La Liga też wymiatał . Dla mnie mógł by dalej bronić w Lidze a ter Stegen w reszcie . Mieliśmy dwóch kozaków ale wiadomo że trzeba było dać szansę młodemu .
3
Grający na skrzydle , bramkostrzelny , mniej niż 40 mln ... Może jeszcze najlepiej jakby mógł stanąć od czasu do czasu na stoperze , znał się na scoutingu i miał mniej niż 17 lat .
0
Nie . Mają problemy nawet z takimi zespołami jak Luxemburg czy Bułgaria .
Za mocniejszych uważam Hiszpanię lub Niemcy .
2
Valverde będzie wniebowzięty . Wymarzony zmiennik dla Roberto na prawej obronie .
13
Widzę że większość go ciśnie że nie odszedł . Proszę sobie przeczytać ten artykuł .
http://www.fcbarca.com/79459-vermaelen-barca-powiedziala-mi-ze-nie-moge-odejsc.html
0
http://www.fcbarca.com/79459-vermaelen-barca-powiedziala-mi-ze-nie-moge-odejsc.html
0
Jak inna sprawa ? Chciał odejść ale klub mu nie pozwolił bo Valverde chciał mieć 4 stoperów a jak narazie zagrał tylko z Murcią bodajże .
Zatrzymali go na siłę a potem nie dostaje żadnych minut , to chyba nie w porządku .
1
Jak dla mnie to ze słabszymi rywalami na Camp Nou mógłby spokojnie zastępować Umtitiego .
2
Dokładnie . Spiderman , X-men , Hulk , Iron Man czy Kleszcz i inne xd oprócz ostatniego wszystko trzymało dobry poziom .
12
Żaden disney . Był Fox Kids i CN .
0
Raczej tak . W Argentynie grają na trzech stoperów , w dodatku ten środek pomocy to padaka totalna .
5
Miał tyle czasu że mógł się potknąć , wstać i wybrać w który róg bramki strzelić .