ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde wystawia Roberto na prawej bo jest o wiele lepszy w ofensywie a po drugiej stronie gra bardziej defensywny Digne . Tak sobie to tłumaczę xd
1
Oczywiście że nie ale skoro Valverde nie liczy na Paco to kogo ma wystawić ? W dodatku teraz Puchar Króla więc Suarez i tak odpocznie .
2
A co takiego Rakitić zrobił złego w tym meczu ? Pokazywał się z przodu , często był przy piłce , Mesiemu dograł taką piłkę za linię obrony że tylko Leo wie dlaczego jej nie opanował , próbował strzału z dystansu .
Nie porównuj jego gry do Suareza który marnuje setki jak leci czy Pique który szuka pewnie mózgu teraz .
2
Szkoda że trenerzy nie mają pojęcia o ocenie piłkarzy i są ślepi , nie widzą na treningach i podczas meczu tego La Rambla .
0
Ale tu chodzi o Denisa a nie o nich .
0
No jak tak patrzysz na avatar to masz rację .
0
Oby do Villareal bo to klub na jego umiejętności .
3
Daj reakcję Rakitica jak Messi dostał od niego piłkę na stuprocentową okazję a Leo jej nieopanował ...
21
Najlepsi : Iniesta , Sergi Roberto , Digne i Mascherano .
Średnio : Messi , Rakitić , Busquets
Padaka : Suarez standardowo .
2
Dostał najlepszą piłkę od Rakitica i to spier*olił ...
3
Przestańcie narzekać . Mecze z Malagą zawsze tak wyglądają bo ten zespół nam nie siedzi poprostu .
0
To ja już wolę Gomesa niż Suareza w takiej formie .
0
Na lewej mógłby bez przeszkód grać Denis i chciałbym go zobaczyć w 4:2:3:1 .
0
Ludzie zluzujcie majty . To było wiadome że na Malage z którą zawsze mamy ciężko wystawi taki skład . Serio łudziliście się z Denisem i Paulinho ?
0
Co chcesz do Rakitica skoro Denis i tak gra na pozycji Iniesty ?
0
Ale co ? Gość strzelić bramkę potrafi , asystować potrafi , minąć dryblingiem potragi , biegać szybko potrafi . Nie róbmy z gościa już typowej łajzy tylko dlatego że u nas mu nie idzie .
1
Gomes nie jest słabym zawodnikiem bo przebłyski ma tylko że nie potrafi się odnaleźć w naszym stylu gry .
0
Co z tego że dałem na Huddersfield jak Blackpool mi zaje*ał ...
1
Jak na Barce to lepiej samobója obstawiać xd
0
Trzeba uważać , Crystal Palace też grało piach a z Chelsea co się stało każdy wie .
0
Zawsze sędzia może nam zabrać prawidłowo strzeloną bramkę z Malagą jak w tamtym roku kiedy Pique strzelił bramkę po dobitce poprzeczki Gomesa .
0
Przecież Denis nie gra ja pozycji Rakitica. Albo za Inieste albo na lewe skrzydło , które teraz w naszej formacji nie istnieje .
0
Meczosy.pl meczyki.pl meczelive.tv
1
Jasne że jest ;) jestem na l4 od końca sierpnia i jeszcze ponad miesiąc mnie czeka także meczyki obowiązkowo :)
1
Najlepszego :) za 12 dni również wskoczę na ten wynik ;)
7
O nie , co my wtedy zrobimy ;)
1
Alena sam mówi że nie jest gotowy na występy w pierwszej drużynie ...
1
Nie chce tego goscia oglądać w trykocie Barcy .
0
Paulinho krył strefowo , tam wbiegł strzelec bramki . Jak obejrzysz tą bramkę z innych kamer to zobaczysz że Paulinho miał większy wpływ na stratę .
1
Gomesowi moglibyście dać połówkę w górę za drybling , zgranie piłki do srodka , dobre wyjście na pozycje i to nawet na szybkosci , odegranie miał niecelne do Leo ale mimo to prawie zdobył bramkę .
A co do straconej bramki to Paulinho poszedł z przeciwnikiem w pojedynek i go poprostu przegrał .
Plus Rakitić dobre dogranie z różnego do Paulinho , szkoda że strzelił w środek akurat w bramkarza b9 brazylijczykowi się bramka należała .