0

Ta szczególnie że wygrali tylko jeden mecz na wyjeździe ...

1

A ja mam nadzieję że nie . Na Camp Nou ciężko było wsadzić bramkę Olympiakosowi a u siebie pewnie też się zamurują . To nie będzie spacerek i nie ma miejsca na roszady .

2

Myślę że to jedynie na wszelki wypadek . Skoro Vermaelen powolany to zapewne będzie grał normalnie .

2

Weź tylko pod uwagę że Paulinho jest bliski trzydziestki , więc zdobyte doświadczenie wielu mu pomogło a do Rakitica nie porównuj bo on gra jako najbardziej cofniety obok Busiego . Potem sprawdź sobie wiek Roberto , Denisa czy Gomesa przed którymi dopiero najlepsze momenty kariery .
PS. Mnie jego dobra dyspozycja wogóle nie zaskoczyła , widzialem jego grę w reprezentacji i byłem przekonany że szybko się zaadoptuje .

1

Trzeba dziękować ter Stegenowi bo obrona robi takie błędy że głowa mała . Zobaczymy co będzie kiedy zmierzymy się z takim PSG , Bayernem czy z Realem .

6

Szczególnie w 2012 roku i w pamiętnym meczu z Leverkusen .

15

Smućmy się więc . Cholera mamy 8 pkt przewagi nad Realem jaka lipa . Mamy tylko jeden remis z Atletico na wyjeździe a resztę spotkań wygraliśmy masakra jakaś :( a w LM wszystko wygraliśmy to pewnie jakiś fart i zaraz się skończy :( i co najgorsze straciliśmy już 3 bramki w lidze no nie przeżyje tego chyba ... no i jeszcze jak Dembele wróci gdzieś za dwa miesiące to mnie krew zaleje .

0

Dwugłowy z tego co pamiętam .

0

Niewiem co Ci bukmacherzy ćpali że tylko 1.3

0

Jak dałeś na Real to niezły z Ciebie wariat , jaki był na nich kurs powyżej 10 pewnie :D

45

Dziś wiem że jeśli Katalonia się odłączy od Hiszpanii to Barca i Girona zostaną wyrzucone z La Liga ale Espanyol sobie zostawią :D

2

Ja bym się obraził bo chciałbym Atletico o miejsce wyżej .

5

Po dzisiejszym meczu to odłączyliby Gironę najchętniej .

3

Ja to tylko tutaj zostawię .

3

Bramki w roku kalendarzowym a dokładnie w 2012 . Messi odp*erdolił taki rekord że nikt go nie pobije .

1

Po Messim największą stratą będzie Sergio Busquets .

0

Genialny , decydujący w kluczowych momentach Cristiano ( grający zapewne z kontuzją którą ukrywa ) Ronaldo , który niedawno odebrał prestiżową nagrodę znów na zero .

0

Grecję to pięknie sędziowie przepychali dalej ...

0

A nie mówiłem .

0

Nic wielkiego , popchnął zawodnika Girony , który rzucił piłkę do innego swojego zawodnika .

3

W Realu brakło Paulinho , pewnie bym im wyciągnął na 2:3 .

1

Florentino Perez: Ile za tego Paulinho ?

0

Ta , w pierwszym składzie nie ma miejsca dla Roberto w środku pomocy a Ty liczysz że Alena bedzue dostawał szansę . Powodzenia .

0

Torrenty , thepiratebay.org

0

Real Madryt może Ci zaje*ać .

7

Narazie gramy w 4:4:2 do którego piłkarze nie są przystosowani a wszyscy chcą fajerwerków na już ...

1

Byłem na ich koncercie we Wrocławiu w tamtym roku . Ich koncert to czysty spektakl , nie możesz spuścić oka ze sceny bo co chwile jakieś wybuchy , dużo ognia i dobra muza :)

0

Sorry ale każdy trudniejszy do obrony strzał kończył się golem . Roznice mozesz zobaczyć porównując Matsa do De Gei , ten drugi potrafi obronić strzały ,, nie do wyjęcia ".

9

Denis miażdżył Rakitica , nieźle się uśmiałem .

10

Nareszcie broni trudne piłki , tego mi brakowało . W tamtym sezonie tylko spoglądał jak piłka wpada do bramki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?