1

Tak jest . Ja byłem w zimę gdzie mróz osiągał -25 stopni . Nie dało się się wytrzymać mając dwie bluzy , 2 pary skarpetek , szlalik , czapkę , rękawiczki i w ubraniu ziomowym a co dopiero w zwykłym pasiaku . Tragedia .

0

Messi jest w każdym meczu bardziej decydujący o losach meczu niż każdy inny piłkarz z listy . Kroos 9 bramek 13 asyst i to on według Ciebie ma być pierwszy ? Bez jaj .To ma być najlepszy zawodnik świata a nie głosowanie ,, a wybiorę kogoś ze srodka pola bo dzięki niemu Real wygrywał " . To ma być jeden gość , który ciągnie zawsze swój zespol , który ma statystyki i który gra tak że ludzie zachwycają się nad jego występami .
Modric i Kroos napewno nie byli najlepszymi piłkarzami .

0

I tak Guedes wygra bez dwóch zdań .

0

Mogę się założyć że zimą nikt nie odejdzie . W dodatku tego Goretzke to bym sobie darował .

0

Właśnie obejrzałem . Nic specjalnego .

1

Jesli mają normalne boisko to powinno się skończyć jakieś 5:0 .

0

Tak to wina zarządu że naszym brakło zaangażowania i nie chciało im się biegać z Juventusem .

3

De Gea powinien być wyżej , gość wyjmuje takie piłki przez cały sezon że Navas to może mu rękawice zakładać jedynie .

2

Ja muzę pobieram z thepiratebay.org

1

Howard Shore i muzyka z trylogii Władcy Pierścieni .

0

Poszukaj sobie za jakiś czas na youtubie jaką siatę mu założył .

5

Delle Alli zakończył karierę ... Emre Canowi .

0

Liverpool to zwykłe cieniasy . Od ilu lat już ludzie mówią ,, to będzie ten sezon , Ci piłkarze i trener będą walczyć na wszystkich frontach "?

1

Też żałuję że odszedł ale podobno na własne życzenie . Szkoda 4:2:3:1 , w trójce Ney , Messi , Alexis i Suarez na szpicy . Najlepszy atak w historii futbolu no ale cóż . Alexis chciał odejść , Ney okazał się nikim , Suarez bez formy , kontuzja Dembele i sam Messi xd

0

Kurde ale bym zobaczył Alexisa jeszcze w naszych barwach .

0

Spoko tylko że Roberto nie grał na pozycji Rakitica tylko Deulofeu , więc tam Sergi może sobie latać i tam powinien grać na pozycji Gerarda . A Rakitic ma kompletnie inne zadania niż młody Hiszpan . Nawet po wejściu Paulinho to Rakitić był tym , który gra najniżej . Gra na dużym spokoju , dużo gra do Messiego i notuje mało strat i to on dalej będzie grał w pomocy bo taki profil woli Valverde .

0

Jasne że Rakitić grał dobre zawody . A ludzie tutaj ustawiają go na równi z Suarezem i Pique a najlepsze co usłyszałem to jest to że Denis powinien grać na jego pozycji .

0

Powinien grać na pozycji Deulofeu a Semedo na PO .

0

Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i policz ile podań było do przodu , ile w bok i ile w tył . Wtedy się zdziwisz . A komu Messi wystawia patelnie ? Suarezowi , który gra padakę od poczatku tego roku .

0

Jak jest bezproduktywny skoro dograł setkę do Messiego ? Roberto grał w tym meczu a Denis to nie pozycja Rakitica .

0

Rakitić dograł za*ebistą piłkę do Messiego , której Leo nie wiadomo jak nie przyjął . To było 20 metrowe kluczowe podanie . Poza tym nic nie zepsuł , więc na równo z Suarezem bym go nie posadził .

0

Valverde wystawia Roberto na prawej bo jest o wiele lepszy w ofensywie a po drugiej stronie gra bardziej defensywny Digne . Tak sobie to tłumaczę xd

1

Oczywiście że nie ale skoro Valverde nie liczy na Paco to kogo ma wystawić ? W dodatku teraz Puchar Króla więc Suarez i tak odpocznie .

2

A co takiego Rakitić zrobił złego w tym meczu ? Pokazywał się z przodu , często był przy piłce , Mesiemu dograł taką piłkę za linię obrony że tylko Leo wie dlaczego jej nie opanował , próbował strzału z dystansu .
Nie porównuj jego gry do Suareza który marnuje setki jak leci czy Pique który szuka pewnie mózgu teraz .

2

Szkoda że trenerzy nie mają pojęcia o ocenie piłkarzy i są ślepi , nie widzą na treningach i podczas meczu tego La Rambla .

0

Ale tu chodzi o Denisa a nie o nich .

0

No jak tak patrzysz na avatar to masz rację .

0

Oby do Villareal bo to klub na jego umiejętności .

3

Daj reakcję Rakitica jak Messi dostał od niego piłkę na stuprocentową okazję a Leo jej nieopanował ...

21

Najlepsi : Iniesta , Sergi Roberto , Digne i Mascherano .
Średnio : Messi , Rakitić , Busquets
Padaka : Suarez standardowo .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?