ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Aha i chcesz się pozbyć jedynego środkowego napastnika na zmiane czyli Paco ? W dodatku Valverde stawia na Vidala , więc czemu ma go sprzedać ?
1
Cholera , Coutinho na pozycji Iniesty i przed nim Dembele/Suarez/Messi . Lub 4:2:3:1 w trójce od lewej Coutinho/Messi/Dembele i przed nimi Suarez . Możliwości jest naprawdę wiele .
Cóż by to była za ekipa .
0
Otworzyłem to jedząc jajcare . Zabije Cię .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobry gość xd
0
Teraz to myślę że tak :
- napastnicy : Lewandowski , Cavani , Suarez
- skrzydłowi : Messi , Neymar i niewiem kto trzeci .
- pomocnicy : Eriksen , Kante , Busquets
- obrońcy : kolejność przypadkowa Umtiti , Marcelo , Chiellini .
- bramkarze: Neuer , De Gea , Courtouis .
3
Maradona może i został mistrzem świata ale to Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu .
Jego bramki , asysty , prowadzenie piłki i przegląd pola ... to jest magiczne panie Infantino .
1
Alexis to też jego kumpel , może o niego chodziło :D
4
Oglądałeś choćby mecz z Peru ? Bo chyba nie . Gość wyłożył 3/4 stuprocentowe sytuacje ale wynalazki Sampaoliego przerasta sam na sam z bramkarzem ...
0
A wziąłeś pod uwagę kibiców tych drużyn ? Myślisz że będą tak chętnie jeździć na wyjazdy ? . Zresztą wątpię że klubowi to też na rękę na każdy wyjazd dymać 1,500 km .
0
Po pierwszej połowie zmieniłem 14 zł w 24 obstawiajac mecze Ukrainy , Islandii , Austrii że będzie under 2.5 bramki i Hiszpanię na under 3.5 .
0
Cholera no , Real kupi a my się będziemy męczyć z tym Semedo ...
0
Digne się dobrze prezentuje , lubię to że gra dosyć agresywnie i potrafi się dobrze podłączyć do ataku .
On po odejściu Neymara powinien na lewej stronie odżyć lepiej niż Alba ... jak wogóle będzie grał a według mnie na szanse zasługuje .
0
Ehhh ale byśmy mieli ekipe z tym gościem .
1
Monaco też nie jest z Francji a gra w Ligue 1 , tak samo Barca będzie grała w La Liga .
1
W pięknym stylu zawaliła mi Francja bo dałem 2/+1,5 bramki ...
43
Chłopak mógł zostać legendą naszego klubu a okazał się nikim .
To powinien być ostatni artykuł na tej stronie na jego temat .
0
Nikogo.
1
Tak nie robią ludzie , którym zależy na pieniądzach .
8
Wygrać z Ekwadorem .
3
Właśnie obejrzałem filmik Messi vs Peru i ja niewiem co robi tam reszta drużyny . Leo w pierwszej polowie dużo strat ale mimo tego gość zagrał w tym meczu 4-5 piłek po których powinny paść bramki ale Benedykt 16 i reszta pięknie to psują .
Najgorsze że jak Leo pójdzie jako napastnik to wtedy nie ma kto rozegrać .
Masakra że reprezentacja ma tyle kontuzji albo nieporozumień w składzie . Aguero , Higuain , Di Maria , Pastore , Dybala , Icardi, Lavezzi nie mogą pomóc Leo w eliminacjach .
0
Głupi dałem +1,5 i to akurat zawali mi kupon .
0
Zdjęcie jest sprzed lat . Zwykły fake .
3
Dobre kursy w trzeciej włoskiej sam sprawdzałem ale żeby nie było tam remisu w to nie wierzę .
4
Warto dodać że Nowak odmawiał ale Arek nie dał się przekonać a teraz leży na tym samym łóżku .
0
Jestem ciekaw w czym tkwi problem w grze Vidala . Gość w tamtym sezonie w ciągu 6 spotkań miał 2 bramki i 3 asysty .
Myślę że woli grać na boku obrony i tam powinien być wystawiany na słabsze zespoły a Roberto wyżej .
0
Ja jak się rejestrowałem to link aktywacyjny miałem po minucie .
2
Wchodzi gość do baru i krzyczy ,, to ja! " . Wszyscy się odwracają a to nie on .
0
Jak dla mnie wygrały dwie odpowiedzi jeśli chodziło o wielkość państw :
1. Ameryka Południowa
2. Anglia
0
Hehe będą mieli tyle szans co stary 24letni Paco .