ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jest . Ja byłem w zimę gdzie mróz osiągał -25 stopni . Nie dało się się wytrzymać mając dwie bluzy , 2 pary skarpetek , szlalik , czapkę , rękawiczki i w ubraniu ziomowym a co dopiero w zwykłym pasiaku . Tragedia .
0
Messi jest w każdym meczu bardziej decydujący o losach meczu niż każdy inny piłkarz z listy . Kroos 9 bramek 13 asyst i to on według Ciebie ma być pierwszy ? Bez jaj .To ma być najlepszy zawodnik świata a nie głosowanie ,, a wybiorę kogoś ze srodka pola bo dzięki niemu Real wygrywał " . To ma być jeden gość , który ciągnie zawsze swój zespol , który ma statystyki i który gra tak że ludzie zachwycają się nad jego występami .
Modric i Kroos napewno nie byli najlepszymi piłkarzami .
0
I tak Guedes wygra bez dwóch zdań .
0
Mogę się założyć że zimą nikt nie odejdzie . W dodatku tego Goretzke to bym sobie darował .
0
Właśnie obejrzałem . Nic specjalnego .
1
Jesli mają normalne boisko to powinno się skończyć jakieś 5:0 .
0
Tak to wina zarządu że naszym brakło zaangażowania i nie chciało im się biegać z Juventusem .
3
De Gea powinien być wyżej , gość wyjmuje takie piłki przez cały sezon że Navas to może mu rękawice zakładać jedynie .
2
Ja muzę pobieram z thepiratebay.org
1
Howard Shore i muzyka z trylogii Władcy Pierścieni .
0
Poszukaj sobie za jakiś czas na youtubie jaką siatę mu założył .
5
Delle Alli zakończył karierę ... Emre Canowi .
0
Liverpool to zwykłe cieniasy . Od ilu lat już ludzie mówią ,, to będzie ten sezon , Ci piłkarze i trener będą walczyć na wszystkich frontach "?
1
Też żałuję że odszedł ale podobno na własne życzenie . Szkoda 4:2:3:1 , w trójce Ney , Messi , Alexis i Suarez na szpicy . Najlepszy atak w historii futbolu no ale cóż . Alexis chciał odejść , Ney okazał się nikim , Suarez bez formy , kontuzja Dembele i sam Messi xd
0
Kurde ale bym zobaczył Alexisa jeszcze w naszych barwach .
0
Spoko tylko że Roberto nie grał na pozycji Rakitica tylko Deulofeu , więc tam Sergi może sobie latać i tam powinien grać na pozycji Gerarda . A Rakitic ma kompletnie inne zadania niż młody Hiszpan . Nawet po wejściu Paulinho to Rakitić był tym , który gra najniżej . Gra na dużym spokoju , dużo gra do Messiego i notuje mało strat i to on dalej będzie grał w pomocy bo taki profil woli Valverde .
0
Jasne że Rakitić grał dobre zawody . A ludzie tutaj ustawiają go na równi z Suarezem i Pique a najlepsze co usłyszałem to jest to że Denis powinien grać na jego pozycji .
0
Powinien grać na pozycji Deulofeu a Semedo na PO .
0
Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i policz ile podań było do przodu , ile w bok i ile w tył . Wtedy się zdziwisz . A komu Messi wystawia patelnie ? Suarezowi , który gra padakę od poczatku tego roku .
0
Jak jest bezproduktywny skoro dograł setkę do Messiego ? Roberto grał w tym meczu a Denis to nie pozycja Rakitica .
0
Rakitić dograł za*ebistą piłkę do Messiego , której Leo nie wiadomo jak nie przyjął . To było 20 metrowe kluczowe podanie . Poza tym nic nie zepsuł , więc na równo z Suarezem bym go nie posadził .
0
Valverde wystawia Roberto na prawej bo jest o wiele lepszy w ofensywie a po drugiej stronie gra bardziej defensywny Digne . Tak sobie to tłumaczę xd
1
Oczywiście że nie ale skoro Valverde nie liczy na Paco to kogo ma wystawić ? W dodatku teraz Puchar Króla więc Suarez i tak odpocznie .
2
A co takiego Rakitić zrobił złego w tym meczu ? Pokazywał się z przodu , często był przy piłce , Mesiemu dograł taką piłkę za linię obrony że tylko Leo wie dlaczego jej nie opanował , próbował strzału z dystansu .
Nie porównuj jego gry do Suareza który marnuje setki jak leci czy Pique który szuka pewnie mózgu teraz .
2
Szkoda że trenerzy nie mają pojęcia o ocenie piłkarzy i są ślepi , nie widzą na treningach i podczas meczu tego La Rambla .
0
Ale tu chodzi o Denisa a nie o nich .
0
No jak tak patrzysz na avatar to masz rację .
0
Oby do Villareal bo to klub na jego umiejętności .
3
Daj reakcję Rakitica jak Messi dostał od niego piłkę na stuprocentową okazję a Leo jej nieopanował ...
21
Najlepsi : Iniesta , Sergi Roberto , Digne i Mascherano .
Średnio : Messi , Rakitić , Busquets
Padaka : Suarez standardowo .