ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
W tym 2012 to gość już ewidentnie przesadził .
0
Na plus Digne , Iniesta , Messi , Busquets , Paulinho i Deulofeu .
Sergi Roberto i MAtS poprawnie .
Słabe spotkanie Suareza , który zmarnował setkę .
Na minus Pique .
1
Dembele jest bardzo podobny , nie mogę się doczekać jego powrotu po kontuzji.
0
Mundo dalej z tymi transferami ...
4
Widać w niektórych przypadkach liczy się tylko częstość komentowania , nieważne że piszesz bzdury czy rzeczy z którymi nikt się nie zgadza .
0
Spokojnie , mamy początek sezonu . Denis ma trochę trudną sytuację bo powinien grać na pozycji Iniesty , któremu napewno też obiecali minuty przy przedłużeniu umowy albo na lewym skrzydle , które u nas nie istnieje przy 4:4:2 i cierpi na tym sam Luis Suarez .
0
Bo gramy 4:4:2 .
0
A ja się nie boję meczów z silniejszymi . Trzeba też pamiętać że wróci Dembele a to gość z niesamowitym potencjałem .
Vidal miał szaloną końcówkę tamtego sezonu i po kontuzji narazie do tamtej dyspozycji nie wraca .
Denis chcę grać w środku , więc ma przerąbane bo Iniesty ze składu nie wybije a nie ma teraz lewego skrzydła w naszej taktyce .
Paulinho wyglada dobrze ale też ze słabymi gdzie ma poprostu wolną rękę , wchodzi w pole karne kiedy chce i nie odpowiada zbytnio za defensywę .
Rakitić bez formy ale 2 asysty ma i w meczu ze Sportingiem powinien mieć kolejne dwie po setkach jakie wyłożył i kolejną wczoraj gdzie zagrał do Paulinho .
0
Masche ma ponad 30 lat , więc może dlatego . Alcacer siedzi bo gramy 4:4:2 i Suarez gra bardziej na skrzydle i Paco przy tym ustawieniu jest po prostu mało przydatny . A Denis chce grać w środku ale jak widać każdy inny pomocnik jest wyżej w hierarchii jesli chodzi o defensywę i dlatego wczoraj Denis nie zagrał . Myślę że gdyby Pique nie dostał czerwa i wygrywalibysmy 3/4:0 to dostałby szansę .
0
Dużo chodzi o to jakie zawodnik ma zadania . Komentatorzy wczoraj o tym mówili . Paulinho wykonuje tą samą robotę co w reprezentacji i ma wolną rękę .
Gomes pod Valverde wygląda coraz lepiej ale ma napewno bardziej defensywne zadania niż właśnie Paulinho .
A co do adaptacji to trochę głupio porównywać 24letniego piłkarza do 29letniego , który grał Anglii , Chinach i co najważniejsze w Ekstraklasie .
0
Jak się nie boi go wpuścić skoro nie grał przez miesiąc i wszedł dopiero teraz przez kontuzję Alby ?
1
Rakitic powinien mieć ze 3 asysty minimum więcej . W meczu ze Sportingiem dwie setki Suareza i Paulinho a także wczoraj jego dogranie do Paulinho mogło być spokojnie zamienione na bramkę , tyle że brazylijczyk przekombinował .
0
Ale mecz leciał w tv , bo kanały canal plus sport i canal plus sport 2 były odkodowane ...
0
Jak ostatnio napisalem że Iniesta jest bez formy to wszyscy mmyśleli że jestem trollem a taka jest prawda . Dziś zagrał swój najlepszy mecz w tym sezonie .
0
I co przeżywasz ? Gomes zagrał dobre 10 minut a Rakitić tylko 23 minuty gdzie dał kluczowe podanie i powinna być bramka ...
0
Ja dałem Chelsea Roma under 4.5 ... Poza tym weszła Barca wygrała i było over 2.5 , dałem na wygraną ManU a w meczach Juve , CSKA dałem na over 1.5 .
0
Ja myślę że Valverde widzi go bardziej jako lewego skrzydłowego a przy 4:4:2 nie ma dla niego miejsca .
3
Dziwi mnie trochę to narzekanie na piłkarzy po dzisiejszym meczu ( oprócz Pique ) .
Wszyscy narzekali na Paulinho a dziś jeden z lepszych prawie MOTM .
Gomes dostał 10 minut . Minął chłopa , dogral do środka , na szybkości pokazał się na lewym skrzydle i mimo niedokładności prawie padła bramka .
Rakitić wszedł przy pewnym wyniku , 23 minuty przed końcem i zaliczył kluczowe podanie do Paulinho , który trochę przesadził próbując odgrywać na siłę do Messiego .
A to wszystko ze stratą jednego zawodnika przez ponad polowe męczy przeciwko drużynie broniącej się całą jedenastką ale i tak jest źle .
0
Gomes u Valverde powinien razem z Denisem dostawać więcej minut .
0
Tylko że Rakieta jedno kluczowe podanie zaliczył napewno .
0
PIQUE OUT!
0
Ale czemu dziś nie mógł zagrać Masche czy Verma ? Mamy dwóch stoperów na dobrym poziomie ale co zrobisz ...
0
Minusy w naszej grze to chęć wejścia do bramki , głupota Pique , zmarnowana seta Suareza , szkoda poprzeczki Paulinho , brak podań do dobrze wychodzącego na pozycje Digne'a .
17
W drugiej niech wchodzi Paco , Denis i Gomes .
0
Jonathan Soriano , grać w drugiej lidze strzelić koło 30 bramek i nie dostać szansy w pierwszym zespole .
6
Niestety będziesz wyglądał tak jak na Twoim avatarze ;)
0
Teraz prawie w każdej telewizji masz za darmo na pare dni Canal plus sport i c+ sport 2 . Mam telewizję w upc a mecz obejrze na kanale cyfry , który jest teraz odblokowany :)
2
Z czym mam trollować ? Dla mnie środkowy ofensywny pomocnik ma głównie asystować a nie ładnie prowadzić piłkę czy się przy niej utrzymać i na tym poprzestać .
W formie to jest Eriksen czy Fabregas , który potrafi w lidze zanotować ponad 10 asyst w sezonie .
1
Pique , Iniesta , Suarez bez formy . Brak minut dla Paco , Ardy i Vermy . Do tego kontuzja Dembele i wygląda to jak wygląda .
34
Nie cieszę się z kontuzji Alby ale cieszę się cholernie że Digne dostanie w końcu szansę