0

Valverde wystawia Roberto na prawej bo jest o wiele lepszy w ofensywie a po drugiej stronie gra bardziej defensywny Digne . Tak sobie to tłumaczę xd

1

Oczywiście że nie ale skoro Valverde nie liczy na Paco to kogo ma wystawić ? W dodatku teraz Puchar Króla więc Suarez i tak odpocznie .

2

A co takiego Rakitić zrobił złego w tym meczu ? Pokazywał się z przodu , często był przy piłce , Mesiemu dograł taką piłkę za linię obrony że tylko Leo wie dlaczego jej nie opanował , próbował strzału z dystansu .
Nie porównuj jego gry do Suareza który marnuje setki jak leci czy Pique który szuka pewnie mózgu teraz .

2

Szkoda że trenerzy nie mają pojęcia o ocenie piłkarzy i są ślepi , nie widzą na treningach i podczas meczu tego La Rambla .

0

Ale tu chodzi o Denisa a nie o nich .

0

No jak tak patrzysz na avatar to masz rację .

0

Oby do Villareal bo to klub na jego umiejętności .

3

Daj reakcję Rakitica jak Messi dostał od niego piłkę na stuprocentową okazję a Leo jej nieopanował ...

21

Najlepsi : Iniesta , Sergi Roberto , Digne i Mascherano .
Średnio : Messi , Rakitić , Busquets
Padaka : Suarez standardowo .

2

Dostał najlepszą piłkę od Rakitica i to spier*olił ...

3

Przestańcie narzekać . Mecze z Malagą zawsze tak wyglądają bo ten zespół nam nie siedzi poprostu .

0

To ja już wolę Gomesa niż Suareza w takiej formie .

0

Na lewej mógłby bez przeszkód grać Denis i chciałbym go zobaczyć w 4:2:3:1 .

0

Ludzie zluzujcie majty . To było wiadome że na Malage z którą zawsze mamy ciężko wystawi taki skład . Serio łudziliście się z Denisem i Paulinho ?

0

Co chcesz do Rakitica skoro Denis i tak gra na pozycji Iniesty ?

0

Ale co ? Gość strzelić bramkę potrafi , asystować potrafi , minąć dryblingiem potragi , biegać szybko potrafi . Nie róbmy z gościa już typowej łajzy tylko dlatego że u nas mu nie idzie .

1

Gomes nie jest słabym zawodnikiem bo przebłyski ma tylko że nie potrafi się odnaleźć w naszym stylu gry .

0

Co z tego że dałem na Huddersfield jak Blackpool mi zaje*ał ...

1

Jak na Barce to lepiej samobója obstawiać xd

0

Trzeba uważać , Crystal Palace też grało piach a z Chelsea co się stało każdy wie .

0

Zawsze sędzia może nam zabrać prawidłowo strzeloną bramkę z Malagą jak w tamtym roku kiedy Pique strzelił bramkę po dobitce poprzeczki Gomesa .

0

Przecież Denis nie gra ja pozycji Rakitica. Albo za Inieste albo na lewe skrzydło , które teraz w naszej formacji nie istnieje .

0

Meczosy.pl meczyki.pl meczelive.tv

1

Jasne że jest ;) jestem na l4 od końca sierpnia i jeszcze ponad miesiąc mnie czeka także meczyki obowiązkowo :)

1

Najlepszego :) za 12 dni również wskoczę na ten wynik ;)

7

O nie , co my wtedy zrobimy ;)

1

Alena sam mówi że nie jest gotowy na występy w pierwszej drużynie ...

1

Nie chce tego goscia oglądać w trykocie Barcy .

0

Paulinho krył strefowo , tam wbiegł strzelec bramki . Jak obejrzysz tą bramkę z innych kamer to zobaczysz że Paulinho miał większy wpływ na stratę .

1

Gomesowi moglibyście dać połówkę w górę za drybling , zgranie piłki do srodka , dobre wyjście na pozycje i to nawet na szybkosci , odegranie miał niecelne do Leo ale mimo to prawie zdobył bramkę .
A co do straconej bramki to Paulinho poszedł z przeciwnikiem w pojedynek i go poprostu przegrał .

Plus Rakitić dobre dogranie z różnego do Paulinho , szkoda że strzelił w środek akurat w bramkarza b9 brazylijczykowi się bramka należała .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?