1

Okej,ale moge się poprawić czy już nie zdałem ?

1

Mój błąd , przepraszam . Pomyliłem go z Insigne .

2

Akurat mecze z Juve Rakitić ma dobre :D

0

Chelsea z Qarabagiem -2,5 bramki? To może nie wejść .

0

I tysiąc wrzutek na niziutkiego Icardiego .

2

Real ograł Apoel , już powoli mogą cieszyć się ze zdobycia ligowego tytułu .

0

Za dobry na beznadziejną w defensywie Seville .

1

Ten Real to poprostu maszyna nie do zatrzymania!

0

Jaka równowaga ? Gdzie ta organizacja ? W obronie ? Wszyscy rywale nie mają żadnego problemu ze stworzeniem sobie stuprocentowych sytuacji i tylko dobra postawa Marca w bramce sprawia że tracimy tak mało bramkę .

0

Jaaasne , chyba chciał powiedzieć że Ter Stegen broni bardzo dobrze a nie ,, teraz bronimy bardzo dobrze " . Tak słabej gry obronnej nie widziałem od lat .

0

Kosztuje tyle bo kontrakt mu się kończy ...

0

Paco to jest typowy finisher . To nie jest gość , który się będzie cofał do rozegrania , czy gość do kontrataków . Dograj mu piłę w pole karne to ją wykorzysta .

0

Głupoty gadasz . Wybór był prosty że trzeba zostawić młodego i dać jemu się ogrywać . A nie ma co się dziwić że ludzie chcieli żeby Bravo został bo prezentował czasami taką formę jak teraz Mats .

0

Haha :D.

6

Gdyby ktoś chciał lecieć do lub z Madrytu to wszystkie połączenia lotnicze zostały przerwane z powodu zamieci i gęstych opadów śniegu .

48

Gratuluje trollowi , który na stronie Realu co chwile w komentarzach wypisywał ,, Gabi ... przegrywamy 1:0 :/ " ,, gol Casemiro ! Wygrywamy 1:0! " czy ,, a nie to jednak Varane , wygrywamy 1:0 " .
Uśmiałem się przeglądając notatnik .

41

Malaga zapłaci rachunek .

9

Szczerze mówiąc , jak patrze na grę Pique to jego absencja jakoś mnie wogóle nie martwi .

1

Bravo w La Liga też wymiatał . Dla mnie mógł by dalej bronić w Lidze a ter Stegen w reszcie . Mieliśmy dwóch kozaków ale wiadomo że trzeba było dać szansę młodemu .

3

Grający na skrzydle , bramkostrzelny , mniej niż 40 mln ... Może jeszcze najlepiej jakby mógł stanąć od czasu do czasu na stoperze , znał się na scoutingu i miał mniej niż 17 lat .

0

Nie . Mają problemy nawet z takimi zespołami jak Luxemburg czy Bułgaria .
Za mocniejszych uważam Hiszpanię lub Niemcy .

2

Valverde będzie wniebowzięty . Wymarzony zmiennik dla Roberto na prawej obronie .

13

Widzę że większość go ciśnie że nie odszedł . Proszę sobie przeczytać ten artykuł .
http://www.fcbarca.com/79459-vermaelen-barca-powiedziala-mi-ze-nie-moge-odejsc.html

0

Jak inna sprawa ? Chciał odejść ale klub mu nie pozwolił bo Valverde chciał mieć 4 stoperów a jak narazie zagrał tylko z Murcią bodajże .
Zatrzymali go na siłę a potem nie dostaje żadnych minut , to chyba nie w porządku .

1

Jak dla mnie to ze słabszymi rywalami na Camp Nou mógłby spokojnie zastępować Umtitiego .

2

Dokładnie . Spiderman , X-men , Hulk , Iron Man czy Kleszcz i inne xd oprócz ostatniego wszystko trzymało dobry poziom .

12

Żaden disney . Był Fox Kids i CN .

0

Raczej tak . W Argentynie grają na trzech stoperów , w dodatku ten środek pomocy to padaka totalna .

5

Miał tyle czasu że mógł się potknąć , wstać i wybrać w który róg bramki strzelić .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?